bugün

At izini it izine karıştırır, ata iti ezdirmezsen 1000 yıl geçer hala uğraşırsın.. bak yine canım sıkıldı..
Ülkedeki en ırkçı etnik grup olmalarına rağmen, ağzından Türk kelimesi çıkan herkesi faşistlikle suçlamak gibi garip huyları vardır.
yolun ortasında yürümeyi adet edinmiş

minibüslerde bağıra çağıra hebele hubule konuşmayı adet edinmiş

tiplerdir..

meslek olarak ya berber ya dolmuşcu yada taksici falan oluyorlar
parasi olani market vs açıyor.
Türk değil türkiye vatandaşıdırlar ve ülkenin her şeyinden faydalanmaya hakları vardır.
Ülkeye kötülük eden her insan benim düşmanımdır. ister türk ister Arap ister kardeşim olsun herkes ama vatanını can ı gönülden seven insan benim her zaman başımın üzerinedir. Onun için ırkla çağırmak üzücüdür vatandaşım diye çağırmak en doğrusudur.

(bkz: Türkiyeli)
keşke ırak topraklarına iteleyebilsek..

kürt sevici aptal sol şureka ile birlikte tabii..
fındık sezonunda 10-15 kişilik ailelerle karadenize gelip çalışırlar.
dün 14 tanesini tuttuk dağda olan fındıklığımız için.
en az 1 hafta sürecek Dağdaki fındıklığımızda hasat 4 günde bitmiş oldu.
Ait olduğum milletim, söyle seni nereye istersen oraya dikeyim.
Amele olarak kullanmak için en Uygun ırk.
üzerinde konuşmaya bile gerek olmayan yaratıklar topluluğu.
Perslerin çingeni, hırsızı. Kovulunca mağaraları mesken tutmuşlar.
O yaratık diyen kişilerin nasıl insanlar olduğunu hatta insan olduklarını bile düşünmüyorum. Aklı başında insan zaten bu kelimeleri , bu cümleleri kurmaz. Çoluk çocuk duyar kasıyor burada.. geçmişini bilmez etmez ama konuşur. Boş konuşun anca yazık.
nihal atsız kim amk kürtlere laf edecek.
Ben Adana’dan bahsedeyim ;

Hepsi işinde gücünde...

Kimi dönerci açmış, kimi boyacı, kimi fabrikada çalışıyor.

Böyle sözlük de falan hepsi teröristmiş gibi yazmak büyük şerefsizlik...
(#33832).
Taa sözlüğün ilk yılında girilmiş bu entari, 80'ler 90'lar ve 2000'lerde medyaya hakim olan etkisi yoğun şekilde hissedilen solcu ve liboş ekibinin toplumu nasıl mankurtlaştırdığını ve kötülüğü vicdanlarda akladığını gösteriyor..
Buradan Kürt düşman kesiliverince allaha sığınmak gerektiğini öğrenmiş bulunduk..
Öyle ki bir tanesi ablasının türk öğretmenden yediği tokat sonucu türkiye cumhuriyetine düşman olmuş, işlediği cinayetler hep o tokadın intikamı içinmiş..
Kimisi de kendisini hapse tıktırıp işkenceden geçirten askeri yönetime olan kininden, önüne gelen askeri sağ bırakmamaya yemin etmiş falan filan..
türkün de kürdün de adam gibi adamı da vardır şerefsizi de vardır. ve bunun kürt türk olarak değil de "insan" olarak ayrımı yapılmalı.
5.000’den 7.000’e mi cikti more?

Tanim: (bkz: doğulu insanlar)
Türkler ve kürtler kardeş olmasın. Kardeşlik boku çıkan bir aidiyettir ve sağlam düşmanlıklar sebebidir. Bir taraf abi/ağabey olur nihayetinde. Kabil ve habil'i unutma. Dost olsunlar. Sevgiler.
bir kaç yıl önce pek çok Türk milliyetçisinin uykusunu kaçıran demografik bir tehlike vardı. Bunun ismi hızlı üremekte olan Kürtlerdi. Son yıllarda ise bu trend tamamen tersine dönmüş duruyor. Yeni nesil Kürtler batıdaki Türklerden çok büyük farklılık taşımıyor. Son yıllarda Türklerin üreme hızı görece sabit iken Kürtlerin ise hızlı şekilde düşüyor:

https://upload.wikimedia....by_province_2009-2015.png

muhtemelen önümüzdeki 15-20 yıl içerisinde bu oran hemen hemen eşitlenecektir. Kürtlerin yarısı an itibariyle anadili Türkçe olmuş durumda. Kültürel asimilasyon riski oldukça büyük.

Ülkemiz için asıl demografik tehlike komşu ülkelerimiz olan Suriye ve Irak'tır. Hali hazırda minimum 3,5 milyon Suriyeli ülkemizde bulunurken ve su kaynakları tükenmek üzere olan 40 milyon Iraklı ülkemiz için en büyük demografik sorundur.
görsel
(bkz: devlet bize bahmiy)
görsel
Nokta atışı..
bir söylentiye göre beş bin yıllık tarihe sahip halktır. evet. *
Asil milletim, canım ciğerim, söyle seni nereye istersen oraya dikeyim..
yakında türkiyenin tamamını ele
geçirecek kabile .

müslüman gruplar vasıtasıyla anadoludaki
türklerin perişan edilmesi projesi , ben
şeyim , karım başka diyen birinin idare
sinde gayet güzel gidiyor .

katillerin büyükelçi olabildiği bir
memlekette herşey olur .

1920 lerin hatası ,bugünün problemi , yarının
imkansızı .........