1. 1.
  The New York Times , The Wall Street Journal , The New Yorker vs. gibi pek çok yabancı dergi ve gazetede de illustrasyonları yayınlanan çizer, maalesef ülkemizde pek kıymeti bilinmeyenlerden.

  http://www.mkperker.com
  2 ... hizir
 2. 2.
  türkiye'de adını birisine söylediğinizde suratınıza manasızca bakan bir çift göz bulmanız olasıdır. ama abd'de kalbur üstü birisine bu ismi söylediğiniz vakit, o gözlerin manalı birer bakışa, hayranlık duyan bir bakışa dönüştüğü görülebilir. new york times'da çizimleri çıkar yanlış hatırlamıyorsam her gün. frank miller'la akşam yemekleri filan, ileride daha çok adını duyuracak gibi gözüküyor ama türkiye'de "yiğit özgür çok komikkkk hıhıh" anlayışı devam eder.
  1 ... laz pacino
 3. 3.
  abd'de imza günü düzenleyecektir. ayrıntılar:
  http://www.renkhaber.com/...unu_Duzenliyor_/9730.html
  ... umut sarikaya
 4. 4.
  yıllar önce lemanyakta uykusuzluk adlı mükemmel seriyi çizen yetenekli insan.
  ayrıca bu insan eserlerinde kutlukhan perker yerine mk perker i kullanır
  1 ... eksikolsun
 5. 5.
  çizerliği dışında, çok mütevazi ve gayet kibar şahane insandır. ömrü hayatında herkes onunla tanışmalıdır. dolu sohbetine nail olmalıdır. zira ondan bir daha gelmeyecektir.
  -1 ... wolverine
 6. 6.
  kahire adlı grafik romanın çizeri. kendisinin magnum opusu diyebiliriz sanırım.

  lemanyak ve leman'dan sonra şimdi de penguen'de, arka iç kapakta çizmektedir. şimdilerde kullandığı köşe adı öyle bir geçer zaman ki.

  ayrıca kendisi image comics'in yayınladığı todd, the ugliest kid on earth adlı 4 bölümlük çizgi romanın da çizerliğini yapmakta. ilk iki bölümün yazarı ken kristensen, son iki bölümün yazarları da yine kristensen ve perker.

  ayrıca kendisi dün yayınlanan penguen sayısında, 10 senelik fıkrayı "bi arkadaşın başından geçti bu olay ya eheh" şeklinde anlatmıştır. yakışmadı reyis.
  ... missile dropkick
 7. 7.
  baya baya başarılı olan çizer.
  ... rekz
 8. 8.
  Ece diye solcu bi muhabirin hayatını çiziyor Hürriyet ekinde. Cidden orda çizdiği kız gibi yaşayan kevaseler var ve bunları iyi biri olarak gören mallar var bu ülkede. Allah ıslah etsin.
  -1 ... yemin tutan
 9. 9.
  Bu hafta itibari ile (#)penguen dergisinden ayrılmıştır kendileri. Üzüldük. derginin kaybettiği bir değer. Bu arada ses tonu (#)hüsnüarkan 'ın aynısı. şarkıda söylese çok güzel olur.
  ... wolverine
 10. 10.
  Açılımı Mustafa Kutlukhan Perker'dir.
  ... wolverine