1. 1.
  hakkında yazılan entrynin acaba ne diyor diye google translate e yazdım google translate katalanca olabileceğini söyledi ve abidik gubidik bi çeviri yaptı. siz daha biz 100000 yıldır varız falanız filanız falan diyin esparatonca tamil tay dili yince ve baskcanın bulunduğu google translate de yoksunuz efsane olsanız kaç yazar.

  edit: başlık başa kalmış. burada bir yazar arkadaşımız hakkında yanlış anlamadıysam kürtçe bi entry girilmiştir. bende gidip google translate e yazmıştım ve sonuç ortada.
  4 -2 ... cilveli
 2. 2.
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Kurmanci
  -4 ... hesesori
 3. 3.
  http://www.institutkurde....ions/kurmanci/dictionary/
  -1 ... hesesori
 4. 4.
  --spoiler--
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Kurmanci
  --spoiler--

  resmi dil olduğu ülkeler: ermenistan.

  öhm..pekala.
  2 -1 ... hondureno
 5. 5.
  ermeni olup olmadığını bilmemiz gereken yazardır.
  ... iskorpit
 6. 6.
  bu yazarın başlığını ben açtım kürtçe hoşgeldin yazmıştım lakin o kadar ısrar etmeme rağmen iki kez mod formata aykırı diye sildi ikinci sefer tanım yaptım sonra kürtçe yazdım yine silindi allah var yukarda der konuyu kapatırım. tanım. kürtçe xer heti haval demek istedğim yazar.
  3 -6 ... maviyecalargozlerin
 7. 7.
  kürt kardeşlerimize lafımız yok ammmmma milititan opospu çocuklarına her zaman diyeceğimiz var sözlük ortamında. alayınızın amk.

  ermeniymiş. bülent ersoy olur senden demek istiyorum. görücez bakalım neler yazacak. sözlük akla karayı kısa zamanda belirler zitimin maymunu.

  sözüm ona ; militanlar içindir. !! yanlış varsa mod uyarı atarsa sevinirim.
  4 ... iskorpit
 8. 8.
  gerilla , militan ne fark eder ironi lazımsa bunu kendi ailen içinse kabul edlilir.

  dağa çıkan pezevenklere değil.

  bizim vatanımız var konuşuyoruz , dağdakinin neyi varlan ne konuşuyorsun.

  kürdistan hayalimi ?

  ermenistan sınırını genişletmekmi?

  dağdakini sikerim.

  tekrar ediyorum ; kürtler kardeşimizdir , yüzyıllarımızı omuz omuza verek geçirdik ayrımcılık yapanın bu topraklarda işi yok. siyeee amk çocukları sizi.
  2 -1 ... iskorpit
 9. 9.
  (bkz: #16146229) bebek katili öcalanın köpeğidir.öcalanın halkı için kurşun sıktığını söylüyor.güneydoğuda pkk terör örgütünün yaptığı kanlı katliamları görmezden gelen vatan haini bir yazardır.sözlüğün kalitesi böyleleri yüzünden düşüyor.
  5 ... sonsarkiyicalkemanci
 10. 10.
  terörist olup hapise tıkılanları savunan ve şaşıran yazarımsı. çok komik oluyor militanlar yahu. ateş ederiz, molotof atarız, taş atarız hapise girmeyiz yok yaa!.. kaçak elektrik kullanıp kesilince yollara düşen de bunlar zaten muhahaha.
  1 ... atid