bugün

entry'ler (82)

sözlük yazarlarının itirafları

dişlerimin uzaması beni ürkütüyor uykumda pek gelmiyor sanırım vampirliğime az kaldı vampirken de çocuk sahibi olabiliyor muyuz acep.

rüzgar erkoçlar a tavsiyeler

ilginc tavsiyelerdir. Zira basligin altindaki entrylerin yarisi kizlarla ilgi tavsiyeler ulan eleman uzaydan yeni inmedi kizdan erkege dondu kizlari sizden mi ogrenecek. Hahahaha

gece yapılacak en güzel şey

Seni ozlemek...

eskişehir

türkiyenin yarısını hatta bi kaç yurtdışında şehir görmeme,7 senedir istanbulda yaşamama , şuan da mardinde çalışıyor olmama, bu sebeplede doğudaki bir çok ilide görmeme rağmen hala gözümde tüten 10 saniye izin verseler 9 saniyesini geçirmeye çalıştığım tek yer. eskişehir bir ayrıcalıktır.

yaran facebook iletileri

sanırım insanların ilişkiye bakış açıları ikiye ayrılıyor;

25 öncesi ali ağaoğlu gibi : bu değil bu hiç değil beni anlamıyosunuz

25 sonrası türk polisi gibi : al al al bunu da al bunu da. :D

yaran youtube yorumları

video gökhan türkmenin bir öykü şarkısının klibi;

klibin başlangıcında belli bir süre şarkı girmiyor su sesi falan geliyor bir arkadaşta buna yorum yapmış;

"birisi sarkının basladığı yeri yükleyip versin la. tam moralim bozuk diyorum gökhan türkmen dinleyim. bunu acıyorum su sesi gelince tuvaletim geliyo bütün atmosfer bozuluyo"

sene olmuş 2012 halen daha atatürk diyen insan

1400 yıl önce yaşamış bir peygamberin dediklerini daha doğru kabul eden bir mal söylemi.

dincilerin abd hayranlığı

her oğul sever babasını.

7 bela husnu

az evvel ihbar web internet sitesinden hem uludağ sözlüğü hemde direkt olarak yazarı ihbar etmiş bulunmaktayım umarım kısa süre sonra eskişehir kapalı h tipi ceza evindeki koğuş arkadaşlarına bu hikayeleri anlatır.

seni eleştiremiyorum bile diyen profesör

(bkz: hamdi oğlum sen misin)

evde kalmış zengin güzel zeki ve seksi kız

kaldıysada kendi isteğiyle falan kalmıştır. yoksa elini salla ellisidir. candır .*

t c kimlik numarasındaki rakamların toplamı

bildiğim kadarıyla 150 yıldır kütahyalıyız ama 50 çıktı yazara ayıp olmasın diye adıyamana taşınmayı düşünüyoruz.

ali rıza bey ile zübeyde hanım

babaları ile annesinin fotoğrafı olmamasından üzüntü duyan insan söylemi zannımca.

cilveli

mesaj kutusu yoluyla sınava girecek arkadaşlara sınav danışmanlığı yapmaktadır. yardım alacak herkesin çekinmeden mesalajlarını beklemektedir.

aycan26

eski dost tekrar yazmaya başlamış hemde benden habersiz çook ilginç.

ygs lys ye hazırlananlara tavsiyeler

bir matematik öğretmeni olarak isteyen kişilere her zaman mesa kutum açıktır.

insanın en masum olduğu an

bi yakını ameliyattayken elinden hiç bişey gelmeden bi köşede oturup ağladığı andır.

sevgilisi olduğu halde başkası ile sözlenen insan

sevgilisinin de başkasıyla sözlenmesine misilleme yapmak istemiş olabilir.

dersanelerin pazartesi günü tatil olması

kendimizi müze yada sanat galerisi sandığımızı sanan mallara açıklama yapmak gerekiyor sanırım. haftasonu denilen cumartesi ve pazar tatil olduğundan okula giden öğrenciler için en uygun vakit oluyor elbette. bizde o günlerde çalışmak zorunda kalıyoruz. sonrasında da haftanın en azından 1 gün olsun tatil yapmak gerektiğinden o seçili gün haftanın en yoğun günlerimiz olan cumartesi pazardan sonraki günoluyor.

tatil de aşı olmak

tatilde cırcır olmaktan hallicedir.

not: emriyoken fenerbahçeliydim.