bugün

(#16069510) yazısıyla mest etmiştir.
--spoiler--
ay ortası maaşı bitmiş bi babanın çaresizliğini yaşıyorum.
--spoiler--

güzelmiş lan.
Çocuksu samimi bir yazar.
bugün sözlükte bilgi içerikli başlık/entry atağına kalkmış yazar. ilgi ile takip etmekteyiz haliyle.
Sagolsun entrylerini okumam icin ozelden gonderiyor.
Ama cok uzun yaziyor. Okuyamiyorum amk.
kendisi için söylediğim tüm iyi düşünceleri geri aldığım yazar.
hayatın merkezine konan kişi yazısı facebook'ta paylaşıldığı sıralarda bilgi içerikli entrylerinden bazılarında kaynak vermeyi unuttuğu için 7 günlük çaylak olma cezası almış yazar. millet sol frame de girmedik delik, hakaret etmedik düşünce ve ideoloji bırakmazken, laf söylemedik insan bırakmazken,iki alıntı yazılmadı diye çaylak yapan sözlük. adaletini seveyim uludağ sözlük.
tanımasam da yaratıcı bir nicke sahip olan yazardır.
yazdığı birkaç yazı veya yazılar facebook'ta önceden paylaşıldığı için çaylak olmuş yazar.

benimle de aynı kaderi paylaştı. ya da ben onla aynı kaderi paylaştım. ben de oslo usulü yumurta'yı kaynaksız paylaştığım için çaylak olmuştum.
kimseyi keriz yerine koymamasını istediğim yazar. kendisi yazsın uzun uzun birşeyler hakkını verelim ama arak olmadı canım.
tüm dünyanın cenabetül tahliye olacagi regl dönemine ait müthişbir nick tir.
Küresel tıkanma yasamış ki copy paste yapmış yazar.
can arkadaş, çaylak olmuş da sesi çıkamaıyormuş. vurmayın abalıya. elif şafak bile arak kitap kapağı yapıyor, kureselciğim de yapmış çok mu? gitmeyin la arkadaşımın üzerine **
amatör bir rock grubu.
ismini zeugma olarak değiştirmiş, görsel danışmanlığını ve medya danışmanlığını yaptığım, kasım 2012 de albümü çıkacak olan rock müzik grubudur.
ıkınırken tıkanmış yazar. çaylakmış. neden bu denli uğraşılıyor ki bu kızceğizle, anlamıyorum he.
hazır çaylak olmuşken yıllık izne çık aybalam, ramazan da geliyor şimdiden rahat rahat git tatiline.
sözlüğün adaletini bir kere daha bana sorgulatmaya sebep olmuş olan yazar. nasıl mı?

ırzına geçilen sol frame'e inat, sayın yönetim sanırım belirli kişileri mimleyerek çaylak yapma cezası veriyor. şimdi bunu yazdım diye ben de çaylak olabilirim belki umrumda da değil ama bakıyorum yazdıklarına bu yazarın, 5871 entry ve 1016 başlığı var. şimdi yazdıklarını da okuyorum ama sanki bana bir yerlerden alıntı yapılmış da buraya yazılmış gibi gelmedi. ki kendisi sözlük kurallarını bilir ve alıntı olsa eminim alıntı olarak da altına yazardı.

sözlükte çok adaletsiz işler yapılmaya devam ediliyo velhasıl. yanlış kararlar sonucunda yanlış insanlar hakkında yanlış cezalar veriliyor ki bu hiç de hoş bir durum değil.
çok iyi bir copypaste yazarı olmasının yanında ayrıca delikanlı bir kızdır. erkek gibidir. al maça git maçta küfretsin sonrasında size çay ısmarlasın, ayrılırken de eyvallah hafız der.
entry girmesinden mutlu olduğum yazar.
ikinci hesabımdır. Silebilirsiniz.
#(#16135824)güzel yazmıştır...
çok sığ bir yazar, çok basit ve alışılagelmiş türden, yazıları can sıkan ve klişeleşmiş bir düşünce fırtınasında kapılıp giden bir toz misali etkisiz bir anlatıma sahip. nasıl bu kadar uzun bir nickaltına sahip, anlayabilmiş değilim.
bu arkadaşımızı tanımam etmem. ancak internet üzerinden dönen samimiyetsizliği gözler önüne serebilmek için bu ismin altını kullanıyorum. çünkü insanların olmadıkları gibi görünme çabası, bazı sosyal projelerde yer alarak aslında şikayet ettikleri her ne varsa kendilerinin bu davranışları sergilediklerini göstermek için gerekli bu yazı. yoksa kişisel ne bir problemim oldu bu arkadaşla ne de bir diyaloğum.

facebook'ta bilginizi paylaşın sayfasını yöneten bu arkadaşımızın işte bir entrysi;

(#16066379)

bu ve benzeri birçok entry bulunabilir. işte akşama kadar bunları okuyunca insan bazı şeylerin samimiyetine inanmıyor, inanamıyor...
yapmayın bana bu yavşaklığı yapmayın yemin ediyorum en kıl olduğum ilk harekettir.
burada iş yapıyoruz, yazarın keyfiyatına göre zirve tarihini değiştiriyoruz.

çalışan adamlar var, çocuklu adamlar var, ama yazarın keyfi daha çok önem arzediyor(!)
iyi niyetle yaklaşıp zirve tarihini değiştirdim.
kuresel ikinma'nın muhabeti aynen şöyle oldu:

--gelecem gelecemmm--
http://www.youtube.com/watch?v=_kh44tEgGGU&feature=related
gelirsin ya da gelmesin. en kötü ihtimalle muallak olur ama kesin geliyorum diyip yazarın keyfine göre iş yaparsak böyle de göt oluyoruz işte.

diyeceksin ki, lan cahil yazar ile şahsi sorunun varsa özel mesajdan hallet.
ama gel gör ki özel mesaj attığımızda çoluk çocukla kavga etmekten mesaj atamıyor ki!

diyeceksin ki özel mesaj atsana amına koduğuummm mal mısın niye sözlüğe yansıtıyorsun bunu!?

yazarın başına gelen aksilikleri, gelemeyeceğini ilk bana veya zirvedaşlarına söyleyeceğine sözlüğe yazıyor hasbelkader orada görüyorum da ondan!

halka sorduk kuresel ikinma için ne dediler buyrun:
http://www.halkasorduk.com/?v=W3hBnXN1

ben senin sözlükteki 3 eski hesabını bile biliyorum tutup da onları mı yazayım şimdi!?

bana adam akıllı delikanlı gibi cevap verin.

delikanlı olsun varsın götümü siksin ben o adama saygı duyarım arkadaş. bu yavşaklığı yapmayın bir zahmet.
tanım karar veremeyen yazardır.
sana mehmet ali bey yardım etsin.
(bkz: yardım edin memedali bey)
forseps ile doğmuş yazar.