bugün

adını duyduğum an canım çekiyor bunu ya. şöyle bol kaşarlı,turşulu, ketçaplı.
görsel
Titretmiştir.
Vampire ısırtıp kurta koklatan bella'nın üzerinde sıcak kaşarla eriyip dönüştüğü hal.
Patatesi oydum allah ne verdiyse koydum yemeğidir.doyumluk değil aparatif olarak düşün ekmekle yiyeni gördüm. (bkz: ben) yemeyeli epey oldu.
sevgi yolu'nda yenmemesi gereken başyapıt

(bkz: benden söylemesi)
buca şirinyer forbesteki spice 'tan yenmemelidir . kıl mı ararsın taş mı.. bi de sipariş sırasındayken çalışanları tarafından "bu çift sizden önceydi" şeklinde arkanizdakilere nezaket gösterebilir koduumun nazikleri .
ortaköy'e gitmeye sebep yiyecektir.
ortaköy'de yenmesi önerilen besin.

görsel
Ortaköyde iyice bozmuş ürün.
beşiktaş ortaköy'de yenilmediyse sadece mayonezli haşlanmış patates yemişsinizdir.

ulan gece gece de yapılmaz ki.
Bol sosluysa muhteşemdir.
ortaköy filan hikaye kumpir kumla kumpirci teyze de yenir demeden geçemeyeceğim başlık. yazı sevme sebebim.
çok ucuz bir mal olan patates size janjanli ve bol yagli bir şekilde 5-8 kilo patates fiyatına servis edilir. kendi evinizde tüketin. hem hesapli hem sağlıklıdir.
Evde yapımı kolay , yemesi keyifli , lezzetli yiyecek.
Cig hariç her hali sevilen patatesin başrolde olduğu güzel atistirmalik. Atistirmalik diyorum çünkü hiçbir zaman kumpirle doymadim doyamadim.
dünyanın en overrated sikimsonik yiyeceğidir. içindeki patates mis gibi tereyağıyla anladık da,her boku içine doldurup üstte meze,altta patates yemek nedir arkadaş.
Bir yemek. Denemek gerekir.
Ortaköyde yenir. Reklam gibi oldu hehe.
Tad olarak güzeldir ama fiyat olarak pek de memnun edici değildir. Zira kumpir alınacak paraya iskender yiyebilirsiniz.
bir kıza sempati yapmak istiyorsanız bir kumpir iki kaşık alın.
bir kıza sempatik gözükmek istiyorsanız kumpirin dibindeki patatese hayvan gibi abanmayın. onları biz seviyoruz.
Dünyanın en güzel 2-3 yiyeceklerinden biri.3 gün sonra yapmayı düşünüyorum.
içindeki malzemeden çok dışını sevdiğim yiyecek. ulan o kabuklu kabuklu patates çok güzel. evet.
Üstünde iki kilo meze olsa da her zaman mezesi patatesten once bitiyor.

Atayizler göreve!
Şu an yediğim efsane yiyecek. içi bol oldu mu tadından yenmez. Şimdi ortaköy'de olacaktık da yiyecektik bu kumpiri...
güncel Önemli Başlıklar