bugün

--spoiler--
+ kararsızlar dağıtıldığında ne oluyor efendim?
- kararsızları dağıtmıyoruz efenim.
+ neden efenim
- kararsızları dağıttığımızda, kararlılar hanesine yazılan kararsızlar oradaki kararlıların da kafasını karıştırıyor efenim
--spoiler--
böyle bir projeyi duyduğumda pek şans vermemiştim ama beklediğimin üzerinde mizah içeriği olan bir kukla şov çıkıverdi karşıma. ben ki edi-büdü'den beri kukla hastası olan bir birey olarak takip etmeye çalışıyorum.

tanım: trt'nin çerezlik programı.

bunu seven şuna bayıldı;
(bkz: mongrels)
--spoiler--
+ önce taki'ye bağlanalım.
- ferruh kalender, ankara'da dış işleri hayli hareketli, gergin saatler yaşanıyor. fransa'ya karşı sert mesajlar verildi.
+ taki, bir dakika, sana döneceğim. fransa'yla canlı yayındayız. uluslararası yayın çok yazıyor, biliyorsun; boşuna yazmasın. fransa'ya, rıfkı'ya gidelim; sonra sana gelelim.
- ya keşke paris'e ben gitseydim, hiç görmedim oraları ferruh kalender.
+ rıfkı, sen tüm gün fransa'daydın. fransa parlamentosu ne diyor? bu yasa geçer mi, geçerse ne olur, geçmezse ne olur, geçmesin n'olur.
--spoiler--
trt nin en bomba programı.
http://www.youtube.com/watch?v=ExiFMFU9nXc
başlıbaşına trt haber izleme nedenidir. bir de trt okul kanalında radi hoca vardır ki o da evlere şenliktir.
dünya radyo'nun perişan efem ekibinin üretimidir.
bazen çok güzel espiriler çıkabiliyor.

-fransaya tepki olarak fransadaki akrabaları geri çağırdım, gelmediler ama olsun ben çağırdım
trt deki kadrolaşmanın sonucu.

yıllarca dünya radyo da perişan fm i hazırlayan, güldürmeyen kadronun trt haber de iş bulmuş halidir.

allah bilir kaç tl indi ceplerine.
kısa ama bir o kadar da eğlenceli ve komik trt yapımı.
https://www.facebook.com/...o.php?v=10150642007572801
özlenilen tebessümü bir anda suratımızın orta yerine yapıştıran takipçisi olunması gerek program.
son zamanlarda boku çıkan bal satışlarına mizahın dibine vurarak noktayı koyan haber bültenidir. 5 kavanoz bal bedava, sadece kargo ücreti ödeyeceksiniz. o da 350 lira.
şike açıklamalarını süper tiye almışlardır, süper anlatım tebrik tebrik tebrik... *;

http://www.facebook.com/photo.php?v=350429331679423
an itibariyle erzurumlu amcanın konuştuğu program:
accık erkeklik örgenin.
çok seviyom ben bu programı.son zamanlarda televizyonda izlediğim en iyi program.
erzurumlu amca mükemmel bir karakter. güldürüyor gülümsetiyor.
trt haber de yayınlanan program. sevişme saatine denk geliyo diye yayınlandığı tarihten beri hiç izlememiştim. zaten tarzım da değildi. geçenler de bel soğukluğuna yakalanınca bi izleyim dedim.

ulan meğer bu siktimin kuklaları, baya baya iyiymiş, gerçekten iyimiş.

2 dakkanızı ayırmanızı ve izlemenizi tavsiye ederim. cidden zekice espiriler var.
mizah çok sağlam.
Belki ben kuklaları sevmiyorumdur ama bunlar çok berbat ya. Görüntüyü kapatıp sesi dinledim yine gülemedim. e trt programı ne olmasını bekliyosun. adamlar hala 80'lerdeki gibi tv'yi tekellerinde sanıyorlar. Ayrıca bizden bunlara vergi gittiği için sırtları da yere gelmiyor. isterse sadece manzara yayınlasın yine bişey olmaz.
Bi tek leyla ile mecnun götürüyor orayı.
Bu arada farkettim de konudan iyi saptım.
(bkz: rıfkı zıpkın)
denk geldikçe gülerek izlediğim süper kukla şov.
komik tiplemeleri ve yaratıcı esprileriyle dikkat çeken kaliteli yapım.
özellikle uzman konuklarının ismi insanı yaran cinsten komik olan komedi programı:

halim kalmadı

faysal kırık(deprem uzmanı)
son parodide ali ağaoğunu tiye almışlar ki süper.projenin ismi taslak 1071.
başarılı bir yapım. her akşam izliyorum. özellikle muhabir taki-bettin ve oduncu salih usta'nın hastayım.
60 yaş üzerine hitap eden başarısız ve zamanın gerisinde program.
denk gelinince izlenendir. güldürür. hatta arada kahkaha attırır.