bugün

13 eylül'de çıkacak olan the nothing albümünden you'll never find me isimli parçayı yayınlayan grup.

https://youtu.be/U3v5yMF1hTs
Bugünlere nasıl geldikleri konusunda insanı hayrete düşüren, riff fakiri grup.

Birbirinin neredeyse aynı olan Bayık ve basit riffler ile hala var olabilmeleri büyük şans.

Slipknot siker atar bunları. Hatta ne slipknot'ı, linkin park bile tercih edilir bunlara.
almanca çekirdek demektir. artikeli das. okunuşu: koan.
Beni bu akşam ergenliğime götürüp bütün apartmanı inletmemi sağlamış grup.

Artık müziğin tamamına kafa sikiyor muamelesi yaptığımdan mütevelli beni bu kadar rahatlatmasına şaşırdım. Demekki kafamın boşalmaya ihtiyacı vardı.
Lise zamanlarımda freak on a Leash isimli şarkısını çok dinlediğim nu-metal grubu.
neden bu kadar yerin dibine geÇirildiğini anlamadığım metal musikisi grubu. basÇısı adam gibi adamdır. blind ve somebody someone gibi şaheserleri vardır.
Bir zamanlar yerlisi için (bkz: manga)
safi gürültüden ibaret bir mtv itelemesiydi allahtan bitti.
rap dinleyen bebelerin metalle imtihanını sağlayan nu-metal grubu. bu grubu dinleyen 18 yaş üstü insan görmedim.
(bkz: David Silveira)
Eski davulcusudur Ada'mın dibidir.
görsel
Son albümleriyle* az da olsa köke dönmüş, popüler zamanlarında pek ısınamadığım ancak şimdi dinlediğimde geçmişi güzel güzel yad ettiren gruptur.

Ayrıca türk rock'ın zirve yaptığı yıllarda kendilerinden bol bol alıntılar yapılmıştı...

Dipnot: (bkz: got the life)
freak on a leash şarkısındaki Boom na da mmm dum na ema Da boom na da mmm dum na ema şeklindeki nakaratı ile ne diyor lan bu adam dedirten gruptur. Bu nakaratın açıklaması da şöyledir, scat adı verilen caz müziğinde anlamsız hecelerle şarkı söylemek olarak tanımlanan bir tekniktir.
(bkz: manga) nın godfather'ıdır kendileri. babaları linkin park ve limp bizkit.

her ne kadar türün öncüsü olsa da öyle çok da efsane bi grup değil. potansiyelleri varmış ama naparsın olmayınca olmuyor.
south park'a konuk olmuşluğu vardır;

https://www.youtube.com/watch?v=lBfFT6wPJVE

kasaba halkının yüz ifadesi bombadır.
Eskiden çok dinlerdik , şimdi ne haldeler bilemiyorum. evolution ve did my time favorilerimdir.
çoğu insan için hakiki metale giriş kapısı gibidir.
here to stay şarkılarına hasta olduğum muhteşem sesli vokali olan grup.
ama son yıllarda sanki biraz ılıklaştılar.
frontman jonathan davis'in babası tarafından tecavüze uğradığı efsanesinden çok ekmek yemiş olan grup.
(bkz: nu metal)
93'ten günümüze özellikle ergen kitleye hitap eden agresif adamlar. 6. sınıftan lise sona kadar çok severek dinlemişimdir. sonrasında müzik zevkim değişti. daha aklı başında(!) metal gruplarına geçiş yapmış olabilirim ama korn candır. life is peachy, follow the leader, issues albümlerindeki havalarından eser yok kanımca. dubstep sentezi de fena değil gerçi gidiyor hoplamalı zıplamalı ortamlarda. sonuç olarak 1 agustos'ta türkiyedeler. dünya gözüyle bir got the life dinlemek için gideceğim. çalmazlarsa hakkımı helal etmiyorum. :swh

edit: çalmayacaklarmış!

edit: çalmadılar!
rock off 2015 headlinerı olmuştur.
grubun hater aldı şarkısında geçen bu sözler güzeldir.

You cant bring me down
Already had my life turned upside down
I ride a downward spiral round and round
But I keep flying
I keep fighting
You wont ever bring me down

Im good, Im fine
This lifes divine
No hate, no shame
No one to blame
You might despise
Your life with lies
I wont chastise
Even if you think you can

I cant escape from the disdain
Your heart, your pain
Your drama is lame
Why cant you find
Some peace inside?
I wont chastise
Even when you think you can
Nu-metal öncülerinden sağlam bir grup.
Bıkmadam senelerdir dinlediğim tek grup.
şahsına münasır bir basçıları vardır.
hater şarkısıyla gönülleri fetheden guruptur.

https://www.youtube.com/watch?v=0K67veEPOYM