1. 1.
  http://imgim.com/image/6059inciq9213611.jpg

  atanamadığı için intihar etmiş bir kızın yalakalık uğruna arkasından sallayacak kadar küçülen insanımsı aktrolldür.

  https://twitter.com/korkkmazseyma
  Aynı zamanda Ak Parti Esenler Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.
  dipnot : kesinlikle fake paylaşım değil. buyrun buradan takip edebilirsiniz, sıçmış sıvıyor şu an;
  https://twitter.com/korkk...status/985979268705349632

  teyit link ; http://teyit.link/COf7r5m
  http://imgim.com/image/1763incio8164265.jpg
  26 -3 ... sigara icmiyorum
 2. 2.
  hz.nuh'un eşeğinin soyundan gelen mesnetsiz.
  18 -2 ... aycil
 3. 3.
  türbanlı insanlık düşmanı.

  partisi dini olmuş bunun.
  20 -2 ... rumeli71
 4. 4.
  Neden hep böyle orospu çocuklukları aynı parti ve görüşten çıkıyor? Hepsi tesadüf olamaz. Bir de temeli hoşgörü, insana değer olan alevilere bok atar şerefsizler.
  22 -6 ... aslolan fenerbahce dir
 5. 5.
  bir müddettir yazıyorum burada. kalabalığız, bilmemeniz normal. ben, asla siyasi konularda bir şeyler yazmam. bilgim yok çünkü. aslında burada da yazmayacağım ama illa ki oraya çekenler olur diye söyleyeyim istedim.

  bu hanımın a partisine, b partisine üye olması zerre umurumda değil ve bende zerre kadar ön yargıya vesile olmuyor.

  tutamıyorum kendimi. şu paylaşılan tivitir "resmi hesabı"na baktığımızda, sağın solun iyilikle, namazla, ayetle dolu olduğunu görüyoruz.

  gencecik bir kız ölmüş be! o ya da bu sebepten. senin inandığın dinin neresinde ölen biri hakkında böyle şeyler söyleme haddi verilmiş sana?

  ama belli ki ne dininden ne insanlıktan nasibini almamışsın.

  ekmek için, kariyer için, ilgi için yapıyorsan fena. ama korkarım o bile değil. sen, kötüsün ya. kalbin kararmış senin. kötülük basmış ruhunu. kötüsün sen! karşına çıkıp haykırmak istiyorum! sen kötüsün çok kötü bir insansın!

  iktidarı da muhalefeti de batsın be. hiç o kızın anası babası oldun mu?

  hayatın şöyle garip bir yanı vardır; ne zaman büyük konuşursan, ne zaman hor görürsen, son nefesini vermeden onu yaşarsın. dilerim senin başına gelmez böyle tarifsiz bir acı, böyle bir kayıp.

  çok yazık. ben, ülkemi, insanımı tanıyamıyorum artık.
  46 -1 ... hassas nihat
 6. 6.
  böyle ortamlarda kadınlara yakıştırılan bazı sıfatlara karşıyım. lakin hayatını kaybetmiş bir insanın arkasından böyle şeyler yazabilen bildiğin ahlaksızdır. kaşar derler ya hani denilecekse işte bu tabir zihniyeti kaşarlanmışlara söylenmeli bu şekilde.

  bu kadar aşağılık olmak için ne yaşamış olmak gerekiyor ? zihninin bu kadar kirlenmesi için nasıl bir kaşarlanmışlık gerekiyor. böylesine cahil ve eğitimsiz olmak için hangi taşrada veya mağarada yaşamış olman gerekiyor. böylesine bir nefreti içinde barındırmak için nasıl bir süreçten geçmen gerekiyor. bir insanın cehenneme gideceğini bilebilmek için ne kadar dinden bi haber olman ve ne kadar iğrenç bir egoya sahip olabilmen gerekiyor. sabahın erken saatlerinde diğer sözlükte gördüm bunu yaklaşık 2.5 saattir ağzıma gelen her şeyi söyledim ve söylüyorum kendisine. illa günaha gireceksen işte böyle iğrenç oluşumlara söverek gireceksin ki işlediğin günahtan bile zevk alasın.

  yazdıklarım ağır gelebilir birilerine. ancak ben eminim ki orada onun yazdıklarının yanında kendisine ne yazılırsa yazılsın hafif kalacaktır. nefretinizde ve iğrenç egolarınızda boğulun zerre üzülürsek insan değiliz.

  edit : sözüne tam itimat ettiğim bir yazar kardeşim uyardı. gene diğer sözlükte hesabın feyk olduğuna dair kanıtlı iddia varmış. eğer doğru ise hiç fark etmez yazdıklarımın tamamı o sahte hesabı açıp insanları böylesine kin ve nefret söylemlerine sürükleyen her kim ise ona girsin. feyk değilse zaten o hesabın sahibine diyeceğimizi dedik. insanlıktan soğutuyorlar insanı sonra ağlıyorlar sağda solda "artık yolda yürüyemiyoruz" diye. sebebi siz olabilir misiniz acaba ?
  27 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  az önce denk geldim diyecek hiçbir şey bulamadım açıkçası, ağzımdan istemsizce sadece "valla mal bu ya" çıktı.
  10 -4 ... good mor nick
 8. 8.
  aynısını terörist ölüsüne dese ekşide plaket verilirdi kendisine.
  2 -3 ... teist
 9. 9.
  Dinci ahlaksızlığına güzel bir örnektir.

  (bkz: #39263572)
  8 -1 ... asuregibisurat
 10. 10.
  bu memleketin en büyük sorunu kutuplaşmadır, kendinden olmayan biri öldü diye, bir oy eksildi diye seviniyor kadın.
  cahil. mesela deizmi bilmiyordu. ateizmin yanına onu da sıkıştırmasının sebebi; birkaç gündür deizmin sapıklık ilan edilmesi. yazım tarzı, fikirleri ve kötü niyeti nasıl bir insan olduğunu gösteriyor. hani şu gılışdar da gılışdar diye doldurulan insanlar var ya, onlar bu hale evriliyor işte. vicdansız, cahil ve savunduklarına körü körüne bağlanan biri bu. yobaz. yobazlığın vuku bulmuş hali. tanımadığı bir insan iş bulamadığından intihar ettiği için, savunduğu fikre eleştiri geleceği için gözü dönüyor, yamyamlaşıyor. o içindeki cahillik cühelalık dışavuruyor, vicdanını bir kenera koyup saldırıyor. bir oy eksildi ha... pislik ya
  17 -3 ... t i b b