1. 1.
  türkiye nin en tanınmış cildiye doktorudur. amca bu meslekten çok kuvvetli para kazanmıştır ama hakkıdır o ayrı. kendisine önemli cildiye hastalıkları dışında gidilmemelidir, çünkü muayenesi oldukça kolludur.*
  4 ... qb1903
 2. 2.
  250 milyon muayene ucretine karsilik 2 tane sigile bakmis ,esin yaninda bi de yemek teklifi etmistir kafayi yiyordu az daha. dunya tatlisi adam. verdiginiz para bosa gitmez. derhal iyi olursunuz. espritueldir. "150 bin dolar istemedik ya " der. hakli cikarir kendisini.
  3 ... calemityceyn
 3. 3.
  asıl adı agop kotoğyan olan, uzun yıllar istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi deri hastalıkları kliniğinde hocalık yapmış, bir kolunu küçükken iş makinesine kaptırdığının rivayet edildiği, dermatolojinin duayeni, ermeni asıllı aşmış kişi.
  3 ... malign
 4. 4.
  dermatolojinin yaşayan efsanesidir kendisi. komedyenlere taş çıkaracak kadar esprili ve babacandır.
  istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu aynı zamanda emekli profesörlerindendir.
  hala osmanbeyde muaynanesi çalışmaktadır.
  ... tuana
 5. 5.
  (bkz: hepimiz dolly iz)
  -1 ... maymunlarcehennemi
 6. 6.
  muayene ücreti oldukça pahalıdır ancak kendi alanında türkiyenin sayılı isimlerindedir. 3-4 tane doktor gezmek zorunda bırakan bir çeşit alerji kendisi tarafından 1 ayda tedavi edilebilmiştir. diğer doktorlara verilen ücretleri göz önüne alıp kendisinin aldığı paraya gözyummak en doğrusu.
  ... hayaser
 7. 7.
  niye bu kadar abartıldığını anlamadığım doktor.
  yaklaşık 3 sene önce muayenesine 200 tl bayılmıştım aknelerim nedeniyle. yediklerinle hiç alakası yok, genetik biraz bu, 30 yaşına kadar devam eder, demişti. yazdığı ilaçlar da iyi bir etki görememiştim.
  bir çok doktora gittim, en kötüsü ve pahalısı da bu doktordu.
  ve evet gerçekten tek kolu yok.
  ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
 8. 8.
  asıl adı agop kotoğyan olan cerrahpaşanın efsane "cildiyeci"lerindendir.
  1952'de geçirdiği bi kaza sonucu sağ kolunu kaybettiğinden kolsuz agop olarak bilinir.
  41 yıl emek verdiği fakülteden 2004 kasımda emekli olmuştur.
  ... kafasibozukaskmektubu
 9. 9.
  1992 yılında küçük yaşlarda ellerimde başlayan tuhaf rahatsızlıktan dolayı birçok dr.a gitmiştim kimse çözüm bulamadı. (sorun hassas cildimmiş)En son ailem etrafımzıdaki tanıdıklar sayesinde bilgi alarak beni Osmanbey'deki muaynanesine götürmüştü. Hiçbir dr.un başaramadığını o başardı ve iyileştim. ilaçları normal eczanede satılan ilaçlar gibi değildir kendi yazmış olduğu reçeteler sayesinde eczanelerin hazırladığı özel ilaçlardır. Reçetenizi kaybetmeyinnn. Artık yıllar sonra arkadaşlarımı bile yönlendirdim ve çok memnun kaldırlar. Mükemmel insan mükemmel beyin...
  ... mvas
 10. 10.
  koyu fenerbahçelidir. 2 yıl önce osmanbey'deki muaynanesinde 500 tl'ye hizmet vermekteydi.
  ... sadee