bugün

sag frame deki yeni fasilite.

not: ne ise yaradigini cozunce, yeni entrylerimle burada olacagim.
şu an için sanırım halen ekleniyor. sabahın 7 si olduğu göz önüne alınırsa ilerleyen saatlerde tam anlamıyla çalışacaktır.
"sadece sizi ilgilengirecek derecede subjektif istatistikler. yeni kategoriler yolda." yazan yer.

"ahahaha, ben biliyordum. kimin, neye, ne oy verdigi yuksek mercilerce biliniyormus yaaaa." diyor, seri eksi oy verenime opucukler yolluyorum.
Son oyladığımız 10 entry'i gösteren bir istatistik. Kanımca son oyladığımız 20 yada daha fazla entry gösterseydi iyi olurdu.
cok yakında 'mösyö saraba devam etmek isterler mi acaba' diyecek olan istatistiklerdir.
aplikey$insnın en hoş yeniliği olsa gerek. ne oy verdin , ne oy aldın gibi bilgler var. daha da genişlemesini ümit ediyoruz.

yok kime ne oy verdiğimi unutup sebepsiz yere vicdan azabı cekiyordum. zall iç sesimi mi duydu ne..

ayrıca, hayırlı ugurlu olsundur.
biraz daha genişletilirse süper olacak sözlük istatistiği. *
daha yapım aşamasında olduğunu sandığım sağ frame'deki hadise. hadi bakalım...
serveri kastıran uygulama. sayfa çok geç açılıyor.
artık kişisel olmayan istatistiklerdir. entry girmedim bir başlık olduğu (bkz: ben diyorum emine sen diyorsun amina) halde oylamalarda gözükmektedir. çok ilginç sözlük fasilitesi.
artık "son girişlerim" kategorisini bünyesinde barındırmayan aplikeyşın.

ben de nereye gitti bu diyordum.
son oylanan entrylerim bölümünde kaç entry sıralandığını merak ettiğim fasilite. şöyle bir 100 falan olsa, gün gün "kaç eksi kaç artı?" diye hesap yapabilecektik. ama sanırım en fazla 10-15'tir.
ben fasilitesinde artik yer almayan son iyi oylanan entryleri ve son kotu oylanan entryleri ile ilgili istatistikleri gorebilmek icin kullanilabilecek modul. yuz ifadeleri ile son oylanan entry'lerim bolumunden gorulebilir.
an itibariyle ulaşamadıgım, acılmayan buton.

(bkz: olmaz ki boyle aaa)
yalan olan fasilite.
ulaşılamayan buton.
(bkz: yok böyle birşey)
calismakta olan vefakat eksikleri olan sozluk hedesi. zira ihtimaller diye bir kategori olsa daha kiyak olurdu.
canım sıkıldıkça kontrol edip kişisel gelişimimi izlememe olanak veren fasilite. subjektif durdu sanki. şöyle,

can sıkıntısında kurcalanıp kişiye kişisel gelişimini izleme olanağı veren fasilite. evet, sözlükte kişisel gelişim açılan başlıklarla, iyileşen karmayla ve girilen entry ile ölçülür.
sadece beni ilgilendirecek derecede subjektif istatistiklerdir. seni ilgilendirmez!
sadece seni ilgilendirecek derecede subjektif istatistiklerdir. beni ilgilendirmez.
uludağ sözlüğün kendini gün be gün aştığını gösteren hede. bayıldım çok sevdim bizde bunları arıyorduk * (bkz: sozlugun git gide kullanisli hale getirilmesi)
yenilik yapılmış.
son oylanan entry'lerim ve son oyladıklarım kısımlarındaki oylar * ,:( smileyleri yerine yeşil kırmızı oklarla gösterilir hale gelmiş. afferim.
open charts kullanılan kısımda bar tarzı grafik kullanılması çok da doğru değil. birleştirilmiş noktalar çizilebilir borsa analizlerindeki gibi.

bir de opencharts'a ne kadar hakim olabiliyor sözlük yapımcısı arkadaş bilmiyorum ama; karmanın salınımı +-10 puanlık bir aralık belirlenirse grafik koymak da anlam taşır. sonuçta karmalar çok büyük dalgalanmalar yaşamıyor.

misal ben birbiriyle neredeyse eşit seviyede 20 tane bar gördüm. tamam aralarında minik farklar var ama grafiğin aralığı dar. anlaşılmıyor çok yakın duruyor.

anlatabildim mi cancağzım? heh.
sözlük karnesi.