bugün

Sezen aksu nun seslendirdiği güzel mi güzel parça.

Kim bilir önümüzden kaç kiraz mevsimi geçer.
görsellik açısından on numara beş yıldız denilebilecek ama oyunculukların yerlerde süründüğü vasat bir dizi.
sait faik'e göre sevişme vaktir.
(bkz: Şimdi sevişme vakti)
tüm erkek karakterlerin öyküye yasladığı dizi, herkesin gözü öyküde lan. aşçı bahçivana, bahçivan şoföre, şoför uşağa, sonra hepsi öyküye. baya trajikomik bir hikayesi var, çok özgün dimi ya. kimin aklına gelirdi ki, zengin oğlan. başroldeki kıza önüne gelenin yazması, çok özgün çok.

hala böyle dizilere para harcandığını görünce, bu insanların zeka seviyesine küfür ediyorum. çekmeyin lan böyle saçmalıklar!!! alın o parayı bi sevap işleyin.
yaz dizisidir.

gerek oyuncuları gerek konusu yetersizdir. tam da yurdum insanına hitap etmektedir.
diziyi bilmem de şarkısı çok güzeldir.
Yine de inanmam sonsuz aşka
Gelip geçer sevda dedikleri
Kısacıktır ömrü bilen bilir
Adı Kiraz Mevsimi
Geçiyor olmakla birlikte kilosu en son yaklaşık 6 TL idi.
Tartışmasız bok gibi dizi.
Geri zekalı dizisi.
harika bir kore dizisi olan a gentlemans dignity dizisinden uyarlanmış meğer.
saçma sapan dizidir efenim.
ayaz öykü ye 1 kaç beden fazla...güzel bir kız seçebilirlerdi ve ses tonuda çok rahatsız edici!
Içinde bir adet at adam barındıran dizi.
Bu diziyi izleyen erkekler var yuh diyorum başka birşey demiyorum.bildiğin klasik pembe dizi. Ne zaman facebooka girsem "mahmut kiraz mevsimi izliyordu" , " kiraz mevsimi izlme qeyff" diye bildirim yapan erkekler var.
Güzel dizi. Ayazla öykü çok yakisiyor ayrıca mete de çok salak ha bi de o Seymayı boğasim var pezzo nasıl kandırıyor herkesi.
oturup karşısına geçip ciddi ciddi izleyenlerin oldugu dizi.

açın show u cennet mahallesi var inanın daha kaliteli inanın yani. yazık..
Emegi gecenleri sikmeye bile degmez. Inanin o derece. Akasya duragi full sezon 1080p ile indiriyorum. Kalite goreyim bi.
Hayatımda ki bir çok Türk dizisi bana komik ve saçma geldi, hele ki bayanlara yönelik olan bu dizi nedense beni çok sardı. Dizi her diğer Türk dizi ve filmleri gibi, Yakışıklı, başarılı, herkesin peşinden koştuğu ve zengin erkekten bahsetmekte. Konusu ise o erkekte, masum saf daha önce eli erkek eline değmemiş Türk kızının peşinden nasıl koştuğundan bahsetmektedir. ( sorsan tüm Türk kızlarına, sözde eli erkek eli değmemiş melek kalplidir.)
karşılaştığı her durumla "of ya of!" diyerek başa çıkan ergen karakterlerle dolu dizi. senaristler mi böyle yazıyor, oyuncular mı sorunlu yoksa yönetmenin doğallıktan anladığı bu mu dışarıdan anlamak mümkün değil tabii. bir de kadın oyuncuların sesi liseli oğlan kalınlığında nedense, hep boru gibi konuşuyorlar.
efenin kardeşini oynayan kızın yanaklarını mıncırmak istediğim dizidir.

(bkz: seni yiğerim yiğerim)
herkesin sesinin ve kendisinin itici olduğu dizi.
basroldeki kizin dovulmesi gereken dizi. kendimi ajdar sarkilariyla odaya kapattigim gunler olmustu, boyle eziyet gormedim.

kendimi oldurcem lan.
her ne kadar oyunculuk bakımından eleştirilse de şahsen bana gayet sempatik gelen oyuncuların oynadığı dizidir.
tamam eyvallah bu diziyle ilgili görüşlerinizi buraya yazın da oyuncuya göre niye başlık açıyorsunuz lan?
öyle mükemmel veya iyi bir dizi de değil. sıradan türk dizisi işte.
diyeceksin "diğer dizilerinkini açıyorlar ama" yok amk açmıyorlar.
sadece kaliteli dizilerinkini şu aşağıdaki gibi açıyorlar.
al bak bu da yalanına sokuyumculara gelsin.

(bkz: kiraz mevsimi öykü)
(bkz: kiraz mevsimi ayaz)
(bkz: kiraz mevsimi şeyma)
(bkz: kiraz mevsimi burcu)
(bkz: kiraz mevsimi olcay)
(bkz: kiraz mevsimi mete)
(bkz: kiraz mevsimi sibel)
(bkz: kiraz mevsimi nin başlaması)
(bkz: kiraz mevsimi ayazın arabası)
(bkz: kiraz mevsimi dizisini izleyen kız)
(bkz: kiraz mevsimi jenerik müziği)
(bkz: kiraz mevsimi önem hanım)
Fox ekranlarında yeni başlamış olan güzel bir dizi, her dizi izlenmez kolayına,dizideki öykü denilen hatun sayesinde favori alanlarında.