bugün

Bugün izlemeye yeniden başladığım gelmiş geçmiş en kaliteli yaz dizileri arasındadır. Bi şu anki dizilere bak bir de 2013-2016 arasındaki kiraz mevsimi, kiralık aşk, kaçak gelinler gibi dizilere... kalite giderek düşüyor. Üzülüyorum doğrusu...
Gelmiştir evet.

Herkes yiyor aq.
türk televizyonculuguna sesleniyorum allah rizası icin şu meyveleri bi salın ya.
En sevdiğim.

görsel
resmi youtube kanalı açılan dönemin gençlik dizisi.
ilgilenenler ve meraklıları bakabilirler: https://www.youtube.com/c.../UChc4TEkDGPUSisZ9o353vKA
şu an içinde olduğumuz mevsim.
Patronuna aşık yeni işe girmiş kız dizilerinin öncüsü olan dizi.
Bundan sonra mantar gibi türedi hepsi.
geçti artık. canım istedi ya.
Dünyanın en iyi dizisi.
Tamam vurmayın aq.
Klişe yaz dizilerinden biriydi. iğrenÇti. Berbattı.
Game of thrones ve spartakus'ten sonra gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biriydi.
Hayatımda gördüğüm en saçma türk dizisiydi iyi ki bitti o nasıl triplerdi öyle ıyyy.
her ne kadar mayıs ayı olarak bilinse de, aslında kiraz mevsimi mart ayıdır. evet.
Aynı zamanda Yazın habercisidir. Mayıs ayı olarak bilinir, dizi ismi olduğunu iddia edenler de mevcut.
Abi o değil de izmit Akçat da yediğim o kiraz ve şeftali unutulur mu ya..
Atv fox ve genel yaz dizileri ile aynı kalibrede. Şimdi de kiralık aşk var.
Küçükken hep beklediğim mevsimdi. Çilek çıktığında, fiyatı da ucuzladığında yine soğuk olurdu hava biraz. En azından değişken olurdu. Ama kiraz çıktığında, karne almaya az kalmış demekti. Havalar sıcacık, incecik hırkalarla okula gittiğimiz, öğlen hırkayı çantaya sokup arkadaşlarımızla güle oynaya eve döndüğümüz...

ve en önemlisi balkonda akşam sefası yapabileceğimiz mevsimdi. işte "kiraz" ve benim için "kiraz mevsimi" olarak tanımladığım şey bunlardan ibaretti. Çok güzeldi.

Sen git saçma sapan aşklı meşkli ergen dizisine bu ismi ver. Ne oldu şimdi? Huzurla "kiraz mevsimim geldiii" diye günlük yazarken aklıma bu aptal dizi geliyor.
Çok sinirliyim sözlük.
(bkz: sakura zensen)
görsel
über, ultra fantastik, travmalar geçirten bir ergen dizisi. Neyse ki kazasız belasız bitti
game of thrones'tan sonra gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri. ilk sezonundan itibaren yeniden izlemeye başladım. çok keyifli..
bitmesi ile beni nirvanaya çıkartan dizi.
bu dizide inanılmaz karakterler vardı, başrolde ki kız, devamlı mıh mıh edip duran panik atak depresif tripli bir roldeydi, bir karaktere ne çok özellik eklemişler, bittide kurtulduk
kezbanların favori dizisidir..
abartı tesadüfler, mucizelerin hep gerçekleştiği, kızlar güzel, oğlanlar yakışıklı, fakir ile zenginin hep çift olduğu müthiş bir yapım... jenerik müziği güzeldi onuda Demet Akalın katletmiş at çöpe bu diziyi...
bir kore dizisinin alintisidir. aslında kısa bir dizi olması gerekiyordu korelilere göre. ama türkler sıçtı.
güncel Önemli Başlıklar