bence abur cubur ve kızartma tarzı atıştırmalık yiyecekler.
Hatay usulü döner.
lahmacun

hamburger

cips

çikolata
Pide. Kavurmalı kaşarlı yumurtalı pide…
Fıstık ezmesi, döner, kebap, lahmacun.
Hamur işleri tabisi de.
pizza ve hamburger gibi yüksek kalorili ama lezzetli tüm yiyecekler.
tatlı olan her şeydir. zaten tüketmemek gerekirken yememem gerektiğini bildiğim için daha çok yemek istiyorum.
Kilo verirken ya da alırken, sağlıklı beslenirken vs asla sekmeyen tek yiyecek patates kızartmasıdır. Doymuş olsan bile ulan bi tane daha yiyeyim bari dedirten tek yemektir.
Ekmek bence. kahvaltıda ekmek yemeden doyamazsin kuru fasulye gordunmu bandirmadan duramazsin salam sucuk gordunmu içine atmadan yapamazsın ekmeksiz yicekler düşünemiyorum.
sufle ama siz safıl da diyebilirsiniz.
vermediğim için pek umurumda değil.
aç olunca hepsi, tok olunca hiç biri.
mantar harici herşey beni yedittirirde yetittirir......
Patetes kızartması.
yani tatlı olan herşey.
liste baya uzun aslında.

pasta
hamburger
browni
çikolata
(bkz: ekmek)
içinde çikolata bulunan yiyeceklerin hepsi.
Raki.

1 senede 57 kilo verdim, en cok raki zorladi.
(bkz: monosodyum glutamat) içeren her şey. bu paket cips olabilir, kentucky fried chicken olabilir, hazır gıda işte. liste bitmez.
benim kokoreç yaa..

diyetteyken çok iyiyim de kokoreçi görünce çaresizliği hissediyorum harbiden.

ver bi yarım aga. kaçamıyosun.

bi yarım da tava ver.

bi porsiyon da dolma ver arkasından ağlamasın.

diyetin ruhuna el fatiha.
beni en çok ben sebze yemeği yerken çevremdeki insanların dışardan söylediği yemekler zorluyordu. ama iradeniz güçlüyse belli bir süre alıştıktan sonra sağlıksız olduğunu bildiğiniz yiyecekleri canınız da çekmeyecektir.
kilo problemim yok zaman zaman kas yapma isteklerim depresiyor 5-10 kilo verip kas olarak almaya calisiyorum.

beyaz ekmek.
sekerle hic aram yok ama beyaz ekmege dayanamam.her sey zevksiz saman gibi yasyavan geliyor.
soganli kofte ekmekler cift pideli adana durumler hepsi ekmeksiz bir hic.
bir kere kahvaltiyi tamamen unutun.
beyaz ekmeksiz kahvalti icine peynir dürüp yiyemeyecegin bir sicak lavas yoksa napim o kahvaltiyi.
istahli bir adamim ceri domates ve siyah zeytini cok severim.

ekmek ye ye kafamiz buyudu.

kahvalti yerine yulaf ve yogurt yiyorum sade yapacak hicbir sey yok.kahvalti yapayim desen ekmeksiz olmaz.kahvalti isini unutmak lazim.
Kilo vermek değil de, yememem içmemem gereken şeyler arasında kola ve açmadır.