1. 1.
  klavyeye basılan tüm vuruşları kaydeden,istenirse maile otomatik yollayan program.kendi bilgisayarından başka bilgisayar kullanmama sebebi.
  4 ... i m from absürdistan
 2. 2.
  http://www.keyghost.com/sx/ adresinden, donanım türleri de görülebilecek klavye casusu.
  1 ... thedewil
 3. 3.
  genellikle iyi huyluları (bilgisayara çok erişenlerinki) program files'ın içinde adı saçma ya da değişik şekillerde kaydolmuş programlardır. task manager'dan saklanırlar.

  piyasada farklı adlar altında bulunan ve aynı fiyata satılan keyloggerların ekseriyeti aynı motoru kullanan farklı guilere sahip programlardır.

  kullanılmaları tasvip edilmez.
  4 ... bl
 4. 4.
  hacker'ların yurdumuza saldığı düşman maillerin gizlice kurduğu program.

  "Türkiye Bileşim Güvenliği Derneği Genel Başkan Faruk Kekevli internet kullanıcılarını uyardı. Rus kaynaklı olduğu tahmin edilen yeni bir internet vurgunu başlatıldı.

  MSN aracılığı ile gönderilen “bu resim senin mi?
  http://www.designportal.c...murat???@hotmail.com"; isimli mesaj yeni bir internet soygunu anlamına geliyor.

  Faruk Kekevi 'hayalet mesaj'la ilgili şu açıklamayı yaptı; "Mesaj tıklanınca bilgisayarınıza gizli bir “keylogger” isimli hayalet program yüklemiş oluyor. Sizin hiçbir şeyinizden haberiniz olmadan bilgisayarınız üzerinizden her bir klavyeye dokunuşun hareketleri bu internet dolandırıcılarına geçiyor. "

  http://www.haber7.com/hab...-kullanicilari-dikkat.php
  ... uvjb
 5. 5.
  (bkz: keylogger tespit yöntemleri)
  ... eurasian
 6. 6.
  işe çok yarayan program hatta reklamı karınız evdeyken ne yapıyor ona güvenmiyormusunuz ama evden demi çıkmıyor o zaman gelin zorlanmadan araştırın.
  ... sirfairytale
 7. 7.
  yeni başlayanlar için golden keylogger şiddetle tavsiye ediecek türden bir keylogger programıdır.
  1 ... skinnyman
 8. 8.
  (bkz: pc dedektif)
  (bkz: pc detective)
  ... hayati54
 9. 9.
  Lamerlik ile Script Kiddie'lik arasındaki süreçte , bilgisayarın monitör olduğunu düşünen( bilgisayarını msn,feys ve özellikle +18 şeklinde kullanmaktan öteye geçemeyen ) kişilerin fazlasıyla düştüğü en basit tuzak şekli.
  -2 ... manueladam
 10. 10.
  konuşma sırasında fotoğraf, şarkı, dosya vb şeylerin içinde sizin bilgisayarınıza atılan bir virüstür aslında. çeşitleri vardır. o virüsü siz yedikten sonra, bastığınız her tuş, her yazışma, her yazı ve girdiğiniz her site karşı tarafa mail olarak gitmektedir (tabii bu internet bağlantınız açıkken yaptığınızda olmaktadır.).
  ... red bunny