1. 1.
  starcraftın has karakterlerinden olan dişi. zerg tarafından enfeksiyon manyağı yapılmıştır. ayrıca bu ölürse oyun da biter genel olarak. *
  1 ... thor
 2. 2.
  bugün vefat ettiği öğrenilen ekşi sözlükte nicki bu olan yazar.sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
  1 -1 ... eksik bir sey
 3. 3.
  eksi sozluk yazaridir. kotu bir sekilde ortadan kaybolmustur. sag olup olmadigi ise henuz bilinmiyormus. eksi sozluk ailesi huzunlere bogulmus. dileriz kotu bir son olmaz.
  2 ... fabala
 4. 4.
  eksi sozluk kullanici ve yazarlarinin basi sagolsun. bu cumledeki gizli oznedir kerrigan. icleri yakmistir.
  2 ... calemityceyn
 5. 5.
  ekşi sözlük okurken entryleriyle sık sık karşılaştığım nickin sahibi. o kadar uzaktan tanıdığım biri dahi olsa, bu şok edici haberi almak insanı deli gibi üzüyor.

  başımız sağolsun demekten başka bir şey bulamıyorum.
  1 ... filozofil
 6. 6.
  ssg'nin "yanli$ hatirlamiyorsam olan biten'den ilk evlilik duyurusunu kendisi icin yapmi$tik ustune boyle bir duyuru yapiyor olmaktan buyuk uzuntu duyuyorum" diye yazmasi gercekten insani etkiliyor. her seyin bir ilki var ama boyle bir olum ve boyle bir haberin keske ilki olmasaydi. yarin cenaze toreni varmis. allah ailesine sabir versin.
  3 ... fabala
 7. 7.
  intihar ettiği gece yani geçen hafta pazar gecesi ben de aynı saatlerde aynı güzergahlı bir motorla üsküdar'dan beşiktaş'a geçiyordum. beşiktaş uzaklarda, karanlığın içinde ampul sarısı heybetli binalarıyla gözbebeklerimde büyürken arka tarafta buz gibi soğukta tek başıma sigara içiyordum. gece çok karanlıktı. insanı ürküten soğuk karanlığa yoldaş olmuş denize selam ediyordu.

  o gecenin kurbanı kerrigan olmuş. keşke biraz daha direnebilseydi.

  inşallah şu an mutludur..
  3 ... karamsar kelimeler
 8. 8.
  http://haber.mynet.com/de...6687&date=20Kasim2007
  4 ... legend of the stranger
 9. 9.
  biraz önce, önceki gün üsküdar-beşiktaş motorundan atlayarak intihar ettiğini öğrendiğim ekşi sözlük yazarı. tanımaz etmezdim ama üzüldüm. bir insan neden intihar eder ki...
  -1 ... beyazyelkenli
 10. 10.
  allahtan rahmet dilediğimiz yazar.. tüm sözlük aleminin ve yakınlarının bası sağolsun .
  2 ... zehir