bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kayseri'nin en kaliteli, en kazık, en güvenilir otobüs firmasıdır. sahibi süleyman hamurcu'dur. kayseri'nin girişinde süha adında özel terminali vardır. doğuya sefer düzenlemez. arabalarının da çoğu travego'dur. kendine özel dinlenme tesisleri vardır. (bkz: mavi kent dinlenme tesisleri) kayserilice ismi gend durizim'dir.
  3 ... eagle is free
 2. 2.
  otobüleri,dinlenme tesisleri falan kalitelidir. genelde 18-25 yaş arası çakalları host yaparlar.onlarda firmanın bütün kalitesine sıçmayı başarır.
  2 ... siyahbeyazkizil
 3. 3.
  mp3player ile cep telefonunu ayırt edemeyen hostlara sahıp fırma. hepsının suratları bır karıs, sankı babalarının hayrına bındırdıler arabalarına. son derece kalıtesız ve gorguden yoksun calısanları var *
  2 ... tribalenfeksiyon
 4. 4.
  kayseri'den osmaniye'ye 7,5 saatte gidip beni delirten otobüs firması.
  1 ... eagle is free
 5. 5.
  Olay final sınavları sonrasında Kayseriden Tokat'a dönerken yaşanmıştır.
  Hava yağmurlu ve feanorun kafasına üst taraftan su damlamaktadır. Olayı anlayamayan feanor muavini çağırır ve sebebini sorar. Muavin aptalca bir sırıtmayla dışarda yağmur yağıyor da onun için damlıyor der. dışarda yağmur olduğu tarafımızca bilinen bir gerçektir. Ve sübhanallah denir ve muavine kardes buna bi çözüm bul denir. Muavin 5 dakika sonra elinde bir peçeteyle gelir ve damladıkça sil bunu der. Katil olmamak için bişey denmez ve 4-5 saat boyunca her 2 dakikada bir üst taraf silinir. Firmaya ağız dolusu küfür edilir.
  Benim Kayseride okuyan bir öğrenci olarak tavsiyem şudur:
  Kayseriye gelmeyin. (kent kayserinin en iyi firmasıysa)
  1 ... feanor87
 6. 6.
  kayseri'den osmaniye'ye 30 ytl'ye giden otobüs firmasıdır.* ancak diğer kayseri firmaları aynı yolu 19 ytl'ye gitmektedirler.

  (bkz: kazık)
  1 ... eagle is free
 7. 7.
  süleyman hamurcu'nun artık desteğini çektiği turizm firmasıdır. ama yine eskisi gibi otobüsleri full çekmektedir.
  1 ... eagle is free
 8. 8.
  kayseri merkezli seferlere ek olarak ankara-istanbul ve ankara-karabük seferlerini de başlatmış olan firmadır.birçok büyük firmanın olduğu bu hatlara girmeye cesaret etmeleri gerçekten takdire şayandır.
  1 ... thorininkiliciorcrist
 9. 9.
  metro turizmin çoğunluk hissesini satın almasıyla aşan firma. süleyman hamurcunun ortaklıktan ayrılması ve süha turizmi kurmasıyla ne yapacağını şaşıran ve kendini metroya teslim eden otobüs firması. iyi de olmuştur açıkcası bir çok yere sefer düzenliyorlar ve yeni otobüsler alıyorlar. ha çalışanları hala kazma o ayrı. kaptanları adana-kayseri arasını tamamen telefonla konusarak geçirmesine rağmen telefonun uçak modunda çalışmasına bile izin vermeyen hostlara sahip. ''aracı bozuyor abiii'' gibi bahaneleri var. ulan ne aracı ne bozması hangi devirde yaşıyoruz?
  2 ... bolumunu sevmeyen ogrenci
 10. 10.
  her hafta düzenli olarak ankara istanbul arası mekik dokuyan biri olarak tercih ettiğimi ankara istanbul arasını 5-5,5 saatte giden 25 ytl.lik biletiyle bünyeyi sevindiren temiz kaliteli firmadır. Özen turizm, metro, konset gibi rezilliklerden sonra bünyeye ilaç gibi gelmiştir.Metro satın almış olsada metrodan iyi olan firmadır.
  1 ... chimeneyes
kapat