bugün

Begüm Birgören, Aslı Tandoğan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün başrollerinde oynadığı;

yönetmen koltuğunu Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı'nın birlikte paylaştığı,

11 Nisan 2014 günü gösterime giren, izlenilesi bir filmdir.
(bkz: candy)
benim gibi sulu gözlü bir insanı ağlatmış filimdir,gidilir.
(bkz: çağdaş onur öztürk)
kesinlikle gidilmemesi gerekir. ben gittim bugün ve pişman oldum.
internet alemine düştü mü bilinmeyen filmdir. bekliyoruz.
zorlama bir romantizmin tepe gibi bi'şeyine çıkıp izleyicilerine el sallayan film.
o kadar da bilet parası verdiniz enayiler, diyerek de alay eder el sallarken bu film.

neyse ki ben parasız izledim.
(bkz: isminden kaybeden filmler)
Full sevişme, sıkıcı, konu yok= zaman kaybı.
güzeldi.
gece gece bütün psikolojimi alt-üst eden bir filmdir. tek kelimeyle mükemmel.

eğer ağlamak istemiyorsanız son 20 dakikasını izlemeyin. eğer yaranız varsa bu filmi izlemeyin. aptallık edip izlemeyin.
izlemenin tek yararı sorulduğunda evet izledim diyebilmek. onun dışında sıkıcı, klişelerle örülü, konusu bile olmayan bir film.
yönetmeninin acil hesap vermesi gereken filmdir. *
olumsuz yönde eleştiren arkadaşların, neyini beğenmediğini anlamadığım filmdir. gayet de güzel, izlenesi bir filmdi kanımca. özellikle son kısım beni bile acayip bir duygulandırdı.

gerçi filiz ahmet oynuyo, hiç kötü olur mu ?
ismi için izlenmez. yaratıcılık 10 üzeri eksi 5.
Aslı tandoğan ın mükemmel güzellikte olduğu film diğer kadın çok tipsizdi.
yazılanların aksine bence gayet güzel bir romantik komedi. Geçmişe gidilen sahneler özellikle izlenilesi.
Sonunu izleyemedigim film. Cat diye bitti lan BEN ICERDEYKEN.
Zap yaparken sonuna denk geldiğim ve Kürk Mantolu Madonna havası sezdiğim film. Bilgisi olan yazarlara sorum bir esinlenme var mıdır acaba ?
hoslandigim kiz beni terk ederken Bu filmi izle bana hak vereceksin gibisinden birşeyler söyledi. Bu gazla tüm film satis noktalarına gittim hic birinde yoktu bu lanet olasi film.
yabanci film tadinda hoş film.
Izledikten sonra bile hiçbir halt anlayamayacağınızın garantisini verebilirim.
Türk sineması standartlarına göre oldukça etkileyici olan başarılı bir film.
Az önce ansızın dudaklarımdan döküldü.
bu filmde deli gibi ağladım film bitti kapadım televizyonu yine ağladım. çok ağladım.
incir reçeli ne hissettirdiyse hemen hemen aynısını hissettiren film. fena sayılmayacak senaryosu var. sevgili izlenilebilir.