bugün

1979 doğumlu tiyatro, dizi oyuncusu. trt'de yayınlanan sakarya fırat dizisinde oynamış önce, şimdilerde kuzey güney'e transfer olmuş.
izmir'in havası suyu ile büyümüş, dünya tatlısı. gamzelerini sevdiğim, hoş çocuk. canım arkadaşım artizz oldu olalı görüşemedik fekat, bu çocuk 15 yıl sonrada gelse kendini affettirir yani öyle iyi bi adam. yolu açık olsun, çoktan haketmişti iyi yerlerde olmayı.
kuzey güneyi izleme sebebim allahım ne güzel bir yakışıklılıktır o ne güzel bir gamzedir öyle. bir insana takım elbise bu kadar mı yakışır yahu.
şimdi efendim ben bu arkadaşı ekürilerim "aaaa ama biz ağlamaya hazırlandık, lütfen anlayış gösteeeer" dedikleri ve ben hep anlayış gösteren ve kıyamayan taraf olduğum üzre, geçtiğimiz çarşamba akşamı kuzey güney isimli diziyi el mecbur izlerken farkettim ilk. arkadaş ne kadar güzel adammış bu! hey maşallah. ve hatta, "maşallah barekallah". öperim.

el mecbur dedimse yanlış anlaşılmasın, o sırada aklımda olan dexter değil nigar kalfa'dan mütevellit muhteşem yüzyıl'dı. öyle de düz bi insanım yani lazım ettiğinde.
sakarya fırat dizisinde severek izlediğimiz hoca. ekrana yakışıyor, umarım daha fazla görürüz.

not: kuzey güney seyretmiyorum.
"elhamdünün düsüyle yakışıklı erkekler sayıyla, her gece çağdaş onu öztürk'le nasip eyle yarabbi." böyle dua ettirir bu adam, ohş..
gamzeleriyle iyi prim yapan, genç kızların yeni gözdesi. * görsel
Kendisinin canlandirdigi Baris hakmen karakteri icin bastan asagi sacmalik olan kuzey guney dizisine katlaniyorum. Yoksa dizi benim icin 8 9 ay oncesinden coktan bitmisti. Dizide oyunculugunu konusturan oyunculardan. Oyku karayel ile muhtesem bir kimyalari var bilmiyorum neden. Sanirim ikisinin de tiyatro kokenli olusu sahneleri gozumde daha cazip daha guzel kiliyor. Bir arada olduklarinda seyir zevki yuksek sahneler cikiyor. Cemre karakterine dayanamiyorken baris in yaninda kiz cekilir oluyor. Yani baris i ayri cagdas i ayri seviyorum ben.Dizideki en yakisikli oyuncu ayrica. Sadece ehu ehu gamzeler degil tabi adamin boy pos endam ve de karizma tam yani. Kivanc hos guzel cocuk ama bu kadar. Duz yakisikli. Cagdas isehem yakisikli hem karizmatik. Bakislariyla oynuyor adam oyle basarili. Ekran isigi dedikleri nane adamdan kume kume yayiliyor. Yalniz kuzey tipitipinden dolayi sahneleri cok az. Bu adama az daha fazla sahne yazsalar o diziyi ucurur. Biz de ekran karsisinda mest oluruz. Bu kiytirik dizi de harcaniyor yaniyorum ya buna. Hakki kesinlikle basroldur. Baris hakmen olarak muthis bir cikis yakaladi. Yapimcilar akillilarsa bu adami kaparlar. Ben kendisini birak 90 dakika 24 saat bile izlerim. Gamzeler demis miydim? Sevmiyormus kendisi gamzelerini de abicim sevilmeyecek gibi mi? Ben burdayim diyorlar. Sen gulumseyince boyutlar arasi gecis yapiyorum zaten sahnen bitiyor ona bile odaklanamiyorum. Cagdas sen ne mukemmelsin, seni harcayan senaristlerin aklina tukureyim emi!

Evet ergenlesiyorum mutemadiyen.
(bkz: Erkek güzeli)
barış hakmen rolü ile tanıdığım güzel gamzeli rolünün emekçisi aktör.

bayan olmama rağmen benzetildiğim şahıs.
Çok tatlı, çok gamzeli, çok iyi oyuncudurr kendisi. Ayrıca kuzey güneyde o karakteri bile sevdirmişti bana.
(bkz: barış bey)
Yan rol degil de bas rolde olmali.mimikleri,durusu tam kivaminda.ayrica kendisiyle ayni ortamda bulunsam kesin hoslanirdim bunu da belirtmeden edemeyecegim.
Hakettigi değeri gördüğünü düşünmüyorum. iyi oyuncu güzel adam.
(bkz: underrated)
6 saat süren başarılı bir operasyon geçirmiştir.

http://www.milliyet.com.t...at-oldu--magazin-2309788/
dirilş ertuğrul dizisinde döktürecektir.
yine as20 yine ortak zevk. (bkz: alkışlıyorum) bir adet yakışıklı mı yakışıklı oyuncu. severek izliyoruz.
(bkz: 1979) doğumludur.
Bu adama sahip çıkın bu adam oyuncu. Engin alttan düz alan öğürüyor. Bu adam oynuyor. Böyle oyuncular lazım.
16 Ağustos 1979 Sivas doğumlu dizi ve sinema oyuncusudur. (bkz: kuzey güney) isimli dizide (bkz: barış hakmen) karakterini canlandırmıştır.
kendime iyi bak'daki Emre rolüyle ''ne güzel adamsın sen ya'' dedirten yanaklarında iki belediye çukuru barındıran oyuncu.
kendisinden sürekli söz ettiren gamzelerinin yanında ses tonuyla da kendini sevdiren bir aktör. o ses herkeste yok yiğidim, bol bol ekmeğini yemelisin.
ben bu adama aşık olabilirim. bu ne ya! bu ne yaaa!
Kendisini bonkis’te izleyip kimmiş yav bu adam böyle de hoş olunmaz çünkü diyerek uzun uzun araştırmışlığım var. Tam üzerine aynı projede bulunduk bir de.
Bir aktörümüz. Maşallah. Yakından daha da hoş üstelik.