bugün

üvey ablası kim kardashian`dan daha güzel ve daha sevimli olan 1995 doğumlu model.
boydaş olduğum ve yaşını çok büyük gösterdiğini düşündüğüm ünlü. az buz da değil baya baya bi on yaş daha yaşlı gösteriyo.
instagramda fazla beğeni almak için her şeyi yapabilecek kapasitede kız.
Memesini açıp atmış.
taş gibi kız. açsın o açmıcak ben mi açıcam.
Estetik operasyondan önce sıradan Türk kezbanı hatta kürt kızından farkı yokmuş. Zaten adı da kürt ismi gibi.

görsel
görsel

reklamlarda güzel çıkıyor ama kabul

https://www.youtube.com/watch?v=PD0PjngOWvs&ab_channel=EsteeLauder
babasi karagul dizisindeki kendal aga dir.
at gibi kadın . çok güzel.
boy pos genini eski atlet babasından almış bence buna yatıp kalkıp şükretmeli ailede malum popo genini almaması incecik ve kuğu gibi olması bu kadar parlamasına neden oldu küçükken kris jenner kendall ın daha güzel olacağını fark etmiş ve yatırımını kendall ın üzerine yapmış hayali gerçek olmuş ve victoria secret defilesinde yer almıştır ayrıca bu seneki moda haftalarının çoğunda model olarak yer almıştır skandaldan uzak yaşaması daha da sempatikleştiriyor kim kardashian şov pogramlarında khloe ye mi kourtney e mi tam hatırlamıyorum bu kadar populer olmasına bayağı sinirlenmiş olacak ki 'ona s*ktiğimin şöhretini ben verdim' demiştir kylie ile kıyaslama yapılmasını kız kardeş ilişkileri açısından hiç istemiyormuş hatta kylie jenner ın sayfasında da yazdım kendisi kendalla zamanında bıçak çekmiş öyle diyorlar bu sıradalar oldukça aranan bir yüz.
kim kardashian'ın kardeşi. ayrıca kardashian ailesinin en güzelidir kendisi. instagram hesabında bacaklarını jilet ile alırken bir videosunu paylaştı. kendall jenner'ın da bacaklarında tüy olduğunu ve bunlarla uğraşmak zorunda kaldığını gördüğüme göre bu gece huzurla uyuyabilirim artık.
çok güzeldir. taş gibidir.
mermer gibi hanımefendidir.
bruce jenner'ın kızı.
insanı 31 çekmeye teşvik edebilir.
Kardashian familyasının en güzel hatunudur. Boyuna da posuna da bin maşallah. Maşallah da, pekte zeki bir hatun değil galiba.
Kim olduğunu tam bilmesem de isimden kaybettiği kesin.
1.39 milyon dolarlık ve 185 metre karelik evinin kendisine dar geldiğini ve 2 yatak odası olan evde yeni oda bulamadığı için 2 ayda bir giysilerini attığını açıklamıştır.

http://www.gazetevatan.co...gamiyorum-955219-magazin/

19 trilyonluk evi;

http://www.posta.com.tr/m...-evi.htm?ArticleID=353113
Kıskançlıktan çatlama sebebim.
Kendisi çirkin mıdır?
Yüzünü beğenmiyorum ama allahı var vücudu güzel.

Ama şöyle bir bakıyorum da piyasada kendisine hem yüz hem de vücut olarak bin basacak mankenler var.

Bu kızın bu kadar yeteneksiz ve kıfayetsiz olmasına rağmen bu kadar paralar kazanmasına her markanın yüzü olmasına dayanamıyorum.

Çirkin mi? Asla değil.
Ama ondan çok daha fazla hak eden insanlar varken...
yüzü de güzel, vücududa.. hakkını yemeyin.. ha bu kadar para kazandıracak bi güzellik mi bu tartışılır.. ayrıca bana neyse parayı veren başkası alan başkası ben asgari ücretime bakarım aga.. bi de kendall ın fotolarına.. bizde ortam böyle.. i'q mu?
Bu kadar önde olmasının tek sebebi ablalarının ünüdür.
Güzel ve naif olan bayan evet.
Boyunun 183 olmasına voooah tepkisini verdiğim kardeşler arasından tek güzel olandır. Cidden çok naif bi güzelliği var umarım dudaklarını göğüslerini falan şişirtip ablalarına benzemez.
görsel
çok sevimli bir kız.
Guzelmis peh.
O estetikleri, maddi bakimi babama yapsam babam victoria secret podyumunda yurur be.

Tanim: victoriaahahahahah secret mankeni.
görsel
görsel