milletin her söylediğini kafaya taksaydık;
(bkz: din toplumların afyonudur)
hem söyleyen daha düzgün insan. *
ne mutlu ki, tedavisi yoktur.
(bkz: kemalist kafası)
akla gelen en çaresiz hastalığın çaresi bulunur ama kemalizmin asla. kanserli hücre gibidir bi girdimi çıkması çok zor ve vücuda hızla yayılır.

kanserden farkı bulaşıcıdır.
kemalizmi biri tanımlasa da rahatlasak, bence bu hastalık demeleri felan bundan hep. memlekette bütün darbeleri atatürkçülük diye yaptılar arkadaş, aynı zamanda halkçılık da atatürkçülüğün bir parçası misal, buyur buradan yak. *
(bkz: kemalizm ilaçtır)
hastalıklı olan 21. yüzyıla 7. yüzyılı taşımaya çalışan; elini taşın altına hiç sokmamış, mağdure bacı edebiyatından başka şey bilmeyen dinci zihniyetidir.

şakirtlik tedavi edilebilir, yalnız değilsin.
dine dair tek kelime edemeyenlerin kemalizme bok atmasıdır.

sıkıysa dini öğretileri dogma kalıbından çıkartıp eleştirmeyi denese?
bakalım o demokratik paçanız yiyor mu?
kemalistlere yobaz diyenleri kendi yobazlığıdır efendim..

ah ya kendilerindeki özellikleri bize satalar işte akılları da budur bunlarındır.

hastalıksa sonuna kadar hastayız hastayız efendim.

zira, efendim komik kişilerin uydurduğudur.

zavallıdır bunları uyduranlar efendim.

--spoiler--
kemalizm ilaçtır efendim.

kemalizm erik ağacının kendisidir efendim

kemalizm türkiyedir efendim.

yaşasın atatürk ilkeleridir.
--spoiler--

ne güzel kafadır efendim, çok güzeldir..

böyle devam edelim arkadaşlardır.

bunu ve bütün bunları söyleyenlerin kendi hastalığıdır efendim.
it ürür, kervan yürür yazısıdır efendim.

Ya ben artık takmıyorum bunları. Kaç kuruşluk adamlar ki bunları dinleyelim? Bırakın ürüsünler, biz daha onurlu bir yaşam için çabalamaya devam edelim; bu gerici yarım insanlara rağmen.

Evet nerede kalmıştık? He, işsizlik. Evet işsizlik fazla... Ya da bunu başka başlıkta tartışalım haydi.
bir erdoğanizm değildir.
(bkz: hastasıyız dede) zorunuza mı gitti gardaş.
doğru bir önermedir.

kemalistlerin hastalıklı olması bu sebepten.
benim de tekerime çomak sokulsaydı ben de hastalık derdim tabi.

kemalizm adamlıktır ama sizin gibi soysuzlarda hastalık gibi duracağı kesindir.
Ulan tarikat uşakları sizden daha iyi hasta mı var lan yazık malsınız. Sizden daha iyide menfaatçı yoktur evet.
Yanlış bir düşünce.

Kemalizm bazısı gibi gerçek yaşama uyumsuz "teorik" bir ideoloji değildir. tarihi kanla yazılmış Bir devrimin sonucu ortaya çıkmış bir ideolojidir. ilhamını yerden-gökten-teoriden değil. Hayatın bizzat kendisinden alır. işte bunu anlayamadınız!
acaba kimlerin kovanına çomak sokmuşuz yine * böyle düşünen kim varsa eğitilmez çomardır aksini iddia eden de çomardır kısa ve net.
deve sidiği içmeyi ibadet zanneden çöl davarlarının hayalidir.
ama siyasal islam gibi öldürücü bir hastalık değildir.
tedavisi yok değildir tabi, gelin iki tokatlıyım sizi geçer.
cumhuriyet, demokrasi, hukuk, laiklik, hak ve özgürlüklerin karşısında olanların, sürekli bu tür başlık açmaları ve bu başlıklar altında toplaşmaları tesadüf mü?
fetöcülerin ve fetöye kol kanat germiş fetö kıçı yalamış yavşakların, sürekli bu tür başlık açmaları ve bu başlıklar altında toplaşmaları tesadüf mü?
milli kurtuluş savaşına ve kahramanlarına söz söylemeye götü yemeyenlerin, sürekli bu tür başlık açmaları ve bu başlıklar altında toplaşmaları tesadüf mü?
demokratik cumhuriyete karşı şeriat ve saltanat özlemlerini ifşa edemeyen şerefsizlerin, sürekli bu tür başlık açmaları ve bu başlıklar altında toplaşmaları tesadüf mü?

not: değil üstünüzü başınızı, götünüzü de yırsanız, aydınlanma sürecek, laik, demokratik hukuk devleti türkiye cumhuriyeti sonsuza değin yaşayacak. siktirin gidin. ne bokunuz varsa yiyin. bizi ararsanız bandırma vapurundayız, bağımsızlık ve özgürlük için.
bütün kemalistlerin ya hakim ya hekim önüne çıkmalarına sebep olan durum.
Badelenerek şifa arayan angutlar mı söylüyor bunu?
bu ara ak troll ler pek aktif.

sözlüğün satışı resmi olarak gerçekleşti herhalde.

hesaba paralar yatıyor.

çalışın ulen keretalar sizi ehehe.
seyh ski öpen, daha bundan 25 sene önce fatihte "suya su katıp ayran yapıyor" diye bir şeyhe tapan ama kati suretle o şeyhin rakı içtiğine inanmayan, dün a dediğine bugün z diyenlerin sözünden çıkmayan ve dün a yı bugün z yi canhıraş bir şekilde savunan, özgür ve vicdanı hür düşünmeyen angutların bunu hastalık olarak nitelendirmesi normal.

malsınız, bari belli etmeyin.