bugün

küçük umudumuzun büyük yansıması. hadi inşallah !
Siyasette en büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük.
Gizli çekingen akplilerin oy vermeyeceği dedem.. kazanırda bilezik gibi geçirir onlara umarım.. Özdağ ile masaya oturması güzel adımdı şüphesiz..
kaybettiği seçimleri artık sayamadığım loser.
Kazansa bile en fazla beş sene yönetir
O kadar ezik bir siyasetçidir
Erdoğan gibi güçlü bir siyasetçiyi böyle ezik biriyle yenmeye çalışmak
Nereden bakarsan bak tutarsızlık.
https://twitter.com/Hayat.../1662364464040103939?s=20 HUZURLARINZIDA KILICDAROĞLUUU
2. tuda kazanıp cb olacak kişi.
Sadece ekşi sözlükte iktidar olabilecek bir adamdır, Türkiye özelinde ise tahmini alacağı oy en fazla %48 gibi olacaktır, yılların loser chp genel başkanıdır, bu seçimin kaybedeni olacaktır.
görsel
Coşmuş yine.. hiç yakıştıramadım ;)))
Kapanış vaadi olarak lig maçlarının trt'de şifresiz yayınlanmasından bahsetmiş. Artık tuşlara basmak kâr etmemiş, kemal bey monitöre sandalye fırlatıyor.
Kaybederse çok linç yer
Orası kesin.
Ümit Özdağ için kendisine oy vermeyi düşünüyordum ancak vazgeçtim. Çünkü “cehennemin kapılarını kapatacağım” sözüyle ne demek istediğini anladım. Bu konu çok derin arkadaşlar,uzun süre beyin fırtınası yapıp çözdüm. Sakın ona oy vermeyin.elbette burada bu sözün ne anlama geldiğini yazamam,bana inanın.
Kendine saygısı varsa eğer CHP'yi salar artık mk.

Yeter dede. Hayde sana iyi emeklilikler.

Hadee yandan yandan...
Bu seçimler bu kaderini belirleyecek
Orası kesin.
iyi şanslar.

ihtiyacın olacak.
28 mayıs 2023 gecesi 21:00 civarı cumhurbaşkanlığını ilan edecek.
Buraya kadarmış dede, 13 senedir haksız yere işgal ettiğin Atatürk'ün koltuğundan kalkacaksın. Az kaldı.
yerinde kalmaya devam edeceğinin sinyallerini verdi.
ben bugün kendi isteğimle, hiç değilse bir aktivite olarak ve mülteciler gitsin diye oyumu kk'ye verdim. vatana, millete hayırlı olsun.
Yüzde 47 az oy değil. 5 sene daha devam etmesi gereken chp genel başkanı.
Kaybetti.
Siyasi hayatı bitmiştir. Derhal yargılanması gerekmektedir. Yok öyle eve gitmek. Milletvekilliği de gitti. Cesur bir savcı çıksın, iddianameyi hazırlasın.
kemal kılıçdaroğlu 15 senedir yapmadığı hizmeti yapıp, partiye kendi eliyle soktuğu nifak tohumlarını kendi eliyle temizlemeden, gitmesi kısmet olmaz, diye düşünüyorum..
Hem CHP nin hem gençlerin hayatını geleceği sikip atmış loser reis.
Bizim köyde muhtarlık seçimi olur Fikret çok vaadde bulunur. Yapabileceği, yapamayacağı. Secim olur:
Icoda şu kortigi
Fikret sabun kırtigi
Muhtar yedi lokumu
Fikret yedi .......
Seçimi eski Muhtar kazanır.
Kortik: çukur
Kirtik:en küçük parça
güncel Önemli Başlıklar