bugün

Sinan Oğan'a tepki olarak herkes Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceklerdir.
Bay kemal i erdoğan bulmuştu buna , o da kullandi. Sonra çıktı erdoğan , yeni adini buldum bay bay kemal dedi. Yerinde bir tespitti. Ama gitmiyor. Ben bu işi yapamiyorum deyip gitmesi en doğrusu.
2. turda motive şekilde oy vereceğim adaydır.
Olum adam bir defa meclisteki olması gereken vekil sayısını kaybetti, birinci yenilgiyi aldı bile aslında, kılıçdaroğlu için bu seçim bitti bile ve bu seçimin kazananı Erdoğan oldu, kılıçdaroğlu'da bunu biliyor emin olun bundan, 2 inci turda kesinlikle kaybedeceğini biliyor ama, kitlesine izah edemiyor, şuanki milletvekili sayısı ile zaten çıkmaza girdi adam, bu seçim çoktan bitti bile çocuklar, kazanan erdoğandır, şimdiden geçmiş olsun diyorum, artık önümüzdeki seçimlere bakarsınız.
Babala tvye çıkmış dedem şüphesiz.. fragmanına bakılacak olursa baya terleten sorular var gibi görünüyo bakalım nasıl bi program olucak..
Bir Sabah Tan Atarken Yüce Tanrı Dağından,
Kürşad’ın Gür Sesi Duyulacak:
Atlar Vey Irmağında Sulansın,
Güneş Doğduğu Yerde Karşılansın.
Emri Tekrar Edecek
Gök, Toprak, Deniz,
Bozkurtlar Uluyacak Bütün Anadolu'dan:
Biz de sizdeniz, Biz de Sizdeniz...

görsel
Güven sönmesi.
Benim görüşüme göre tek başına kılıç kuşanıp atına atladığı gibi tüm yurt içi ve sınırlarda ki teröristlerin kellelerini aldıktan sonra meclisin kapısında kule yapsa yinede bu milletten çok fazla oy alamaz gibi geliyor bana. Sakın siyasi görüşümü sormayın ya da tahminde bulunmayın.
Şakacı lider

https://www.instagram.com...yR/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
Dede yaş 75 bu ne hırs senin 5 yıl önce kenara çekilmen gerekirdi yapmadın bize son bir vole vurdun yapma etme anketlere göre aday çıkar bırak dedik dinlemedin.

Not:Dedeler çalışmasın gitsin hobileri ile ilgilensin.
Seçimi matematik yaparak kazanmayı denedi ama seçmenin davranış motivasyonu toplama çıkarma basitligine indirgenemeyecek kadar soyut ve kibardir. 2 ordan gelse, 3'ü şuradan getirsek, 7 falan yerden gelecek diyerek cumhur başkanı olacağını düşündü muhtemelen. E turkiye'de parti baskani olunca secim kaybettiginde yaptirima maruz kalmamak, koltuktan olmamak, gibi anayasal güvence de olunca bu beyefendi de seçim çalışmasında dört işlemi uygulamayı uygun görmüş. Kazanamayan kilicdaroglu iken kaybeden halk olacak. Alışık olduğumuz 12 senelik bir rutine şahit olduk, evlere dağılma vakti çattı yine. Ekonomide caresiz kalmış, yeni kabine ve kadrolarla dikis tutmayan, eski yol arkadaşlarının sırt çevirdiği, yalnizliktan çıldıracak gibi olan, kısacası boğazına kadar probleme gömülmüş bir erdoganin elinden tuttu ve çekip o bataklıktan cikardi. Üstünü başını temizleyip evine kadar bırakma planı yapıyor şu an. Çok yardımsever amcası, naapsin? Gece gece testis geçesim geldi hakkını helal etsin. Ben helal ediyorum, bunca lehte duruma rağmen kazanamıyorsun ya, helal olsun sana!
Chp genel merkezinde son günlerini geçirmektedir.
reis sayesinde eyt'yi de kaptın hadi iyisin. pazartesi başvurursun batırdığın kuruma.
Bide reklam vermisler sozluge "Ilk turda salladık ikinci turda kazanacagiz" neyi salliyolar acaba zaten bizi biraz sallasar aday olmaz kazancak kisilerin onune açabilirdi.
Seçimi kaybederse istifa etmeli.
kendisine oy versem mi karar veremiyorum ama vermem çünkü konserler yasaklandı evet ama bunu akp mi yaptı hayır? gülşen ablam memişlerini gösterdi konserde ama bundan hiç ceza almadı. istanbul sözleşmesi desen var, nafaka da var, hiçbir kadın erkeğe zarar vermiyor da değil ki zaten ve kimsenin kimseye zarar verme hakkı yok hukuken.
Aykolik adamı hasta etme. Ne demek AKP yapmadı. Bal gibi de melek mosso konserini yasakladılar.

Git melek mosso başlığına bak. Sırf bu yüzden melek mosso'ya destek için konserine gittim bu yaştan sonra. Tarzım olmamasına rağmen.
Off ne güldüm ya

https://www.instagram.com...mw/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
Kendisine verilen soruya güzel diye cevap vermiş.

https://www.instagram.com...LF/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
Vay dedem benim ne güzel kalp o bende sana yollayım mı ?

Şapşik şey.
(img:#2310696)
faizi silerim diyor.
oyum erduvana baboş.
cumhurbaşkanlığına bir türlü fazla da uygun göremediğim chp genel başkanı. eyvallah iyi adam, dürüst adam (işin ardında başka mevzular dönmüyorsa) ama böyle birini bu halk devlet adamı yapar mı bilemedim.
Geliyor gelmekte olan, gidiyor gitmekte olan. Ben kemal gelemiyorum lastik patladı.
--spoiler--
aykolik adamı hasta etme. ne demek akp yapmadı. bal gibi de melek mosso konserini yasakladılar.
--spoiler--
melek mosso el işareti yaptığı için iptal edilmiş olmasın? ayrıca ben melek mosso konserine de gitmiştim 24 aralık 2021'de.
kk 25 senedir gel benimle yüzyüze canlı yayına çık diyor. karşıda en ufak bir tepki yok. bir lider neden rakibiyle karşılaşmaktan kaçar? kılıçdaroğlu nda yalan yok ama karşıda yalanın hakaretin bini bir para.
ulan bu kadar laf söylüyorsun o zaman canlı yayına çıkma teklifini kabul etsene demezler mi adama? belli ki bir yerlerinden korkuyor. göz korkusu olabilir.
güncel Önemli Başlıklar