bugün

(bkz: okul müdürü)
(bkz: serbest çağrışım)
bu erkekler sakallı ve esmer olup aynı zamanda fit bir vücuda sahip olursa eğer oldukça çekicidir.

(bkz: berkay)
Çok rahat bir durum ama beynime ağrılar saplanmaya başladı bu nedenle.
görsel
Bu gibi sorunlarla karşılaşabilecek kişilerdir. Evet.
Fernandaodur. Seviliyorsun koca adam.
Abidin Dino'nun 2. Dünya Savaşı sırasında Mecitözü'nde sürgündeyken yazdığı ve daha sonra Adana'da yayınladığı tiyatro oyunu

Oyun yayınlanmasından hemen sonra toplatılmış ve Dino'nun yaşamı boyunca bir daha yayınlanmamıştır. Toplatılan kitabın birkaç kopyasından birine sahip olan bir okurun metni Ferit Edgü'ye ulaştırması sonucunda, oyun 1996'da yayınlanabilmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Kel_(oyun)
görsel
ifşa etmek çok mu hoşuna gidiyor? baştan 2. sıradaki benim.
Saçlarında karasal iklim görülür. Sulamak gerekir.
Sıkıntılı anları ifade etme için kullanılan bir sıfat...
Tedarikçiden cevap bugün de gelmezse durum kel!
Atasözlerinde mecazi ya da gerçek anlamıyla kullanılan tarama engeli.
Kel kafaya şimşir tarak.
Şapka düştü, kel göründü.
Hem kel hem fodul.
Kelin merhemi olsa, kafasına sürer.
Kel yanında kabak anılmaz.
Kelin ayıbını takke örter.
Kel ölür, sırma saçlı olur.
Yuhhhh! Nedir bu kellikle derdiniz?
bak bu yazdıklarım abartısız. bugün imax 3d filme gittim. ulan bi oturdum, bi baktım önüme de bi kel oturdu. ama ne kel, öyle böyle değil, tam kel, uzun kafalı bir kel. olm parlıyor ama nasıl görmen lazım. neyse dedim şimdi henüz ışıklar açık, o yüzden gözüme batıyor. ışıklar söndü ulan adamın keli hala fosfor gibi parlıyor aq. lan dedim 3d gözlüğü takayım, filme konsantre olayım. gözlüğü taktım adamın keli de 3d oldu. ağzıma girecek..

aq filmden bi bok anlamadım, ben adamın keline konsantre oldum film boyunca.. olm obsesifim ben, kel kalmasın dünyada ya, saç ektirin, diktirin, peruk takın, ne bileyim kelinize matlaştırıcı falan sürün hiç olmazsa...
toplum içinde fazlaca dalga konusu olan saçı olmayan gülünç kişi.
Kel olup yakışıklı olan yoktur, ama 3 numara saçı olup yakışıklı olan çoktur. 1 cm de olsa saç saçtır.
görsel
hassiktir . yarın mozambik'te iş görüşmem vardı. kel olup olmadığımı da sormuşlardı. ben de sevinmiştim la kellik işe yaradı diye. neyse dur ben kafayı bir yarayım altın maltın çıkar belki. *
Eski sevgilim.
olmayı sevdigim şey. ben daha 16ımdayım ve daha saçlarım hiç dökülmedi tamamen gür. ama yanlarda hafif bi seyrekleşme var gibi ama tıraştan mı kaynaklanıyo bilmiyom.

şuan troll degilim yani harbiden gerçek bişey anlatcam beyler. okulda keltoş babana koş diye dalga geçerler diye yazı bekledim kel olcam diye. çünkü seviyom yani herkes saç sever yok abi ben kel olmak istiyom dökülsünler istiyom. havalı gelio. sonra gittim berbere. selamın aleyküm falan. kel yap abi dedim. nası yani dedi böyle şaşırdı. tamamen mi kel dedi. ben böyle deyince bu kafama s.çar diye korktum. tamam abi hafif kalsın yani dedim. ama hafif kalsın yani kelimsi. adam böyle tıraşa başladı ve s.çtık gibi bakış attı. kafamın arkasını yanlışlıkla full kel yapmış. yanları da kel yaptı çaktırmadan ama üstteki saçlar kaldı. ya berberler siz neden böylesiniz. ben kelimsi yap dedim adam beni ronaldonun gençlik hali falan yaptı amk.

neyse gittim eve. kafama şampuanı sürdüm aldım jileti. 2 saat uğraştım bak harbi banyoda. kafam zonkluyo ağrıdan. tamamen kel oldum. 3-4 güne saç hafif çıktı bile.

demem o ki kelseniz şanslısınızdır.