bugün

kabarmayan kek yoktur keki kabartamayan kız vardır.
iyi çırpmamıştır allah affetsin bunlar elle çırpmayı da bilmez stand mikser kullanırlar. analarının evinde de stand mikser vardı.
elinden çay dahi içilmez.
pastaneye gidip kek yaptırabilecek kişidir. boşuna uğraşmamış olur hem.
Bakalım kabaracak mı. Attık fırına göreceğiz. *
lütfen görsel paylaşır mısın nervio? kabarmış bir kek görmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki.
Kabarırsa paylaşırımshdhdj. *
Üzülmesin.

O kabarmayan keke bir de true gözüyle baksın. Gerçi true ortada bir kek olmasa bile kabarmış lan iyi bu deyip sizi yanıltabilir.
görsel
görsel
görsel

Evet arkadaşlar iki katına çıkmış kekimiz.. bu da kabarmış demek oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. *
Kabarırsa benimdir, kabarmazsa sizindir diyen kızdır...
nervio seni üzmek istemem ama sonuç hayal kırıklığı. şerbet dök bari. hiç olmazsa revanimsi bir şeye benzesin.
Niye hayal kırıklığı ya ne güzel kabardı. Sizin beklentinizi karşılayacak kabarma ölçüsünde olmaması kabarmadığı anlamına gelmiyor sayın judas. :d
ayrıca Şerbetli kremalı olacak bu zaten. Şerbetini döktüm. *
yulafli pandispanya olmus.
ellerine saglik.
Kabartma tozu koymayı unutmustur hemen yaftalamayın yahu. Sözlük kızları beceriklidir ..
Arkadaşlar pişmemiş halinden anlayabilirsiniz ne kadar kabardığını ya. Kabartma tozu da koydum ayrıca unutmadım..
beceriksiz olduk iyi middjf.
Suç kızda değil Borcamda yapılan kekler pek kabarmaz. Metal ya da granit kalıplarda yapılması tavsiye edilir.
Kekini yeme onu ye.
kabartma tozunu henüz karışımı yapmadan direkt una dökün ve önce öyle çırpın. sonra karışımı ekleyin. kek kabaracaktır.
Kabartma tozunu koymayı unutmuş olabilir. Bazısının eli maharetsiz oluyor, kabartma tozu işin bahanesi oluyor.
göğsü küçüktür.
Yeni gelindir.
ramazan pidesi yaptım o bile kabardı.
kabartamayanlar utansın.
Daha yeni yeni kek, börek, çörek yapmaya başlayan kızdır biraz şansa ihtiyacı vardır.
o sırada saçlarını kabartıyordur.