bugün

aşağıdaki videodaki ruh hastası ittir.
https://streamable.com/vscag

önce kediye yemek göstererek iki ayağı üzerine dikiltiyor, sonra da tekmeyi vurup hayvancağızı uçuruyor.

orada bunu seyredenler de gülüyor.

köpeği arabasının arkasına bağlayan hayvan gözaltına alındı(gerçi serbest bırakıldı o da).
umarım bu ruh hastası da gözaltına alınır.
(bkz: yaran olaylar)
Şerefsizlik, kepazelik, ibneliktir. Aynısının yapılmasını arz ederim.
Şimdi bu nefes alıp veren canlının çok saygıdeğer validesi ile alakalı ilginç fantezilerimi ortaya döksem. Savcılık ile uğraşır mıyım?
Yok uğraşmazsın derseniz, birkaç yerinden badelemek isterim.

Pezevengin evladı.
muhtemelen can sıkıntısından yapılmış olaydır. kediler 9 canlıdır bi bok olmaz amk evet..
vicdan sahibi olmamaya ant içmiş bir millet olduk vesselam.
Ruhu çoktan tekmelenip atılmıs itin tekidir. Hayvanlar candır koruyalım.
hayata ve cana değer vermeyen kansız aklı oluşamamış piçlerin yaptığıdır.

anasını babasını yakmak lazım böylelerinin. adam akıllı yapamamışsınız veledinizi diye. aile bakanlığı "bir kereden bir şey olmaz" diyeceğine derhal çocuk yapabilme yeterliliğine dair bir çalışma yapmalı.

ya da kıyamet kopsun. skmişim dünyayı.
Bunun gibi insan görünümlü yaratıkları av tüfeğiyle uçuracaksın.
kediyi sonra yediyse suçsuzdur bazılarına göre. biz et yiyenler ve bitki yiyenler de bitkilere, hayvanlara aynısını yapıyoruz. ha tekme atmışsın ha canını almışsın.

ayrıca (bkz: mağara)
ciddi sorunlar bunlar; çocuklar, kadınlar, hayvanlar acıtılıyor. vahşilik olağanlaştı.
ülkemiz için düşünürsek, artık bazı suçların cezaları arttırılmalı. çünkü artık halk, adaleti kendi sağlamak istiyor ki bu hiç hiç doğru değil. devlet yetebilmeli. "suistimale kapalı" bir şekilde yenilikler gelmeli.

ama yani şimdi senin amacın ne be amip, amacın ne olabilir?
yazık günah filan ama adam topa vurur gibi geçirmiş amk.

edit: 5 6 kez daha baktıktan sonra normalleştim. açlıktan dört dolanan bi varlığa böyle yapmak hoş değil. o kedinin umutlarını böyle komiklik konusu yapan o gavat inşallah o kediden daha beter hale düşer.
Gücü kediye yeten bir sorunludur.

Hayvanlardan özgüven alır insanlara yönelir... Sosyal kişilik bozukluğu olan bu yaratıkların zorunlu terapi almaları gerekmektedir zira bu psikolojik rahatsızlıkta hasta kesinlikle tedavi olmak istemez çünkü kendisi zarar görmez etrafına zarar verir.

Bu konuda azra kohen hanım yakın zaman içerisinde bilgilendirme yapmıştır, aynı şekilde çoğu bilgili insan son yıllarda yaşanan çocuklara ve hayvanlara şiddet/tecavüz olaylarından dolayı bilgilendirme yapmıştır.

Toplum aile ve sosyal politikalar bakanımızdan daha ilgili ve bilgili bu konuda, şaka gibi.
85 kiloluk bir adamin 5 kiloluk kediye topa vurar gibi vurup uçurmasi.

Bu videodan cikarmamiz gereken ders ne çok mu güçlüsün sen 85 kiloluk halinle 5 kiloluk kediye şut çektigin için koca g.tune kodumun kekosu.
noldu şimdi bunu yaptın ne oldu amk?

kamerayı tutan kişi de gülerek bu yaptığını onaylıyor.
götüne çöp sokulup doğaya bırakılması gereken şahıstır.
bunu her gördüğümde içim acıyor...
Tekme atmadan yavaşça ittirerek yaparsanız sıkıntı olmaz tekme falan atmayın tabii.
Orul orul orospu çocuğudur.
serefsiz o.cocugu allah milyon kere belanı versin senin. lan ben yasatacagım diye bu soguklarda cantamda mama sokak sokak kedi arıyorum. bu geceyi ac gecirmesinler diye yırtınıyorum sen ne tur bir yasam formusun allahın belası alcak.
ideoloji, din, ırk, dil farketmeksizin ultra offansif espriler yapabiliyorum, fakat bu mekanda yer kaplayan varlıkların yaptıklarını görünce herhangi bir betimleme ya da sıfat aklıma gelmiyor. tek diyebildiğim şey yaptığınız orospuçocukluğunun yanında kelimeler kifayetsiz kalıyor... sizin mekanda yer kaplamanız uzaya bir hakaret.
su katılmamış orospu çocuğudur.