bugün

altlarındaki yastıklar sayesinde hiç ses çıkarmadan evin içinde gezinmelerini sağlayan, karlı havalarda şu evrendeki en şirin imzayı yollara bırakan kedi uzvudur.

öpülür ki bu...
pençeleri çıkmadığı sürece çok sevimlidir ve sevilesidir.
sıcacıktır, çok sevimlidir. o patiler insan eline değince arada kopmaz bir sevgi bağı oluşur. yerim ben onu yerim...
(bkz: jelibon)
çok koşunca çitos gibi kokuyolar. oğlumunki en tatlısı. oşş annesi patişlerini yesin.
öpülür ki o.
ısırmalıktır.
Özelden yavşamaya çalıştığı yazarın pipisinin olduğunu anlayınca sinirinden çirkefleşen, şuursuzlaşan yazardır.
Bazen uykulu uykulu yataktan kalkıp mutfağa gitmeye çalışırsınız ve ayaklarınızın arasından bu patilere sahip bi tüy yumağı sallanarak sizden önce mutfağa doğru yönelir. Sadece bunu yaşamış olsanız dahi bu patilerle aranızda sıkı bi dostluk kurmuş olmanıza her sabah şükredersiniz.
Dünyanın en tatlı görüntülerinden biridir:

görsel
Tırnaklarını batırmadığı sürece bir şey yok ama elimi çiziyor tırnakları yüzünden.
görsel
şu dünyada mutluluk veren küçük detaylardan biridir. hele ki uyurken bir anda yüzünüze sıcacık bir tanesi değiyorsa...
öpülesidir.
görsel
pati mi dediniz?
sabahları alarmdan bir dakika önce burnunuzda hissettiğiniz bi lokmalık tatlıdır. şu an aklıma geldiği için eve koşup öpme isteği uyandırmıştır.
görsel
jelibon gibidir, antidepresan niyetine kullanılır.
görsel
Dünyanın en minnos seyi. Isırılır.
Sevimli.
görsel
Öpülürrr...
O iki tırnagın arasında ve yukarıdaki çidt halinde olan yumuşak yerlere dokunmak cok hoşuma gidiyor.Bir de mip dolayıp ucundan hafifce cektiğimde yaşadığı o aptal hal çok sevimli.
Doğal depresan.
Dünyanın en tatlı ayrıntısını barındırabilir.

Tüm vücudu kapkara sadece sağ patisi beyaz olan yeşil gözlü minik bir kedi var.
Sanki siyah kağıda beyaz mürekkep damlatmışsınız gibi. Bana dokunursa hayatımdaki tüm kötü şeylerin toz olacağını hayal ederdim.

O patiler dahil Çok şey toz oldu. Keşke aklımda kalan son görüntüsü tavuğumu yalarkenki hali olsaydı.
güncel Önemli Başlıklar