bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Yönetmenliğini fatih akının yaptığı,senaryo yazarlarını da içinde bulunan fatih akının çektiği en komik alaturka filmi.
    Konusu: Alman bir kızın, başrol oyuncumuz ibo dan hamile kalması sonuçu ibo da yaşanan değişimi ve ibonun insan ilişkilerini anlatan komik bir film.
    10 defa izlemiş olması bile yeniden izlenmesine engel olmayan film.
    2 ... trda
  2. 2.
    hoş bir eğlencelik.. temelinde ve mesajında almanya'da yaşayan türklerin adaptasyon sorunları var.
    2 ... zibidi
  3. 3.
    yönetmenliğini fatih akın'ın yaptığı başrollerini güven kıraç, nora tschirner ve denis moschitto'nun paylaştığı komik alaturka filmidir. Film Almanya'da yaşayan Türkler ve almanların ilişkilerini anlatır.
    1 ... kongo kenesi
  4. 4.
    izlediğim tüm fatih akın filmleri gibi izlenmeye değer olan film.

ayrıntılı bilgi,

http://www.imdb.com/title/tt0177882/
    2 ... fth
  5. 5.
    titzi yi nora tschirner isimli ugruna dunyalari yaktiracak guzellikte hatunun oynadigi eglencelik film, sen ne guzelsin be. onkel ahmet ise mehmet ali erbile mi benziyor yoksa bana mi oyle geliyor bilmiyorum. ama sadece nora icin bile elli kere izlenecek film.
    2 -1 ... kaiserstuhl
  6. 6.
    Sibel kekilli'nin italyan kiz rolunu üstlendigi cok komik bir film...
    Almanca bilenlere özellikle almancasini izlemeyi tavsiye ederim...
    Türkce dublajini berbat yapmislar...
    4 ... citlembik
  7. 7.
    nora tschirner'ın güzelliğinin gölgesinde kalaraktan izlenmeye başlanan film fatih akın'ın imzasını taşımasından dolayı mıdır nedendir ki ondandır büyük ihtimalle seyredilmelidir. keyiflidir pek çok. mantıksız alınız.
    -1 ... pafküf
  8. 8.
    ibo karakterinin dublajını yapan yekta kopan'ın sesini duyunca fight club'ı türkçe dublajla izlemeyi özlediğimi anlamama sebeb olan film. ibo konuştukça edward norton'ın replikleri aklıma geldi.
    (bkz: bir tümörüm olsa adını marla koyardım)
    2 -1 ... mykalkan
  9. 9.
    (bkz: pizza connection)*
    ... warmth of winter
  10. 10.
    (bkz: hersey bir avuc doner icin)
    ... chabert