bugün

entry'ler (312)

arıyorum

yusuf yanç'ın türk dil kurumu ödüllü güzel şiiridir.

bülent ersoy un abartılmış biri olduğu gerçeği

bir televizyon programında kendisini ülkenin en değerli sesi olduğu ve (belki) zeki müren'in kendisinden bu husuta üstün olduğunu halka yutturmaya çalışmıştır.

amasya üniversitesi

eğitim fakültesinde dersi dinlerken aynı anda 20mt ötedeki iş makinesini de izleyebileceğiniz, beton dökme makinesine hayranlıkla bakabileceğiniz doğayla iç içe bir üniversitedir.

küçük abdest diyen insan

türkçe'de kendisine 'güzel adlandırma' dediğimiz konunun örneğidir. konuya sağcılık solculuk gözlüğüyle bakmamak gerekir. küçük abdest tabiri kulağı tırmalamayan hoş bir tabirdir.

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

beş farlı makarna paketinin dibinde kalanları birleştirerek yapılan ve adına 'gödük' denilen makarna.

ankaragücü ne bir darbe de beşiktaş tan

kocayan kurdun maskara olmasına örnektir.

erol köse

eksi sözlük logosunun üstündeki siyah bandın yeni koyulduğunu sanarak 'işte benim zaferim' diye haykırmış, gelen uyarılar üzerine bunun bir ironi olduğunu söylemiş, hatasını düzeltenlere sazan demiştir.

öldürülen pkk lı bedenlerin yerlerde sürüklenmesi

2 yaşındaki bebeği alnından vuran şerefsizlerin insani açıdan bir değeri var mıdır? neyin savaşını verdikleri belli olmayan bu ermeni uşaklarına yapılanlar hak ettikleridir.

boğa burcu erkeği

an itibariyle anahtarı olmadığı için kapıda kalan erkektir.

bir insan hiç evden çıkmadan kaç gün yaşayabilir

kimi insanların hapishane gibi yerlerde müebbet hapis cezası çektiği dünyada, ev ortamında pekala bir ömür rahatlıkla yaşanabilir.

kız arkadaşla ped almaya gitmek

bir kere markette şahit olduğum ve olayla ilgim olmadığı halde utandığım durumdur.

üniversite tercih edeceklere tavsiyeler

nereyi tercih ederlerse etsinler 'üniversiteye kapağı bir atalım zaten dersleri geçeriz' mantığını baştan kafalarından silsinler.

sigarayı ketçaba bandırıp içmek

sigarayı tereyağında kızarttıktan sonra denemelisin bir de.

penis deliğine kertenkele kaçması

penisi su borusuyla, ya da kertenkeleyi karıncayla karıştırma durumudur.

elif dedim be dedim

yıllarca 'elif dedim, ne dedim' şeklinde söylediğim ve ne'nin aslında be olduğunu öğrendiğimde utandığım muhteşem türküdür.

pkklılar orospu çocuğudur

ataları da manukyan'dır.

ananı ana ana

kendi edebi düzeyinde konuşmuştur. temiz siyaseti getirmek istiyoruz cümlesini kurduğu cümlede küfür etmesi, kendisiyle çeliştiğinin en büyük göstergesidir.

atatürk ün çok küfürbaz bir insan olduğu iddiası

sevelim ya da sevmeyelim. hangimiz küfür etmiyoruz ki?

doc dr c sinan sagiroglu

(#11504535)
resmen sıçmıştır.

bir ayakkabının yapabileceği en büyük şerefsizlik

sahibini başka bir ayakkabıyla aldatması.