1. 0.
  daha yeni yazar oldum. Her hangi bir siyasi ideolojiyi falan desteklemiyorum, yalnızca doğruları yazıyorum.

  Edit: bu başlık kalaşnikof (kalasnikov) (a.k.a demonic ritual) denen zat tarafından açıldı. Kendisi silik olunca başlık başıma kaldı.
  4 -9 ... kazakistanli
 2. 1.
  Kimsenin feyki falan değilim, daha ilk kez hesap açtım bu sözlükte. Uzun bir süredir okur olarak takip ediyordum sözlüğü. Ve sürekli elimde goruntulerin var'ın vasat entrylerini görüyordum. Bu yüzden onu pataklamak istiyorum. Tanrılık davası gütmek nedir lan? Firavun musun sen amk.
  2 -2 ... kazakistanli
 3. 2.
  Bana dün "sen elimde goruntulerin var"ın fakesisin diyen arkdaş şuan ne yapıyor acaba? Ben o zat gibi vasat troll değilim, elimden geldiğince ciddi yazmaya çalışıyorum. (bkz: hahaha)

  Alenen!
  1 -1 ... kazakistanli
 4. 3.
  (#38429781)

  kazak,kırgız,tuva,karakalpak ve özbeklerin çekik gözlü olma nedeninin moğol imparatorluğu yüzünden olduğunu bilmeyen yazar bir demiş çekik gözü kaybettiniz o kazakların moğollar ile karıştıkları için badem gözü kaybetmesi olmasın koçero

  Ya işte tarih bilmek önemli

  (bkz: adam moğol çıktı rıza baba)
  5 -2 ... kama tarkan dondu
 5. 3.
  kazak 'kızıl' süvarilerinin alman panzer tanklarına ve zırhlılarına verdikleri tahribat rommel'in el-alameyn yenilgisine yakın bir tahribattır.
  al alameyn'de montgomery'i yere göğe sığdıramayan müttefikler en az rommel'e verilen tank zayiatı kadar tank yok etmiş kazak kızıl süvarilerinden hiç söz etmezler.
  nazi tanklarına yiğitçe ellerinde el bombaları ve molotoflarla saldıran kızıl kazak süvarileri yüzlerce alman tankını sovyet topraklarına gömdü.

  bugünlerde devşirme ve dönme atalarına rahmet okutacak şekilde (rum mehmet paşa-kuyucu murat) türk -kazak düşmanlığına başlayan osmanlı torunları türk insanı tipini de kendilerine uydurmaya çalışıyorlar.

  yenisey-lena karanlıklarından beri çekik göze sahip göçer siberya ve asya kabilelerinin insanlarını da bunlar aslında türk değil mogollarla üreyip bir ırk yaratmışlar diyerek bugün gerçek türklüğün bayrağını taşıyan kazaklara saldırmaktan imtina etmiyorlar.

  alman çoban köpeğini de mavi kurt diye yutturmaya çalışıp arap bayraklarını dalgalandırıyorlar.

  ve işin daha kötüsü nasıl bir aşağılık mahluklarsa bu dönme -devşirme ''sünni'' ırkçılar kazak kadınlarına olmadık hakaretler ediyorlar.

  biz bunları hülagü'nün zamanından biliyoruz cavlakileri ve kürt keldilerini eğitip anadolu'da onbinlerce türk ve anadolu halkı insanını katlettiler . başlarında da moğol destekli mevlana'nın erkek sevgilisi''türk''şems vardı.
  zaman değişiyor ama bu aşağılık mahluklar işbirlikçiler değişmiyor dün( **) orta anadolu topraklarında türk kadın savaşçıları katleden cavlakileri öven zihniyet kazak kadınlarına olmadık iftira ve hakaretle saldırıyor.

  aslında durum belli işbirlikçilik müesses nizama hizmet ve parsa toplamak. ve aşağılık ırkçı kimliklerini saklamak. bunları biz 1970'lerden biliyoruz ''türk ve sünni ırkçılık maskesi altında şems'in katliamlarını 70'lerde de sürdürmeye çalıştılar .en baş düşmanları türklük kültürünü ve alevilik geleneklerini sürdüren insanlara saldırıp yok etmek.

  maalesef bu aşağılık ırkçılar hem sünni hemde türk hemde arap halklarının maskesini takıp efendilerine hizmet ediyorlar. islam-türk sentezi maskesini nasıl alavileri türkleri kazakları aşağılamak için kullanıyorlarsa ,arap-islam masklesini de arap halklarını kötülemek için kullanıyorlar.

  maskeleri düştükçe de daha da saldırganlaşıp kuduruyorlar.

  aşağılık olmak kimliğini inkar etmek böyle bir şey.
  2 -7 ... baris hemen simdi
 6. 3.
  Kazak değil bu kazaklara sövmeyin yani kazak taklidi yapan bir adet ergen.

  Nick almayla olsa şu an ünlü dj ben olurdum bebeyim.
  8 -3 ... lin kuei
 7. 4.
  gene çomarların saldırdığı şahsiyet. Kalasnikov sen de nickini öyle yapınca kendini havalı mı sanıyorsun? Ultra mega zekalı kardeşim benim?

  Çomarlar tarafından sevilmeyen bir yazar.
  -6 ... kazakistanli
 8. 5.
  kazakistanli
  1 -1 ... bay efendi
 9. 6.
  Kendini kazak sanan bir şizofren bende hui çinlisiyim hırbo

  şimdi beni de donuza alabilir.
  5 -2 ... lin kuei
 10. 7.
  Ayriyeten türkler türk değıl gibi birşey demişsin kaldır o entryleri tamam uyarıyorum bak adam gibi yazı yaz bir daha türklere laf atayım deme
  kazakistanli
  7 -1 ... lin kuei