1. 1.
    peter schmeichel'in oğlu. O da babası gibi kalecidir.
    6 ... expert16
  2. 2.
    05.11.1986 doğumlu Manchester city'li kaleci.
    1 ... allen
  3. 3.
    2003 yılından beri manchester city ile kontratı olmasına rağmen henüz resmi olarak takımının formasını giymemiştir.son 2 sezonda 3 ayrı takıma kiralanmıştır.
    2 ... zebellah
  4. 4.
    an itibari ile fox tv'de kendisine küçük schmeichel denmiştir.

gülüyorum mutamadiyen.
    3 ... sle7in
  5. 5.
    isveçli kaleci andreas isaksson'un yaşadığı sakatlık sebebiyle, manchester derbisinde man utd karşısında forma giymiş genç danimarkalı kaleci.
    ... krmyrdsn
  6. 6.
    Arsenal karsısına cıktıgı macta kalesinde devlesmistir. Üstelik Robin van persie nin kullandıgı bir penaltıyı kurtarıp, peter schmeichel hayranı olan bendenizi mest etmis 1986 dogumlu kalecidir. Ayrıca Macın son dakikalarında takımı 1-0 yenikken kullanılan korner atısında ileri cıkıp gol arıyarak, aslına cekmeyen haramzadedir sözünün dogrulugunu gözler önüne sermistir.

edit: cümleler birbirinden kopuk, anlatım cok kötü. sözlük ahalisinden özür dilemekle beraber düzelticek halim olmadıgı için idare etmelerini istirham ediyorum. saygılar. *
    3 ... ucankacan
  7. 7.
    1 aylığına cardiff city'e kiralanmış.

ulan şirkete araba mı kiralıyorsunuz? bir ay nedir abicim?
    5 ... avedis
  8. 8.
    futbol hayatına Coventry City de devam etmekmekte olan kaleci.
    ... el camino
  9. 9.
    sonu muhtemelen, Magnus Hedman gibi olacak olan genç kaleci. ilginç bir anektod, bu adam 2 ayağını da kullanabilen nadir kalecilerdendir. ne işe yarayacaksa .mına koyayımm.
    3 ... dark jedi in da house
  10. 10.
    league two takımlarından notts county'e transfer olan yetenekli kaleci..
    ... luinir