bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    isveç milli takımının kalecisi. Stade Rennes kulübünde oynamaktadır.
    ... worldlike
  2. 2.
    djurgarden takimindan rennes e gecmis basarili kaleci*..almanya'da adini sıkca duyacagiz zayif isvec defansinin ardinda
    ... glosoli
  3. 3.
    genç yaşta juventusa transfer olmuş fakat beklenen çıkışı yapamayıp yeniden djurgarden'e dönmüştü ordan avrupa şansını yeniden fransa ya giderek yakaladı
    ... city walk
  4. 4.
    artık manchester city kalesini koruyan isveçli
    ... avedis
  5. 5.
    manchester city'e transferi gerçekleştiğinde sakat durumda olan, iyileştikten sonra da kaleyi nicky weaver'dan devralamayarak yedek kulübesine mahkum kalan kaleci.
    ... schenardi
  6. 6.
    rennes'deki günlerini mumla arayan kalecidir. m.city'den kurtulup oynayabileceği bir takıma transfer olursa iyi işler çıkartacaktır. "keşke galatasaraya gelse"dir.

rennes'in kapısından çıkıp ünlü olan bir başka isim için : (bkz: petr cech)

edit : bugun yani 17 ekim tarihli fanatik gazetesinde kendisinin galatasaray'a geleceği yolunda haberler çıkmıştır..

umarım kaynakları ben değilimdir.. kıllanmadım değil açıkcası..

http://fanatik.ekolay.net...ticleID=9637&CatId=32
    1 ... euphrates
  7. 7.
    devre arasından önce galatasaray'la anlaştığı rivayet edilen manchester city'nin 26 yaşındaki 1.99 boyundaki hantal 3. kalecisi.
    ... air20
  8. 8.
    galatasaray'ın bu sezon yaptığı en aptalca transferdir. aykut ve orkun gibi iki çok iyi kalecin varken yabancı kaleci almak çok saçmadır.
    -2 ... tuhh kahretsin
  9. 9.
    bir aksilik olmazsa galatasaray ın hafta içi transferini tamamlayacağı kaleci.
    ... notrinova
  10. 10.
    mondi'nin sözü geçen oyuncunun galatasaray'a transferi hakkındaki yorumu şöyledir:
    -madem yabancı kaleci alacaktınız, beni niye gönderdiniz? adamın gelip takıma, şehre alışması kolay mı? (o güzel türkçesi ile) **
    1 ... wtasyh