1. 1.
  uludağ üniversitesinin medarı iftiharı,oyuncu,sunucu,birşeyler birşeyler işte.
  (bkz: tolga harikasın) bir de kanal d'de genç magazin'i sunmakta olan bu kişi,öğrencilik yıllarında kıymetini bilemediğimiz için çok üzülmüşüzdür.başarılarının devamını diliyor alnından öpüyoruz.**
  1 ... veritaserum
 2. 2.
  uludağ üniversitesinde öğrenim gördüğü yıllarda naylonolarak anılan sima
  ... obsessive
 3. 3.
  genç magazinin sempatik sunucusu. bir ara da bir dizide* gayet safcana bir elemanı canlandırmışlığı vardır.
  -1 ... invincible
 4. 4.
  Bugün itibariyle kadıköy'de karşılaşılmış, görmeyeli kendisine bir güzellik, bir hoşluk geldiğine kanaat getirilmiş, erkek türünün hoş örneklerinden olduğu tescillenmiş, ağzımın sularını sildikten sonra kısa bir sohbet ettiğimiz hoş oğlu hoş erkek kişi.
  -1 ... la douce
 5. 5.
  kendisi uludağ çeko mezunu olup medarı iftarımız mıdır bilmem ama hoş çocuktur.
  ... aliniyesta
 6. 6.
  benim yerine nescafe reklamına seçilerek ünlü olma yoluma taş koyan, bu da yetmezmiş gibi kendisinin yükselişini seyrettiğim aynı soyada sahip olduğum oyuncu, spiker vs'dir.
  ... audio
 7. 7.
  o değilde zamanında çok iyi yerlere gelebilecek kaliteli bir komedi oyuncusu kimliği vardı. sonradan saçma psikopat ve salak rolleri ile hemde seçici olmaması resmen kariyerine mâl oldu. piyasada görünmüyor ve bi bakıma yalan olmuş olmasıda bunun kanırtı* gerçekten çok başarılı bir komedi oyuncusu olabilirdi, kim bilir belki bir gün olur bile, izlemeyi gönülden isterim...
  ... kboal
 8. 8.
  televizyonlarda tekrar görünmeye başlayan sunucu, oyuncu. seyrederken insanın yanında olası geliyor. çok hoş çocuk vesselam.
  ... agorafobikinsan