bugün

prince of darkness'in katkılarıyla
(bkz: sözlük bağyanlarına selam ederim)diyen yazar.*
ilk entrysini 24.07.2006 tarihinde girmiş gibi görünmesine rağmen birinci nesil yazar olmayı başarmış yazardır.
(bkz: sözlükteki ilginçlikler)
(bkz: araştırmacı dedektif yazar modeli)
(bkz: anne ben tespit yaptım)
(bkz: işi gücü olmayan yazar)
kendisini tanıdığıma çok sevindiğim yazar. hala polemiksiz yazar kaldığına inandırdı ya beni, helal olsun kendisine. *
demek o sensin dediğimde anlayamamış yazar. insan rumuzunu bu kadar mı benimsemez. sonrada efenim beyan gönderiyo işte o akşam bana bundan oldu filan. tekrarlıyorum, hadi lennnn
hayır benim ..
gizem insanı .nickimi kendisi bulmasına rağmen bana zeki olduğumu söyleyerek yüceltmiş insandır.ya da belki de kendini mi yüceltmiştir.valla galiba öyle olmuştur gibi geldi şimdi *
yaptığı radyo yayınında çok kaliteli parçalara yer veren yazar.
leman dergisinde eski sayılarda adı hatırlanmayan bir cok yazar-cizerin ve cem yılmazın sıkça konu ettikleri espri mahiyetinde bir klişe deyiş.türk kahramanlık filmlerinden alınmıstır.devamı şöyledir:hayır benim.hayır benim(silsile halinde farklı kişlerce tekrarlanır.fasıla vermemek esastır dokunaklılık acısından)
bankamatik ortamlarının bir numaralı spektaküler kart unutucusu. entrylerinin ustası, msn sohbetlerinin hastası olduğum kronik dobra eğitim feneri.
meslektaş , arkadaş ,ildaş ,nesildaş , çok şaşırdım bakdaş , aaaa sende mi burda yazıyordun yahuuuudaş ...

bir hafta sonra denizdaş , adadaş , hadi eller havayadaş ,kumsakdaş olmasını beklediğim evlat insanı .*
sözlükteki örümceklerden, örümcek ilaçlarından, yobazlardan, yobaz olmayanlardan, aramaya inanmayanlardan, aynı başlığa beşinci kez aynı entry yi girenlerden, sol framein ebesinden başka birşeyle ilgilenmeyen abazanlardan, başlık altında abuk subuk polemik yaratıp kendini göstermeye çalışanlardan,ne derseniz deyin asıl amacı eğlenmek olan sözlüğü provokasyon ve çöp dolduran şahsiyetlerden, anketlerin cümlesinden, kampanyaların sillesinden , tanıdığın sevdiğin insanların bir bir çekip gitmesinden, okunacak ve altına entry girilecek başlık kalmamasından, insanların sözlük nedir hala anlayamamasından, forum tarzı entrylerden, atatürkü anlamayan kemalistlerden, hitleri bilmeyen faşistlerden, marx bile okumamış sosyalistlerden, iyi entrylerin artı oylanmayıp tüm ayar entrylerin artı oylanmasından, takdir etmeden takdir bekleyenlerden ve hatta takdir edilmeyi hayatın anlamı haline getiren kişilerden, yardımcı olmak istediğinizde sözlük yazarıyım kimse beni düzeltemez diyen suserlardan, .ms.kg.t hastası adamlardan fena halde sıkılmış olan yazardır. şimdiye kadar polemiksiz kalıp eeh eytere bea diye herşeyin b.kunun çıkaranlara karşı zıçan adam gibi patlamıştır.
güncel Önemli Başlıklar