1. 1.
  disi, disinin arkadasi olmaz sozune muhalefet olmami saglamış insan.sagmalasi gibi serefsizim. bir farkli severim kendisini fakat fevkalade shela olacam ruhuma balta vurmustur.
  ... beter bocek
 2. 2.
  ne kadar super oldugunu kelimelere dokmekte zorlandigim bir insan evladi.
  ... vurucu tim burton
 3. 3.
  an itibari ile toplam 38(otuz sekiz) entry girmiş ve şimdiye kadar hiç kötü oylanan entrysi olmamasıyla dikkat çekmiş üçüncü nesil yazar.
  (bkz: maşallah)
  ... doksanüç
 4. 4.
  (bkz: en sevdigim hayvan)
  ... vurucu tim burton
 5. 5.
  nedendir bilemiyorum nikinin bende ki ilk cagirisimi kaptan magara adami oldu. sonra sordum kendisine nikinizin su hikayesini ogrenebilir miyiz diye? hani otobuslerde olur ya kaptaaaaan arka kapi dedi. japon aksanindan miydi? bilemiyecegim ama , o an cidden utandim kendimden. ve vandal mimar olmaksizin itin gotune sokmustum kendi kendimi.*
  bu sabah kalktim oturdum ve dusundum. bu nikte evet evet lutfen yoktu, malumunuz kibar bir insanim ayrica kendisini sikildigim bir aksam koreye davet edecek kadar da zengin. gelicem dedi ama pasaportu yokmus iste olmadi. neyse kaptan arka kapi onun icin sadece yeni bir proje. kendisi durak gelmeden once, inecek butonuna ilk basmak icin cabaliyan insandan cok benim gulen yuzum.
  1 ... beter bocek
 6. 6.
  * *

  yaşadığım gezegenin değerli süper kahramanı... o keskin bakışlarınla millete racon kestiğin, sihirli parmakların ile düşmanlarının götünde olduğun, süper kahraman olarak iyilerin yanında bulunduğun, mavi tişörtün ve sinsi bakışların ile millete ayar vermeye karar verdiğin an;

  "the tv is on
  and i always sleep with my guns
  when you're gone"

  çünkü o bir süper kahraman...
  ... geberip gitsem iyi olacak
 7. 7.
  bütün günü beraber geçirdikten sonra hakkında derin bilgiler elde ettiğim yazarcığım, arım, balım, peteğim. mssengerda durdu bir saat, bir saat içinde de açık olan 4 pencereden dert dinliyordu müzmin güzin abla/gülşen abi. telefonunu kurcaladım, mesajlarda değişen birşey yok, herkes dert yanıyor. sonra kendime baktm, aynı şeyleri yapıyorum. buram buram pozitivizm yayıyor adam. yanındayken huzuru tadıyorsun, derdini anlatıyorsun, nasihat vermeden çözüyor. arta kalan zamanlarda uyuyor uyuyor uyuyor.

  en büyük hayali sigara izmaritlerinden petronas kulesi yapmakmış, yapamazsa köpekbalığının ağzına kafasını sokup fotoğraf çektirecekmiş, toruna tombalağa gösterecekmiş. böyle işte
  ... peline gider
 8. 8.
  ne bok yediği konusunda bir fikrim olmayan yazar. bu önemli olmayan. önemli olan ise yazdığı 5 şeyden 2sine olumlu oy veren şayet aynı kişiyse kendisiyle tanışmak isteyen yazar, o kadar ki ilerleyen dönemlerde belki evlenirler, pembe panjurlu evlerinde huşu içinde yaşarlar. birbirlerini takdir ederler falan.
  ... kaptan arka kapi
 9. 9.
  serseri mayınlar gibi dolaşırkene toslaştığım keçi.

  ankarada çok şık bir sonbahar günü yaşıyoruz, kaptanı memleketine sepetleyeceğiz, son akşam yemeği adını verdiği bir yemek hazırlıyor. bir yandan aidiyet duygusunun beraberinde huzur getirdiğini anlatıyor, bir yere ait olmak değil sahiplenilmek önemli diyor fakat elindeki soya sosunu üstüne dökecek kadar beceriksiz bir insanı ne derece ciddiye alacağım da şüpheli.

  uykudan her uyanışında haa? neeee? ne diyoooğğn! gibi hayvansal tepkiler verse de bu öküzü çok seviyorum, çok da özleyeceğim. uludağ sözlüğe bana kral tv ambiyansı yaşattığı için teşekkür ediyorum.
  ... peline gider
 10. 10.
  ailecek dikkatle takip ediyoruz.
  1 ... vurucu tim burton