bugün

kibariye' nin annesi olduğundan şüphe duyulan yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
ulan boyle nick mi olur dedigim, gulmekten karnima agrilar sokan yazar kisisi hos gelmis.
(bkz: 2008 in ilk entrsini giren yazar)
edit: giremedik anasını...
trakyalı olabilecek yazar.
http://img185.imageshack....age=01012008000827xb4.jpg

müthiş bir zamanlamaya sahip yazar.
(bkz: kapcik ağızlının laneti)
tanımasam da tanıdık topraklardan olduğumuz inancındayım. rakı da içer bu kesin.
nicki görülüp 'vay hemşehrim' diye haykırılmak istenen, yurdumun nadide trakya semalarından olması muhtemel, değilse bile trakyalı konuşmalarından nidalar barındırması muhtemel, 2008 pekin olimpiyatları başlığına ilk madalya sıralamasını rapor etmiş yazardır.
hemşehri olduğumu tahmin ettiğim 4. nesil yazar...
gece gece insanları yaptığı mizahla ne kadar mutlu edebildiğini biliyor mudur bilmiyorum; lakin kaliteli işler çıkartıyor bu gece.
mesela zekeriya beyaz'ın düşünebildiğini yazdı biraz önce, bir vuruldum, bir yarıldım pc başında, salyalarım 'maus'u bozdu.
ilgili entry; #3960904

edit; imla.
sen de mi brütüs diyerek göz kırpmak ve el hareketi çekmek* istediğim yazar.

hz. muhammed (s.a.v) efendimizin, ''konstantiniyye* mutlak suretle feth edilecektir. fetihi gerçekleştiren ne güzel komutan, o komutanın askerleri ise ne güzel askerlerdir'' hadis-i şerifini yerine getirdiği için fatih sultan mehmet'ten gurur duymak embesillik ise evet ben en önde gidip, bayrak sallayan embesiliyim bu ülkenin.
(bkz: nick yazar uyumu)
osmanli tarihi ve islam tarihini irdelemeye calistigini zanneden, kendi mesrebince hadi bunuda cevaplayin tarzinda sarkastik entryler girmeye calisip, eline yuzune bulastiran, kapcikagizli yazar.
kendini nickiyle münhasır kalmaya çalıştığına inandırtan troll küçüğü ork büyüğü yazar.
bizim gocmen gizanlari süyler büle mori dedirten nicke sahip bursalı oldugundan şüphelendigim yeni yazar. ** * *
komik nickli yazar.
#5120278 no lu entrysi ile nickinin hakkını sonuna kadar veren yazar.

(bkz: gapçık ağızlı)
ayçiçek yağı yapılırken kullanılan ayçekirdeklerinin kabuklari yakacak olarak kullanılır. içleri boşaldıktan sonra < şeklinde açık kalan bu kabuklara kapçık denilir. hep açık kalırlar. bu nedenle çok konuşan, boş konuşan insanlara "kapçık ağızlı" denir. kulağa ağır bir küfür gibi gelse de aslında sadece geveze demektir.
#4962455 entrysi ile faşiste faşist diyebilmiş yazar.
kendisi muhtemelen " üjbejj " dir.
(bkz: #5120278) ile rengini belli etmiş yazardır...
(#5120278)
sadece kapçık ağızlı değil ayrıca amcık ağızlı olan yazardır.
saygınlığı 4. nesil olmasından değil dinleri aşağılamasından gelen yazardır.
(#9282862) entrysi ile taptıran yazar!