bugün

Let me tell you something;

Bu adami 2 yildan fazladir hem sozlukten hem sozluk disindan taniyorum. Vatan topragina girer girmez gorustugum ilk insanlardan biri. Bu adam ebeveynleri rahatsiz olmasin diye telefonu sessizden cikarmayan adam. Bu adam laf arasinda 'amina koyim' bile demeyen adam. Iki yildir toplasan 5 kere kufur ettigini duymamisim gormemisimdir. Intihardan cevirdigi insanlari, dertleri tasalari paylasmasi siz ne derseniz diyin ancak bu adam kufur etmisse karsidaki kim olursa olsun haketmistir cok net. Acik alan da kufur etmemesini soyledim bunlar gaz oyunlari dedim ama artik cok gec... Bir de isin kotu tarafi eski bostanlar bugday olmus yazik.

Kardesimin caylakliginin bitimini dort gozle bekliyor olacagim.

Tn; degerli yazarlarin en ust katinda yer alan yazar. Bazi vurduranlar gibi donek degil en azindan.
eski nickini saygı ve özlem ile andığım bir üstat.

yaz babam yaz.
https://m.youtube.com/watch?v=jQYekGnjL5E

(#37232741)
Güle güle kanka, umarım verdiğin ara kısa sürer de eksik bırakmazsın beni burada.

Sırlarımızı ifşa etsemsene slk .s

Git, kendini resetle ve geri gel.
doğum günü kutlu olsun yazarı.

çok sevdiğim yazar. iyiki doğmuşsun. nice güzel, musmutlu yıllar seninle olsun.
ilk ben yazarım diye düşünüyordum, nicki görünce şaşırdım. neyse yabancıya gitmedi en azından swh.

görsel

dansözlü pasta istemiştin benden, al bakalım *
gerçeğine imkanım el vermedi, kusura bakma.
Doğum günü yazarı.

Nice mutlu yıllarınız olsun pena bey * .

Yalnız değilsin, yengeç burcusun bunlar hep bu yüzden agssh.
Borek yaptim dogum gunune ozgu. Maydonozlu peynirli.

Kardesim can'im dogum gunun kutlu olsun.

Telefondan da yazdim ama buradan da yazayim nickin yukarda kalsin.
Birlikte irak' a gitmistik.

haburda triptik islak imzali degil

diye beklettiklerinde

Bir gun boyunca elele tutusarak ,

Siirler okuyarak gezmistik

O zaman memesi vardi.

Simdi kestirmis galiba.( memeleri )

Haydi yurusun bakalim kizlara

( Dogus gunun mutlu olsun burada )
Sözlük kızlarının sakalları vs başlıklına foto atan zavallı. Komik değilsin, sempatik hiç değilsin.
Çok ama çok iticisin. Evlat olsa sevilmez.
kardesim gibi sevdigim yazar. adamin cani sikiliyor istedigi basliga yazar size ne? siz ay suna yazmayim diyor musunz?
Tüh kaçırdım oysaki kavgayı başlatacak ilk kişi olmak isterdim.
(bkz: mevzu var dediler geldik)
(bkz: beraber yürüdük bi bu yollarda)
(bkz: itina ile çaylak yapılır)
Birbirimize güldük, birbirimize üzüldük. Bir şey olduğunda da direk birbirimize koştuk. Ama Benim artık gitmem gerek. Buralar epten senin olsun bea. Benim zaten gözüm yoktu pek entry sayısında da oylamada da.

Görüşmek üzere sayın bathory, bir gün görüşmek üzere.
Zaten bu tiple zordu be bacanak.
Reis vedalaşmadan mı gidecen? O kadar dertleştik.
Kendisini ciddiye alarak destek amaçlı mesaj attım. Ancak sildiğini farkettim. Demekki var bir derdi. Dünya yalan işte, allah yardımcısı olsun.
senin gibi dünya olmaz olsun.
biz gülüp eğlenirken adamlar nelerle uğraşıyor ya.

ne desem bilemedim. elimden, şifa dilemek dışında bir şey gelmez. atlatırsın umarım. ne olursa olsun gelirsin üstesinden ama, inanıyorum.

bir veda da edemedim ama böyle olması gerekiyormuş. halbuki aklımdaydın, yazacaktım sana. kötü hissediyorum.
neyse.

tekrar şifalar diliyorum...
https://www.uludagsozluk.com/e/37723865/

geçmiş olsun,allah yardımcısı olsun.
Sayesinde hayatım boyunca yapacaklarım listeme bir de sesli kitap okumak girmiş olan yazar. sonradan bahsetmedim ama ben o maili attım ve ilk müsait zamanımda o kitap okunacak.* teşekkür ederim sana. Bende iz bıraktın tanımasam da.

Tıpın içinde olan biri olarak söyleyebilirim ki ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor. Hastalığının tipini vs bilmiyorum ama umarım kazanan tarafta olursun. Oranlar değişse de her zaman kanserin/Tümörün yenilme ihtimali vardır.

Tanrı ya da doğa ya da karma artık neye inanıyorsan yardımcın olsun.
Geçmiş olsun... Her şeyin güzel sonuçlanması dileğiyle. Güzelce yaşlanırsın umarım.
Pek tanıdığım söylenemez ama son yazdıklarını okurken üzüldüm..

Umarım bu zor durumu atlatıp en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Acil şifalar dilerim
Yazdığı son yazıyi yeni okudum hem şaşırdım hem üzüldüm. "Adam kitap" cok çok geçmiş olsun. insan şuraya bunları yazıp silik alır mı hiç? Umarım tez zamanda iyileşir ve gelip yaptığı hatayı iyileştim ya yazarak telafi eder. Acil sifalar.
Bu heriften saçma salak Türkçülük karşıtı yazıları yüzünden nefret ederdim ama umarım kanseri yenmeye başlamıştır.

üzdün koca oğlan iyi haberlerini bekliyoruz.
bu yazar kanser olduğumu öğrendim dedi ve gitti. durumu nasıl acaba? bilen varsa yazsın lütfen.
Tanrim acil sifalar versin en kisa zamanda eskisi gibi olur..