bugün

Acilen gerçekleşmesi gereken şey. Sanırım, inşallah artık bitmeye başladı. Kalın Kaş kadar kadını kaba gösteren bir şey yok gerçekten. Kadında ip gibi olmamak kaydıyla ince kaş çok hoş ve kadınsı duruyor.
Antalya'ya çok zarar vermiştir...
iyi hoş söylüyorsun fadimecim de, benim gibiler mecbur kalın kaş kullanmakta.
(img:#2344125)

Şöyle bir kaş yapısı nasıl ince kullanılabilir ki?
Kaşın kalın değil kankam. Gözün de pek güzelmis.
Beyler, yumulun.
dağınık kaş modası başlamış akşam show haberde gösterdi.
toplam alanı kıbrıs kadar olan yerler gereksiz bir şekilde boyanmıştır.
Hayatımda sadece 1 kez kuaförde kaş aldırdım iplik gibi yapmıştı karı. travmam oldu bir daha da aldırmadım. boşlukları kalemle hafifçe doldurmak dışında bir müdahalede bulunmuyorum.

Başıma bir şey gelmeyecekse martı gibi olmadığı sürece kalın kaşlı erkekleri çekici buluyorum.
Bu moda muhabbetleri felan aptal turnusolu şeyler olduğu için sürekli değişiyor. Böylece farklı kategorilerdeki aptalları tespit edebiliyoruz.

Modaya uymayan asil kadınlarla da evliliği tercih ediyoruz.
insanları tek bir kalıba sokan her hareket bir gün son bulur. Kişiye ne yakışıyorsa kendisi bilir ve onu yapar kafanızı yormayın.
Kadınları harun abiye çeviren iğrenç modanın bitmesidir. inşallah Yarabbim.
ama benim kaşlarım hep kalın. bende bitmemiş bu moda.
Ülkede rahatsız olunacak o kadar şey varken kaşlarına dokunmadan, doğal haliyle kullanan kadınlara bu kadar kafayı takmanın mantığını anlayamadım. Sizin anneanne babaanneleriniz kaş mı aldırıyordu da. Bu arada ben de kalın ve gür kaşların erkeksi ve kötü durduğu kanaatindeyim, gür kaşlı bir bayansanız düzenli altlardan aldırmayı ihmal etmeyin ve ince kullanın derim. Fakat benim gibi seyrek kaşlıysanız, çok inceltmeye kalkmayın sonra kaşsız gibi gezersiniz ortalıkta. kişi kendine neyi yakıştırıyorsa onu yapsın, kadınları bir salın artık.
kalın seviyorum ne var abi Allah ne güzel yaratmış işte.
Brooke Shields 1980 lerde kalın kaşlarıyla şaşırtmıştı.
Tüh bee son on yıldır kaşlarımla mutluydum.
mutlu etmiştir. her yerde ido tatlıses görüntüsü aşırı derecede rahatsız ediciydi…
Gerçekten sevindiren haberdir. Bu kadar çirkin moda nadir gelir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar