bugün

nik altını moderasyona kapattırmanın avantajını kullanıp ona buna mal diyen diyebilen edep ahlak yoksunu kadın yazar. yanlış ata oynama seninle sorunu olmayan birine kendi kendine sorun üretiyorsun yapma.! bu arada sağlam sözlük hatun olduğu yönünde bilgiler geldi..

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2191935/+
iki durumdan ötürü haklı öfkemi kazanmış kırıcı yazar.
1-) (#45618457): birincisi bu entry. “ hayırdır ? “ demezler mi ? Neden seninle aynı fikirde olmayanlara böyle kırıcı bir çıkış gerçekleştiriyorsun ? Aynı fikirde olmasan da diğer yazarların annelerini lafa katmadan tepki göster lütfen !
2-) nick başlığını sol frameden engelletmen hoş değil, ne yani, herkes seni sevmek zorunda mı ? insanlar seni saygı ve format çerçevesinde eleştirip fikirlerini sergilemeyi hak ediyor.
Bu iki durumdan ötürü kendisini eksileyip donuza ekliyorum ve haklıyım. Saygılar…
ibneler hakkında gayet olumlu yazdığı
halde her tarafa salça olan kekolar
tarafından çembere alınmak istenen zevattır.
Hayır madem gayet doğal, gayet insancıl, ailenizle gidin izmir marşıyla katılın hatta Atatürkün, gençliğe hitabınıda okuyun orda,günün önem ve ehemmiyeti hususunda.
Haksız olduğu konulara yanıt vermesi gereksiz olan yazar. Haksızsın işte, daha neyi tartışıyoruz ?
saygı ve format çerçevesinde yazdığım entrye verdiği cevabı hatırladıkça çıldırdığım, şu anda donuz listemde haklı biçimde bulunan yazar. mutlu ama uzak olsun.

Edit: eksileriniz haklı olduğum gerçeğini değiştirmiyor.
Düşüncelerini eveleyip gevelemeden olduğu gibi yazan yazar. Yolu açık olsun.
Haksız olduğu bir konuda savunulması da yanlış olan üzmüş yazar.

Edit: eksileriniz kendisinin haksızlığını değiştirmiyor.
ben her zaman mazlumun yanında olan kim ne yazarsa yazsın üst tarafı asla rencide eden yazı yazmayan biriyim hatta genelde üst tarafa yazmam. geçen sözlük bunun üstünden geçti acıdım destek oldum ama bana hakaretvari yazdı amaaa elime kesin düşecek işte o zaman ağlayacaksın.

görsel
kanka fake hesabından yazdın.
bugün de bana sardı. takılsın gençtir eğleniyor.
Hala düşüncelerini gereğinden sert çıkışlarla paylaşıp paylaşmadığını donuz listemde olduğu için bilmesem de böyle yapmamasını dilediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Biraz şakirt olsa da partici olmayan, efendi kendi halinde yorum yapan bir kardeşimiz. Küfür hakaret yazmaz, kimseye saldırmaz.
Bu nik, Hint-pakistan meşiili uydu ismi gibin bir şey çağrıştırıyor.

Kalahari 1 uydusu felan.

Swh..
Pek sevmedem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
--spoiler--
düşüncelerini eveleyip gevelemeden olduğu gibi yazan yazar. yolu açık olsun.
--spoiler--

ıskalanmayan bir tanımlama.
adilik yapmadan ve millete salça olmadan da yazabilme kabiliyeti de var.
az adam var böyle, bilen bilir.
az sayıdaki düzgün yazarlardan.... kalbine göre versin allah.
Üstad saol (yağmurcu) dün sana mesaj atacaktım kapalıymış.
Yaptığı üzücü çıkıştan ötürü uzun süredir haklı biçimde donuz listemde ve desteklenmesi yanlış olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
bir de entrylerini sohbet ve seslenme havasında yazdığı zaman formata aykırı davranan yazar. aklıma geldi de belirtmek istedim.
bir türlü ısınamadığım, asla sempatik bulmadığım, batı karşıtı görüşlerinden ötürü sevmediğim yazar.
Valla ben seni bikaç gündür görmeye başladım tanımıyorum seni.
çağdaşlaşmayı savunduğum için pek ısınamadığım yazar. artık hakkında yazmak istemiyorum. bitti.