bugün

Kaynak götüm sanırım.

Evet
kadın her zaman fedakar ve özverilidir.

erkek denilen canlı bencil, bağımlı, fizyolojik ihtiyaçlarının kölesi bir yaratıktır.
Gerçekte olan erkeğin menfaatçi ve çıkarcı bir canlı olduğudur. Kadınlar her zaman fedakar, sabırlı, sağduyulu ve merhametlidir..
10 senedir işletme sahibiyim.

Bir kadında 5 tl bile param kalmadı.

Erkeklerde gidenle sıfır lüx bir araç alınır.
https://youtu.be/Rd43SdNh2-E?si=6x_6fg9ULR9IjuzZ
robert anson heinlein "kadınlar ve kediler canları nasıl isterse öyle davranırlar; erkekler ve köpekler kendilerini bu fikre alıştırsalar iyi ederler" demesi akla gelince...

kadınları anlamaya veya doğrulamaya-yanlışlamaya ya da kabul etme-ret etmeye çalışmayın. onları devamlı sevin ve ne yaparlarsa yapsınlar ciddiye almayın.
emin olun, kadınları ciddiye alınca en basitinden başlıkta ki konuya takılırsınız. siniriniz bozulur ve kadınların tutumları size gereksiz eziyet gibi gelebilir.
bunun için ciddiye almayın. unutmayın; yaşamın her anında onlara ihtiyacımız var ve onlar ciddiye alınıp tartışılacak varlık değiller.
1 yaşında bir çocuk kucağınızda iken onu severken elinizde ki meyve suyuna vurup üzerinize dökse onunla tartışır kavga eder misiniz?
bunun için ne yaparlarsa yapsınlar onları ciddiye almayın. devamlı onaylayın ve geçin. sadece sevin, gerisine karışmayın.
Yok ben anlayışsız olan türüyüm. Öyle dendi.
Hala -- bugün bile !!-- uganda'nın, burkina faso'nun, kiribati adalarının, brunei'nin falan da önünde, "kadın cinayetlerinde" dünya 1.cisi (!!) olan ülkede açılması hiç de şaşırtmamış bir başlık ...

Herkes kendine yakışanı yapar...türkler de !!

Bu tür bi başlığı silmeyen, açanı sözlükten atmayan sözlük laçka yönetimi de, tabii ki suç ortağıdır. Orası da öyle yani.

Alman makamları böyle bişey gördükleri zaman, "toplumu nefret ve infiale sürüklemeye teşebbüsten" derhal sen farkında olmadan dijital inceleme yapar, inceleme bitince, kibarca seni ifadeye çağırır, o çağrı mektubu geldiğinde zaten ağır sıçmışsın demektir, çünkü senin önüne "reddemeyeceğin" delil koyar savcı...

Sen cocuğuysan babandan, anne baba ayrıysa kimde kalıyosan ondan 15 20bin euro mahkeme+ avukat ücretini kibarca istirham ederler, suçun tekrarlanması halinde 3'ten 7 yıla kadar hapis cezasını, demokles'in kılıcı gibi tepene tehdit unsuru ederler...

Genç menç ne amk, anası babası vardır onun.

Anan ben bu parayı ödeyemem, derse, sen bu çocuğu iyi yetiştirememişsin,der, bu sefer anana yönelirler, senin derslerinden notlarından girerler, arkadaş çevrenden çıkarlar...öyle var örnek, 14 yaşında herif böyle aşağılayıcı bişey yazmış internette, savcılığın ağına takılmış, annesi benim arkadaşım, şimdi her hafta jugendamt'a tekmil veriyolar ana oğul!! Annesi "bizi rezil ettin!" Diye çocuğun tlfonunu bilgisayarını almış...tehdit ---> çocuğu anasından almak!! Devlet himayesinde yetiştirmek...

Ama türkiye başıboş bi ülke, türkiye de serbest. Bu sözlük bu şekil çok, pusulası şaşırmış çocukla dolu.
Her insan menfaatçi ve çıkarcıdır. Her insan, yakın arkadaşıyla, sevgilisiyle, eşiyle menfaat uğruna ilişki kurar. Örneğin yakın arkadaşımla iyi anlaşıyorum, derdime koşuyor, eğleniyoruz, birlikte güzel vakit geçiriyoruz. Bunlar olmasa, yani kafalarımız uymasa arkadaş olmayız. Sevgisini alamadığımız bir insana gitmeyiz, buradaki çıkar sevgidir.
Kadın düşmanı biri sözlüğe sıçmış.
Üf bunu çok güzel öpmüşler.
Genelleme yapmak yanlış.biri vardı ki mükemmeldi ama şimdi evli.
Kimileri erkeklerin çıkarcı mahluklar olduğunu, kadınların ise fedakar olduğunu söylemiş oysa menfaatçi olmak insan doğasında olan bir şey kesinlikle şüphesiz.. Bunun erkeği kadını yok.. Hepimiz en azından belli başlı konularda ve alanlarda çıkarımıza göre hareket ediyoruz ki bu çok doğal..
sanırım beni baz alarak çıkarılmış bir sonuç. yalnız anlatım bozukluğu hoş olmamış. biraz dikkat edelim.
Öyledir doğru. 10 puan. Otur yerine.