bugün

iyi mi böyle? iyii iyiii...

Bursa'da bir muhtar; düğün, kına ve asker uğurlama eğlencesinde, kadın ve erkeklerin birlikte eğlenmesini "dinen uygun olmadığı" gerekçesiyle yasakladı.

https://www.odatv4.com/gu...nmesi-yasaklandi-57890375
Muhtarı bir erkek sksin, rahatlasın.
Muhtara bak sen.
Aklı çükünde mıhdarı seçenler düşünsün. Ben niye düşüncem.
Bizim uzay muhtarıda yakında kadın erkek karışık başlıklara girdi girmeyi yasaklar şeriat is coming şüphesiz..
Muhtarın ikametgah vermek dışında bir yetkisi var mı? Gerçi onu da artık muhtar vermiyor. Sahi ne sikime var bu muhtarlar?
Bursa şaşırtmadı yine.

Güç kimdeyse ondan olurlar hep.
1 ocak 2024 ten itibaren geçerliymiş. Bu yaz devam. Hikaye. Haber de oda tv. Haberi.
Düğüne karşı olan ben böylelerine inat 7 gün 7 gece düğün yaparım. Ne saçmalık ya. Dini bu şekilde kötü göstermek yalnızca bilinçsizlik. Ben belki sade bir nikah yapcam. Herkes oturur ailesi ile masasına izler düğününü nikahını. Neresi kötü? Hayır bir de böyleleri görücü usulü evlilik filan tasvip ederlerya. Millet düğünde de görüp beğenmeyecekse nasıl evlenecek? Gece gece sinirlendim yine . Saçma salak işler.
Kim siker muhtarı aq.
Yerden göğe haklı muhtardır.
Kadın-erkek karışık gerdeği de yasaklasın, a.k. Sapığı..
1 ocak 2024 ten itibaren geçerliymiş. bu yaz devam. hikaye. haber de oda tv. haberi.

Ne alaka 2023 taksidi bitmedi daha ne bu acele 2024 e her seneye aynı şeyi yapıyor yavşak.

ve 2021 in suçu neydi.

lgbt muhtar sadece erkek erkeğe evliliğe izin veriyor şeklinde anladım.

valla ben eşcinsel evliliğe yorum yapmıyorum ama aile yapımızı bozabilir, bence soruşturulsun.

Ama lezbiyen...kız olsaydım lezbiyen olurdum kesin paha biçilmez.
Bursalılar bir kerede şaşırtın be.
görsel
Bu dügün hangi yörenin adetiyse bence kadınlara yasaklansın zira haketmiyoruz. Bu nedir kardeşim pes valla.
Beyni bacak arasına monteli, tek hücreli canlı benzeri muhtardır.
Bunlar keşke ölseler, bıktık yaaa!
Allahım bunları yanına al, bizi bu sikimsonik beyinlerle sınadığın yetmedi mi?!
zihniyete bak.
bu zihniyetle aynı zamanda, aynı memlekette yaşamayı bırakın bu zihniyetle camiye bile gidilmez.
Dinci tayfanın klasik sarı öküz taktiği…eğer toplum buna ses çıkartmazsa devam, daha beterini yap. Olur da ses yükseltilirse de anında mağdura yat din iman özgürlük edebiyatı yap. Hiç değişmez.
O muhtar önce türkçesini düzeltsin. Sonra konuşma ve yazı yazma hakkına sahip olsun.
Muhtar ne işe yarar, bilen varsa aydınlatsın. işlevi kalmamış makam. Boşuna maaş veriyoruz bunlara...
alfa muhtardır.
tek dertleri kadınları eve tıkmak olan müptezellerin yeni icraatı. Anayasaya aykırı bu ceza almaları lazım.
müge anlı'dan izlediğimiz kadarıyla artık dejenere köylerde uçkur olayları hat safhaya ulaşmış vaziyette. belki muhtar buna bir önlem olarak bu yasağı getirmiş olabilir. malum köyün içinde düzen ve dirliği sağlamak muhtarın görevleri arasındadır.
bak bir de pişkin pişkin konuşuyor horoskop çocuğu...

Kına ve düğünlerde kadın ve erkeklerin bir arada eğlenmesini dinen sakıncalı bulup yasaklayan Bursalı muhtar kendini savundu:

"Anayasada erkeklerin kadınların karışık oynaması yazıyor mu? Kadınlar oynarken erkekler düğünden çıkacak, erkekler oynarken kadınlar çıkacak"

(10Haber)
bu adamın anayasa ile ilgili en ufak bir bilgisi olamaz. bir de yorum yapmış.