bugün

Doğru bir tespittir. Kadına ne uzunluk ne de kısalık yakışır. En güzeli orta boy.
Erkek dediğinde +185 olacağına göre ben açıkta kaldım..
1.90 boyunda olmama rağmen hak verdiğim konudur. topuklu ayakkabı ile 1.80'i geçmemesi bence daha estetik...
Boy değil işlevi önemli şüphesiz..
Kadın dediğin 182-183 olur.

15 cm topuklu giyince seni 1-2 cm geçer.

Not: 195.
Ben 1.68 im. Eşim 1.88 boyunda. Aramızdaki 20 santim hiç sırıtmıyor. Biraz da topuklu giyersem çok uzunmuş gibi oluyorum. Ben kesinlikle uzun değilim kadınlar kısa Türkiye'de.
Hatta sınırı 1 75 e çekelim.

Ben 1 70 olsam da, 1 80 bir kadın olmayı isterdim.
karı dediğin 50 kilo 1.50-60 olur.

bunun altı üstü kişisel tercih.
Kadını tutup kaldırabilmek lazım. O yüzden 1,60 ideali. Tabi kilo da olmamalı.
Yazıklar olsun, kalbim kırılıyor. 1.10 olmak benim suçum mu diye sorgulattınız.
Olm uzun oldular mı topuklu sorunu çıkıyor. Zaten 169 bi adamım.
erkek aynı boy olunca olmuyor ama onu ne yapıcaz.
Türkiye’de ortalama belli olduğu için böyle avunmak normal. Evet.
Şu bir gerçekki kadın dediğinde deve gibi 1,88 cm 'de olmamalıdır, kadınlar yaratılışı gereği biraz sıska kalması, doğal olan bir metafordur, olması gerekende budur, erkeklerin kısa boylu, ele avuca gelen kızları çekici bulması nedeni benim kanaatimce budur.
dışarıdan bakıldığında şunu söyleyebilirim:

aşırı kısa da güzel değil (ör: 155 civarı), aşırı uzun da (1.70'den sonrası).

aradaki marj da fena değil, 10-12 cm kadar..

ne var ki, bir erkek de kolay kolay boy için hoşlandığı birini geride bırakmaz..
bunu daha ziyade kadınlar yapıyor..
yani şuraya geliyorum;
esas "erkek dediğin xxx-xxx arası olur" gibi bir başlıkta yapılan yorumları, ben daha fazla ciddiye alırım. onlar muhtemelen gerçektir.

ve şuraya geliyorum, mütekabiliyeti (karşılığı) olmayan her iddia, her suçlama, her tezi kabullenip açıklama yapmak ve karşı taraftan net olarak kendi fikirlerini almadan, kafanızın içindekini öylece söylemek gibi bir mecburiyet hissedilmemeli..

bir kadın bunu mu merak ediyor; önce bir sor bakalım, kendi durumu ne, tercihi ne..
Kadın değilmişim sanırım.
2 cm ile kaçırdık tüh.
Ben boyumu seviyorum o ayrı...
172.
Valla herhalde bende bir terslik var hep 175 180 arası denk geliyor.
ideal kadın vücudu, bel kıvrımının yanında birazcık uzun boylu olur. Yani shakira gibi değil de beyonce, ali larter gibi.
Böyle ısmarlama oluyor mu kardeş?

Yine birilerinin ahkam kesişlerinden bir kuple başlığımız.
lastikte pirelli kızda 1.50.
Bence 155 165 arası iyidir diğeri trans gibi oluyor.
1.72 ile kaybettiğim saçma genelleme. Kadın dediğin boylu poslu sevdiceğine yakışmalı.
(bkz: tamam).
1.71 adamım topuklu giyen kızların alayı benden uzun amk. bence en ideali 1.67cm-55kg. fazla yer cücesi de olmamalı 1.60 kadın mı olur lan?