bugün

pürüzsüz olmalı.
Kadın bedeni keman gibidir, hakkını vermek için iyi bir müzisyen olmak gerekir.
beyaz olanı makbuldür. evet.
içindeki kezbanı gizlemekte ustadır. *
sarılmak için dizayn edilmiş vücuttur.
pürüzsüz ve şekili güzel olmalı.
(bkz: kadın vücudu)

burdan devam edilse de olurdu ki.
toprak olacaktır.
kaymak gibi olmalı.
estetiktir;
erkek bedeni atletik.
kendisine aittir diyenlere inat kamuya açıktır.
satılıktır. insanlık tarihi boyunca öyle oldu ne yazık ki.
Çay bardağı şeklini kadının doğal görünümünden almıştır. Çünkü bize daha hoş gözükmektir amacı. Bu akşam çay bardağıyla halvet mi var sorusunu akıllara getirir.
sıcaktır.
en guzel orneklerinden biri: http://www.legseeker.net/ls_0085/th_09.jpg
hükümetin son yıllarda üzerinden politika yaptıkları beden. gadınlar sıçsındır gafanıza.
yirmi yasina kadar heves 25ten sonra siradandir..
medya tarafından metalaştırılmış olan, devamında da toplumun bu nesnelleştirmeye yönelik gerek bilinçli gerek bilinçsiz katılımından dolayı doğallığın ötesinde bir estetik beklenen bedenlerdir.
beğeni unsuru olmuş kadın görsellerinin çoğunun üzerilerinde yüksek derecede ışıksal hatta gerçeklikten uzaklaştıran oynamalar yapıldığının bilincinde değilmişçesine davranıyoruz.
veya bedeni gerçek görünümüyle de güzel olan kadınların ölüm diyetleriyle sağlıksız yaşama maruz kaldıklarının.
ya da bedenlerini bu metalaşmış kalıba sokabilmek için bir erkeğe nazaran daha fazla uğraş vermesi daha fazla ter dökmesi gerektiğinin.
bu beğeni anlayışı tarafından güdüldükten sonra çevredeki hiçbir kadınla mutlu olunamıyor, kusurların doğallıktan geldiğini ve medyalaştırılmış bedenlerin kusurlardan yapaysallıkla arındırıldığının farkına varılamıyor.
(bkz: the nu project)
http://www.thenuproject.c...women-of-north-america-i/
Güzel olması şart gözüyle bakılandır... Sanki yaradan ayrı.
Kutsaldır. Kimisi için et ve kemik, kimisi için geçici tutkular için bir araçtır. Kimisi içinse bir tapınaktır kadın bedeni, onu anlamlı kılan aşk delisi bir erkek ile beraber.
sanat eseridir.
Nimettir nimet.
güzelliktir. kadın-erkek fark etmez baktırır.
ten uyumu varsa mükemmeldir, yoksa normal bedendir. bazen böyle belertip bakıyorum taş gibi karılara, gram zevk almıyorum. şekil itibariyle güzel fakat robot gibi ruhsuz bir şey geliyor bana. bazı hatunlar ise yanından geçtiğinde bile seni senden alıyor.
Yalanır.