bugün

Onur duyarım! Kablosuz kulaklık çok fenimem, erkekler taktığında sanki gey gibi oluyorlar!

Yok lan, kablosuz olunca kaybediyorum. :/
5 kişi falan kaldınız dünyada. O değilde bu it köpek airpods alacak parayı nereden buluyor lan herkesin kulağında var?
ben de kablolu in-ear kullanıyorum açıkçası. hem sahnede hem dışarda...
Arkadaşlar dışarda bulutut kulaklık kullanınca müziğe dalıp, telefonumun çalınmasından ve bunu metrelerce sonra anlamaktan çok ama çok korkuyorum. O yüzden sonsuza dek kablolu kulaklık kullancam ya.

Hem Siz nasıl korkmuyorsunuz?
Ben bunu seçmeyi bilmediğim için kablosuza terfi edemedim henüz.
her iki tip kulaklığı da kullanan biri olarak bu benim. uzun yolculuklarda şarj etmeyi unuttum şarjı bitti derdi yok. ayriyeten bilgisayara bağladığım zaman ses bluetooth kulaklıktan kat kat iyi geliyor.
Benimdir...

Evde kablosuz dışarıda kabloludan yanayım..

Swh...
Kablosuz kullanıyorum ben de. Ama dışarıda kullanmam. Zaten en fazla 2 saat sonra sarjı bitiyor. Kulak içi yerine kulak üstü, kablolu alacağım bi tane. Kulak içi kulaklıklar kulak mantarı, egzaması vs yapıyor.
Büssürü marka denedim, hepsi de kulağıma büyük geliyor, düşüyor. Silikonlulara küçük silikon takınca da aynı se oluyor. Kablolu bi akg kullanıyorum, çok güzel. Kulağım için yapmışlar sanki <3
Şahsen şuanda kullandığım kulaklıktır.
Kabloluya geçeceğim. Hem bunları şarj etmesi beni yormaya başladı hem de yaydıkları iddia edilen radyasyon beni korkutuyor. Ulan zaten sesin bir kablo vasıtası ile kulağıma gitmesi çok korkunçken bir de kablo yokken ses gidiyor kulağıma. Sözelciyim.
Shure, etymotic, sennheiser, klipsch, westone, ultimate ears, earsonic, grado ve sayamadigim bircok profesyonel kulaklik ureticisi, ust seviye profesyonel referans, sahne ve suruculu kulakliklarini hala kablolu olarak uretmeye devam ediyor. "Blututlu kulakliklar" anca ametor eglendirir. Sekil sukul yaptirir ama kablolu kulaklik kadar iyi ve saf ses iletemez. Hatta oyledir ki, bu kulakliklarin kablolari saf bakir ve gumus tel kullanarak uretilirler ve genellikle kulakligin kendisinden de daha pahali olurlar.
Sabahın körü Zırt pırt düşüyor serviste diğeri. hiç uğraşamam deyip kabloluya devam diyenlerdenim.
ben kullanıyorum. ses kalitesine önem verenler kablolu headphone kulaklık kullanırlar. tabi kaliteli bir kulaklık kullanmak şartıyla.
Bu kişi benim. Mutfakta yemek yaparken kullanıyorum.O minnacık kulaklık yemek yaparken çorbaya düşecek diye pinpirik yapacağıma takarım eski usul kablolu misss. Bu arada kulağım minicik rahatsız ediyor yahu alışamadım. Kulak arkasına geçen JBL aldım yok o da rahatsız etti. En güzeli kablolu.
Şahsen şuanda bile kullandığım kulaklıktır.