bugün

son bombası nba tv' yi selametle kanal listesinden çıkartmak olmuştur. daha neler neler göreceğiz bakalım.
nba tv olmadan bir anlamı kalmamıştır.
yabancı kanalların çoğunluğunun arap kanallarından oluştuğu bir telekom hizmeti.
üstelik yok uydu net, yok hd yayın derken kazıklanmanıza sebeb olacak hizmettir.
tavsiye edilmez, önerilmez ve oldukça gereksizdir.
Bursa şehir merkezi olan heykel bölgesinde hala bir çok sokakta bulunmayan, ayrıca mahalleli yanaşmadıkça yüksek meblalara tek başınıza almak zorunda olduğunuz hizmet. Mahalleliyle kavga etmeniz cabası.
Yüzde kırkı muhafazakar kanallara ait olan bir tv kanallar toplamdır. Bir de şu kanal sayısını çoğaltsa, kendini yenilese çok iyi olucaktır.
ana avrat küfü edilesi kurum. 8 haziran 2012 polonya yunanistan maçının en güzel anında yayını kesmiştir. 65 kanallı dönemlerden 40 kanallı dönemlere kadar düştük.
zamanında sadece nickelodeon için evimize bağlatılan telekom hizmetidir. biz bağlattıktan kısa bir süre sonra nickelodeon kapanmış hevesimiz götümüze girmiştir.
istanbulda ayrı taşrada ayrı hizmet ve servis kalitesi mevcuttur. istanbulda otururken akşamın dokuzunda gelip arızamı gideren servis hizmet nerde Bursaya geldikten sonra saat 6 dan sonra gelemeyiz diyen çalışmak zorunda olduğum cumartesi günü öğleden sonra dörde randevu verip öğlen onikide gelip birde niye boşuna getirtin diyen rezil servis nerde. birde şubattan beri yaptıramadığım nakil yüzünden uydunet teledünya ve kabloya yok yere 51 TL ödüyorum ona yanarım. Bundan sonra beni kimse işkenceyele tehdit etse tahahütlü sözleşme imzalatamaz.
kablo tv+internet aboneliği için her müracat ettiğimde, bana binanızda hat yok, sizinle beraber 3-5 tane daha abone bulursanız hat çekeriz komşularınızla bir görüşün diyen kuruluş.
Ben mi paranoya oldum bütün muhalif kanallar bir bir yok mu oluyor:

Kanal B
Dream TV
Flash TV
Bloomberg
Samanyolu Haber
FB TV

Ülke TV, NTV ve Beyaz TV ise, ısrarla ilk on beşe sokulmuş durumda.

Bu arada BBC, RTL, Eurosport da buhar oldu. Hangi kanalın alınacağına dair kim nasıl karar veriyor?

Bir ay önce 50'yi aşkın kanal varken şimdi toplasanız otuz tane kanal yok.

Kimin keyfine bağlı bu konular?
kablo tv'de kanal sayısının azalmasındaki tek neden pazarlama stratejisidir. ne kadar başarılı olduğu tartışılır tabi. kablo tv'de kanal kalmayınca çoğu kişi fazla para verip teledünya'ya geçecek. sonra gelsin paralar...
not: kablo tv 9,5 lira teledünya standart 12,5 lira.
Bugün itibari ile aboneliğinden ayrılma kararı aldığım hizmet?. Çatıya anten takayım daha iyidir.
beyler kablo tv yayınım tüplü tv'de ayın veriyor ama 82 ekran vestel plazmada no signal diyor ?

https://i.hizliresim.com/E8pm7B.jpg hangisine takacağım girişi

https://i.hizliresim.com/d30Lj7.jpg hangisine geçeceğim

ya da tamamen farklı bir şey mi lütfen yardım pls :(
2014 sonu itibariyle 1.176.126 abone sayısı olan platform
abone alımına devam eden,hizmetten kaldırılmamış oluşum.dijital kablo tv ve internet hizmeti kaliteli ve uygun fiyatıyla devam ediyor.
iyicene mala bağladı.
ilkokul seviyesine hitap eden kanallar var. bir iki tane de izlenebilecek kanal kaldı.
trt belgesel bile yok.
internetim ile bedava gelen hizmet. 3-5 belgesel kanalı filan var.
internette henüz sorun yaşamadım , arada bakım oluyor yılda 2-3 saat
internet hizmeti olan kablo net iyidir. Tavsiye edilir...
tam 45 dk boyunda tv yi açamadığım sinir krizleri geçirdiğim açmak adına yapmadığım girişimin kalmadığı zıkkım olası tv platformu. lanet olsun ki mecbur kalıp üye olduğum lakin neden uzak durduğumu bir kez daha anladığım şey .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar