bugün

Tam daha yeni 3 tv deki bütün kanalları evdeki herkesin zevkine göre tek tek düzenlemişken sabah kalktığımda beni dumura uğratan, küfür üstüne küfür salladığım meret.
küfür arsızıdır. ben ayarlamaktan bıktım adamlar frekans değiştirmekten bıkmadı. bu sabaha karşı 3 sularında kanallar arası gezinirken değiştikçe aynı kanalın gelmesi sonucu beni dumura uğratmıştır ayrıca.
ekranı 16 ya bölerek bünyesindeki kanallardan kesitler sunan hizmet kanalı an itibariyle internetten beleş maç izlermiş gibi kesik kesik yayın yapmaktadır. ha bu arada bu ay içersinde paket maket bir şeyler olacak sanırım, ya da ocak ayında. eğer bu 2 ay içersinde de bir atılım yapmazlarsa, kesinkez ben bu platformu bırakıyorum arkadaş.
yeni uydu devreye girdikten sonra kanallarının 3 te biri net olmayan sistem.
(bkz: düzgün işleyen sistemi bozmak)
izmir bornova'da 2009 avustralya gp'nin 3. turu sırasında trt 1 ekranını aniden karartan şey *. aynı yarışı yayınlayan alman rtl'nin ise pırıl pırıl çalışır vaziyette olması olayı daha bir enteresan kılıyor.
son günlerde iyice dengesini yitirmeye başladı. kanalların yerleri değişmekle kalmayıp bazı kanallara ulaşmak imkansız hale geldi. görüntü kalitesi desen yerlerde.
fashion 1, power turk, tv 5 gibi kanalları kaldırarak milleti teledünya ya çekmeye çalışan oluşum.
Bağlatmak için başvuru yapatığınızda sizi bekleten sorumsuz işçilere sahip,işi bilmeyen ne kadar adam varsa orada bulmanızın mümkün olacağı bir kurumun hizmetidir.Aylık ücreti 7 TL dir.Arızanızı haber verirsiniz,bekletilirsiniz bir sürü sebep vardır.Araba bozulur,trafik,diğer apartmanların sorunları...Bu süre içinde gidip papaya yalvarsanız müslüman olur heralde.
hiç ilgimi çekmiyor ama sırf annemin çenesi duracaksa lütfen star tv'yi geri getirsin!! hem haklı kadın olm, ilk özel televizyonu nasıl göstermiyonuz lan ?

edit: star tv varmı$ zaten, birkaç gündür ba$ gösteren bir problem imi$.
internet hizmeti türk telekom' a oranla bin kat daha iyi olan oluşum. daha hızlı, daha ekonomik, arızaya müdahalesi daha hızlıdır. sadece teledünya hizmetindeki aksamalar şu anda yoğun. analog sistemden dijital sisteme geçme aşamasında oldukları için aksamalar yaşanabiliyor.
bir zamanların devi idi. büyükşehirlerde her evde kullanılırdı. digital kanallar çıktı kablo çağı bitti.
dijital yayına geçti. kablo çağı geri gelecek.
(bkz: teledünya)
yıllar önce kurulan ve belli bir izleyici kitlesine ulaşmış kanalları yer yok diyerek geri çeviren, buna mukabil kulaktan teyyare iki günlük kanalları şak diye platformuna alan kanal.

son örnek samanyolu haber tv.

sorsak, anonim şirkettir işleteni. bu nasıl bir anonim şirkettir ki amacı kar etmek, izleyiciyi memnun edecek alternatifler sunmak değil de, saygıdeğer haşmetlünün iltifatına mazhar olmak olsun.

izlesem samanyolunu izlerim zaten, haber kanalına mı kalacağım. kanal 7, ülke tv, samanyolu, samanyolu haber tv, kanal a, ses tv... trt'nin alayı zaten sizin. olay tv tmsf'de, cine 5 tmsf'de... say bakalım kaç kanal? ne güzel değil mi???

tam da kökünden söktüreceğim. gerekirse duvarla birlikte!

düt: kanal7'yi es geçmemek lazım. neme lazım başımıza taş yağar. zikredelim adını.
şu anda yayını giden tv platformu.

not:istanbul anadolu yakası
ya televizyonun arkasındaki girişe bir el atmam gerek benim ya da şu sıralar ankara'da karlı hatta fırtınalı gösteren şey.
ankara kullanıcıları için sapıttı kanımca, yahut sapıtma bizim ev sınırları içinde.
saat 19:30 da bıraktığım arıza kaydı için 19:55 te kapıma gelen teknik servise sahip platform. kaldı ki ben kaydı bırakırken cumaya kadar yapsalarda trt'de dansöz çıkacakmış onu izlerik düşüncesi içerisindeydim. çok şaşkın ve sevinçliyim nedense. belki de yıllar boyunca ttnet kullanmak zorunda kalmış bir bahtsız bedevi olmanın verdiği bıkkınlıktı benim umudumun olmayışı ama o kadar mesut etti ki turksat beni; sevinç gözyaşlarımı tutmakta zorlanıyorum şu anda. müşteri odaklılığı gerçekten kavramış bir firma mevcut sanırım bu topraklarda artık.*
2 haftadır sürekli yayın kesiliyor. hatta 5 dakikada bir kesiliyor. evde fazla kalamadığım için arıza kaydı da veremiyorum. başka problem yaşayan var mı ki böyle bursa'da?
hala bulunduğum sokağa hat çekememiş hizmet veremeyen teledünyayı kınıyorum buradan.
discovery channel la olan sözleşmesi sona eren platform.
HD kanalları en ucuza izleten platformdur.
gün itibariyle mala bağlamış platformdur. yayın olmadığı gibi telefonla da ulaşılamamaktadır.
discovery channel'dan sonra şimdi de nickelodeon'ı kaybettiğimiz yayın platformu. saçma sapan bir şey olmuştur artık.
12 yıldır boşuna ödediğim paralarla 2 tane nasaya bağlanacağım uydu anteni yaptıracağımı düşündüğüm hayal kırıklığı platform.
herkes şikayetçi olduğu ve üyeliklerini iptal ettirmeye başladığı için yeniden yapılanıyorlar-mış-.