bugün

yaa tamam futbolu çok iyi değil ama tatlı bayağı tipi yaa..biz onu hep sahada görmek istiyoruz adamın sevesi geliyoo (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
türkiye'de çok ağır eleştirilere maruz kalan japon futbolcu. tanımı yaptım mevzuya giriyorum; bu adama karşı olağanüstü bir önyargı oluşmuş durumda, kötü bir sonuçta ilk hedef konumuna geldi. tamam iyi futbol oynamadı şu ana kadar, fakat bugün * aynı mevkide oynayan ayhan akman ne iş yapmıştır sorarım, galatasaray adına iyi oynadı diyebileceğimiz bir futbolcu gören oldu mu çok merak ediyorum. bu kadar kötü gününde olan bir takımda, altyapıdan gelen gençleri saymazsak en ucuza malolan bu adama bu kadar eleştiri haksızlıktır, insafsızlıktır. sonuçta hayatında ilk kez geldiği bir ülkede futbol oynamaya çalışmaktadır, biraz zaman tanınması taraftarıyım. * * * *
saçma sapan bir şekilde devamlı eleştirilen oyuncu.
kapasitesi yeterli olmayabilir bir oyuncunun, bu gayet normal...
fakat suç onu alanda, kendisinde değil, o bu kadarını yapabiliyor demek ki.
devamlı eleştiren adamlarda beğenmiyorlarsa versinler helalinden 10 milyon euro galatasaray da schweinsteiger i falan alsın.
(bkz: bu adamdan anca karpuzcu olur)
galatasarayın yıldız futbolcusu. evet bu adam çok ağır eleştiriliyor ama kendisinden çok fazla bi şey istenmiyo, sadece pas atacak kendi arkadaşlarına. adam bunu bile yapamıyor ki. böyle birine ne desin taraftar yani. Ancak tabi bu transferi gerçekleştiren ulvi kiişilikleri daha ayrı yorumlamak lazım.
gece gece gecirdigi rahatsizlik sonucu hastaneye kaldirilmis samuray gecmis olsun diyoruz buradan ,gazetenin haberlerine gore bagirsaklarin da enfeksiyon varmis ,is boyle olunca aklima su soru geliyor yoksa adama acili kebablari lahmacunlari yedirip bizmi hasta ettik,ee elin japonu cig cig balik yemeye alismis zorladi bunyeyi tabi.

http://www.milliyet.com.t...06/09/25/son/sonspo13.asp
dokunsanız ağlayacak gibi duran futbolcu.
galatasaray'ın yeni çekik gözlüsü. şu yönetimimizin transfer stratejilerine hayranım zaten. ne çok taraftar çekti stada değil mi bu piyango, ne çok forma sattık uzak doğuda. japonlar akın ediyorlar galatasaray'ın her maçına... bizim bir arkadaş var digiturk satış bayisi. geçen konuştuk onunla japonya'dan gelen lig tv isteklerine karşılık veremiyormuş stokları, ne yapacaklarını şaşırmışlar. oraya bir gs store birde digiturk bayisi açmayı düşünüyor şuan da adam zaten. bunlar bir yana son dakka kazığıdır bu inamoto. onu alıp yabancı kontenjanımızdan bir yer daha vereceğimize, mehmet güvenleri oynatırım ben orda.
(bkz: kafana tüküreyim özhan abi)
http://www.superspor.com/...;kategori=37&go=34770
bir gazetede "HELLO MOTO" diye başlığını görünce baya güldüğüm ancak oynadığı futbolla tebessüm dahi ettirmeyen,sağlak olmasına rağmen sol ayakla şut çekmekte ısrar eden japon oyuncu
(bkz: gorunmez japon harikasi)
bütün maç boyunca aldığı tüm pasları ya aldığı yere geri veren yada modragon song veya tomas a atan kanat oyuncularına dahi pas atmaktan aciz olan ve korkan futbolcu müzveddesi. *
galatasaray'da günah keçisi olan japon futbolcu. kendisi iyi niyetli bir şekilde elinden gelen mücadeleyi göstermekte ve çok az pas hatasıyla oynamaktadır. belki bunda basit bir oyun oynamasının rolü vardır ama ayağında topları ezip, üç kişinin arasına girip çalım atmaya kalkışanlara ne demeli bilemiyorum.
31 ekim 2006 psv eindhoven galatasaray macinda ikinci golün yapımında büyük emeği geçen futbolcudur. ayhan la okan varken çok gereksiz yere alınan ve oynatılan oyuncudur. okan ın bu maçtan sonra yerine geçmesi muhtemel şahıs.
ağzıyla kuş tutsa bile, tüm iyi niyetine rağmen taraftara kendini beğendiremeyecek oyuncudur.
japonca kazma mealine gelen söz öbegi.
adnan polatın yardım gecesinde topladığı paralarla alabildiği yan sanayi topçu. konsept olarak kimi taklit ettikleri bile değil, adam tam bir yetenek yoksunu.
"ya bi git işine dön japonyaya, kendinide bizide günaha sokma be kardeşim" dedirten japon topçu, pokemon tipli organizma.
kesinlikle galatasaray gibi bir takımda oynayamayacak, sıradan bir futbolcu. adnan polat beyfendinin sırf "transfer yapılmadı" denmesin diye göz boyamak amacı ile transfer edildiğini düşünüyorum. neden şut çekmiyorsun neden pres yapmıyorsun, neden uzun pas yapıp gol pozisyonu hazırlamıyorsun diye sorular sormayın kendisinin kapasitesi maalesef bu kadardır, inamoto "budur" daha fazlasını beklemek hayalcilik olur.
kaleyi tutmayan sutlar cekmesi icin alinmish capon
bütün takım dökülürken 90 dakikalık mücadelesi takdire şayandı bu akşam; ilginçtir, herkes adamı kötülediği için iyi bir şeyler yaptığında kimse lafının altında kalmamak için "iyiydi bu maçta" diyememiş..
zamanında arsenal'in uzak doğuya açılma politikası için seçilmiş topçu. Arsenal uzak doğuya açılmış , işi bittikten sonra bizim yuniçi'yi * postalamıştır.
namı-ı diğer imamotu
gerçek yerinde oynadığı zaman neler yapabilecegini göstermis galatasaray'lı futbolcu.
ismi, motorolanın helloo moo -tooo reklamındaki şeklinde okununca çok komik olan futbolcu.
inaaa -moo -too