bugün

nice mutlu yıllara kardeşim. allah sevdiklerinle birlikte yaşatsın seni.
nik olarak kendisine amerikan bağımsızlık gününü seçmiş mod. garip doğrusu.

happy birthday to you. oldu mu canım?
"eğer buraya bu entry'yi girebiliyorsak, şüphesiz ki bu july4th sayesindedir". el-sözlük suresi, 39. entry.

sözlükte 3. doğum günü kutlanan ender yazarlardan. iyi ki doğmuş. "mutlu olsun hep" esprisini de yapmadan şuradan şuraya gitmem aaa ittirmeyin hocam ayboluyo;

mutlu kal! [gittim]
gecikmeli olarak dogum gununu kutladigim biricik caanim modcum. insallah hayat, ona butun istediklerini versin. hersey gonlunce olsun.

ayrica kendisinden ozur bile diliyorum. internetsiz bir tatil oldu bu seneki.
geç kalınmış bir entrynin sahibidir kendisi...
nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, güzel yılların muhattabı kişilik, yeni yaşından 2 gününü almış kişilik...
her dilediğinin yeni yaşında olmasını dilediğim kişilik..
(bkz: yeni yaşın kutlu olsun)
sari ve lacivert ile dolu mutlu bir yas diledigim yazar/mod arkadas.
ugruna bir entrymi sildigim, iki gunluk bebek.

is bu entry ile 7. ayin 6'sinda, sozluk saati 12:17'yi gosterirken orani 7 yaptigimi haber verir, 5+2+0=7 ve 520*7=3640 diyerekten kendisine saygilarimi sunarim.

ayrica 3+6+4+0=7+6=13. gene anlamli bisi oldu. hem de kotu bisi oldu. *

edit: bu benim bugun girdigim 5*inci entariymis.

ikinci edit: ben ilk editi 06.07.2008 12:21'de yazmistim. entariyi de 12:17 de yani arada 4 dakika var. culay'in nickinde de 4 var. *

ama bu guzelligi ben yakalayamadim. culay yakaladi. bu da demektir ki, uzum uzume baka baka karardi. gecmis olsun. *
geç de olsa tohum gününü kutladığım sevgi pıtırcıgı, sözlüğün mihenk taşı. ****
hala beni çaylak olarak gören modumuz.. ayıp be aga.. tamam biliyorum teksin de, vur yumruğunu masaya ya da hadi siktir olup gidelim de gidelim...

sen dedikten sonra düşünmem bile...
Birinci nesil moderatörlerin şahı,
Arkadaşların kralı,
Sözlükle tanışma nedenim,
birinci sınıf insan july4th'nin doğum günü.

nice senelere arkadaşım.
halden anlayan moderatör. makaraya sarıyor beni sandım ama baktım ki ciddi ciddi sorunumu çözüyor. büyüksün july4th. bir de doğum günüymüş kutlarım aynı zamanda.
(bkz: fantastik moderatör) başlığının yönlendirildiği moderatördür.
o mu sansina kussun? yoksa ben mi kuseyim? bilemedigim mod.

sol frame de bir suru sirinli baslik gorunce, demin "dur sirin moderator basligini acip (bkz: july4th) diyeyim" diye ise koyuldum. ama bir de ne goreyim? arabaciarabayatasget o basligi taa 2006 da acmis. bir de ustune ustluk (#3646162)'de de benim verecegim bakiniz verilmis.

basligina o basligi yonlendiremedim sevgili moderatorum. gel beraber sansimiza kuselim biz.
korkunc yazar.

ben sayfasina baktim 5257 tane entry yazmis. "hadi okuyayim ama detay aradan ya da son butonuna bassam, sadece 500 entrysi gelir. en iyisi w butonuna basayim." dedim. hay demez olaydim. miniminnacicik kalbimi durduruyordu az kalsin.
şahsıma hoşgelmiş demiş mod. pek bi sevdim kendilerini.
sözlüğe gelindiği ilk andan kendini sevdirebilen iyi bir modmuş kendileri.
Yazar olduğumu haber etmiş moderatör.Pek bir kısa sürede sorunlarıma cevap çözüm buluyor.Selam olsun *
sözlüğün en kibar moderatörü. yazdığı mesajlar genelde nazik ve ince espriler barındıran türdendir.
moderasyonu ele geçirmiş tekel kişi gibi geldi bana kendisi. ne kadar doğru acaba?
kendisini tanımam etmem; fakat sözlük için varını yoğunu ortaya koyuyor. bütün sorunlarımla ilgilendi üstelik.
seytan tuyu var bu hinzirin.*
üç günlük ve iki paralık tatilimin ortasında, sözlükle ilgili önemli sorunum sebebiyle yaptığım çağrıya anında cevap veren ve hemen çözen moderatör. herkesin, "adam gibi adam" demekte çok haklı olduğu kişi. ne deniz, ne kum, ne güneş. tatilin 1,5 gününü huzurla geçirmemi sağladığı için 2008 yazına damgasını vuran kendisi olmuştur.
moderatörlerin en babası. *
sözlügün her şeyi. olmazsa olmazı! bunu inkar edecek tek allah kulu göremiyorum. yag cekmekse yag cekmek aq! budur! var mı itirazı olan?

(bkz: kendinden editli entry)
muhtemelen bana çaylaklık sıfatını veren sözlük emekçisidir canı sağolsundur.