bugün

hasta yatağın da ki yaşlı adamı öptüğü sahne saçlarını düzelterek ve bir zorunluluk gibi magnolia da, mikelanj ın sistin şapelindeki resimleri gibidir...
en güzel gerçek kızıllardan biri.
red sonja görünümlü aktris.
(bkz: hastasınız)
dört kez Oscar'a aday gösterilmiş Amerikalı oyuncu.
kızıl saçı, bembeyaz teni, çilli yüzü, duru güzelliği ve harika oyunculuğuyla hayranı olduğum ender oyunculardan biri.
alımlı hatun oyuncu. 60 doğumluduru kendileri, ayrıca çillerine hasta olduğumdur; hollywood'un kendisine has oyunculuk gösteren aktristlerinden sadece birisidir. böyle nev i şahsına münhasır erkek versiyonlarından birisi içinse;

(bkz: john turturro)
Çilleri,porselen teni,kızıl saçlarıyla bambaşka bir havası olan güzel kadın,kariyerinde iyi seçimler yapmayı bilmiş mütevazı ve kaliteli oyuncu.
porselen gibi beyaz teninin üstüne serpiştirilmiş çilleriyle gerçek bir kızıl hatundur. gerçek kızıl olmasına rağmen saçlarını daha açık kızıla boyattığını söylemiştir. çünkü kendi saçları koyu kızılmış ve o daha çok bakır tonundaki kızılları seviyormuş.

ayrıca, bir röportajında da hollywood'da rol kapabilmek için yıllardır kilosuna dikkat ettiğini ve resmen aç yaşadığını itiraf etmişti.

http://img199.imageshack....liannemooreredbookfeb.jpg
amerikan gerilim filmlerinin aranan oyuncularındandır.

(bkz: hannibal)
(bkz: The Forgotten)
adından da anladığımız gibi anne gibidir, anaçtır.
the kids are all right ve chloe filmlerinde rol almıştır. her iki filmde de lezbiyen sevişme sahnesi vardır. birinde amanda seyfried ile diğerinde ise annette bening ile.

görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye nin yeni yüzü. o değil de bu hatun iyi pompa sahnelerde oynamıştır. yakışmadı akp. *
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25658079.asp
Türkiye'de Şubat ayında gösteriye girecek filmin başrol oyuncusu olan Hollywood yıldızı. Rolü ise Türkiye'yi tanıtmak.
hem yetenekli hem güzel hem asil nasıl olunurun canlı örneği.
Beyaz ten, ginger, çil. Beni üç kelime ile anlat bakayım dese bunları söylerdim. Üçü de onu o yapan, nadir bulunan özelliklerden. The hours filmi ile 2006 yılında tanıştım bu güzel bayanla. Yıl oldu 2015 filmografisinde izlemediğim 4-5 film anca kaldı. izlediğim filmler de kesmedi ikinciyi dönüyorum. Bu kadına baka baka doyamıyor insan. Ayrıca Türkiye'nin tanıtım yüzü olup ardından beğenilmemesi de ülkem adına utandığım bir durum.

54 yaşında olduğuna inanası gelmiyor insanın. Ama onun da dediği gibi oscar yaşamı 5 yıl uzatıyormuş. Aman güzel kadın şu ömrün 5 yıl değil 85 yıl daha uzasın senin, lakin öyle kadınsın ki bart freundlich çok şanslı. Misal ben onun yerinde olacağım seni oturtur karşına oturur saatlerce izleyebilirim seni. Belki o da yapıyordur neyse.

Uzun ve aşk dolu bir entry'nin sonuna geldim. Bir aşk mektubu tarzında oldu biliyorum, affola. Seviyoruz.
Kalbimin kızıl saçlı ateist bacısı.
her filminde oyunculuk dersi veren mükemmel oyuncu. son ellen page ile olan filmi de gene şahane olmuş. kusursuz oyunculuğu, sahneye her şekilde yakışması onu çok özel yapıyor. jodie foster ile beraber en sevdiklerim arasındadır.
kadın gelmiş 60 yaşına hala fimlerde genç kız triplerinde sevişip duruyor. göz var izan var aq.
görsel
çok farklı rollerin altından kalkmış, bulunduğu zirveye tırnaklarıyla çok büyük emek vererek ulaşmış bir sanatçıdır.
Kendisi aynı zamanda seslendirmecidir. Teknolojiye çok yakışan klas bir sesi var.
dişiyle tırnağıyla kazıyarak oskar almış sanatçıdır. filmleri kronolojik sırada izlenirse oskar'a giden yoldaki muazzam çaba ve gelişme çizgisi daha iyi anlaşılır.
The Big Lebowski de çok seksiydi. Daha dün izledim ondan bu filmi yazdım, sesine ve hızlı konuşmasına da hasta oldum.
Julianne moore milf kategorisinden granny kategorisine dikey geçiş yapmış bir ablamız tamam gençliğinde güzeldi haspa ama abartmayalım.
oscarı alana kadar anası ağlamış, geride kan, ter ve gözyaşı bırakmıştır.