bugün

uganda ülkesinin devlet yapılanmasına karşı çıkan gerilla grubunun vahşi lideri. dünyanın en cani insanı olarak nitelendirilmekte.

--spoiler--
bu kişi, 2 milyon çocuğu ailelerinden ve yaşamlarından (ailelerini katlederek) koparan ve en kötüsü ise erkek çocukları birer vahşi gerilla olarak yetiştiren, kız çocuklarını ise sadece seks kölesi olarak kullanan kişidir. şu zamana kadar 33 insanlık suçundan aranmaktadır.
--spoiler--

http://galeri.uludagsozluk.com/r/joseph-kony-235733/

http://galeri.uludagsozluk.com/r/joseph-kony-235734/

http://galeri.uludagsozluk.com/r/joseph-kony-235735/
(bkz: suç makinesi)
ugandalı 33 insanlık suçundan aranan dunyanın en canı ınsanlarından biri şu ana kadar 2 milyon tane cocugu kacırıp erkeklerı gerilla kızları ise sadece bir seks kolesi olarak kullanmaktadır. bu olayı uzun yıllardır sürdürmesine rahmen yeni yeni dünyanın gözünün onune gelen olay şu video ile patlamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4MnpzG5Sqc
hiç bir şekilde yakalanmayacak engellenmeyecek olan terörist. adamı koruyorlar. bu adam dünya elmas piyasasında ve dünya silah piyasasında önemli bir yere sahip. para akışının bozulacağını bilen dayılar bu adamı harcatırlar mı? ha 7 göbek ceddine atlayım bu cani puştun ancak dediğim sebeplerden dolayı bi bok olmaz bu adama.

ayrıca müslümanlara karşı da bir savaş içersindedir bu sebeple düşmanımın düşmanı dostumdur düşüncesine de sığınaraktan götü kurtarıyor malesef.
ilgili videoyu izledikten sonra durumun vahametini anlamış biri olarak; kesinlikle 21. yüzyılın en büyük canisi olarak ilan edilmesinde bir sakınca görmüyorum.
milyonlarca kişinin canını alan adolf hitler bile bu yaratığın yanında melek kalır.

elimden geldiğince bu caninin tanınmasına yardım edeceğim.
diğer duyarlı yazarlar gibi.
Ugandada milyonlarca çocuğun hayatını karartan son yüzyılın en pislik adamı. Bir çok suçtan aranan ve her nedense bir türlü yakalanamayan bir terörist. Kony 2012 vidyosuyla da daha çok tanıtıldı ve yaptığı pislikler anlatılarak vidyo büyük bir kitleye ulaştı.
görsel
hayatta önemsediği şeyler yeni model bir iphone almak, gözüne kestirdiği kadınla yatmak, şişeler dolusu içki içip çevresine hava atmak olan insanlar sayesinde varlığını sürdürebilen kişi. neden? çünkü, kimse yapılan canilikleri önemsemiyor. bu da bu pezevengin işine geliyor.
Kimdir ? Ne yapar ? işte Türkçe alt yazılı 30 dakikalık belgeseli. http://www.dailymotion.co...azy-turkish-subtitle_news
müslümanlara karşı desteklenesi sempatik insan.
başka bir ingiltere sömürgesi olan bu ülkenin, yine ingiltere'nin atadığı sadist pislik diktatör.

şerefsizler. aman vermiyorlar ki. hep aynı hikaye. sömürü. bir süre sonra bağımsızlık. sonra oraya bir cani ata, kendilerine kıysınlar ve orası hiç gelişmesin. allah sizin belanızı versin. en içten bir şekilde amin.
Gündemdeki Haberler